Amber Hotel Konopiště Benešov - Konopiště


Amber Hotel Konopiště

Benešov 20, Benešov - Konopiště
ubytování v okrese Benešov
Foto Amber Hotel Konopiště
Tříhvězdičkový Amber Hotel Konopiště je situován v přírodní lokalitě města Benešov u Prahy. Obklopen lesy je vhodným místem k prožití relaxační dovolené či uspořádání nejrůznějších společenských a firemních akcí. Amber Hotel Konopiště se nachází cca 30 minut od centra Prahy, v klidné lesnaté krajině nedaleko proslulého zámku Konopiště.
Amber Hotel Konopiště je ideálním místem pro uspořádání outdoorových a teambuildingových akcí.
Ve chvílích volna můžete využít naše fitness služby jako je například sauna, posilovna, tenisové kurty. V tomto případě je ovšem nutná předběžná rezervace.
Rovněž je pro Vás v letních dnech k dispozici venkovní bazén.

Pokoje v hotelu

Našim hostům můžeme nabídnout 45 útulných dvoulůžkových pokojů z nichž je každý vybaven vlastní koupelnou s WC, televizí, telefonem, lednicí a bezpečnostní schránkou. Některé z pokojů nesou označení business, jde o pokoje se signálem na WiFi internet.

Nástup na ubytování a ukončení pobytu

Nástup na ubytování u nás v hotelu probíhá od 14:00 hodin a předat pokoj můžete v den odjezdu do 12:00 hod.

Amber Hotel Konopiště stravování

Jen pár metrů od recepce se nachází restaurant Stodola v níž již povečeřelo mnoho významných osobností z celého světa. Na Vaše přání je možno oficiálně, každý den od 18 hodin, připravit pokrm na otevřeném ohni přímo před Vaším zrakem. Samozřejmě pokud si budete přát jídlo připravit v jinou hodinu velice rádi Vám vyhovíme.

Popis okolí hotelu, Benešov – Konopiště

V okolí je největší kulturní dominantou zámek Konopiště, který je vzdálen pouhých deset minut chůze lesní pěšinou od hotelu. Milovníci historických památek mohou navštívit také zámek Jemniště, hrad Český Štemberk, klášter Sázava a jiné.

Řekne se Benešov – Konopiště, ale kde Amber Hotel Konopiště hledat

Právě proto je zde i adresa ubytování: Amber Hotel Konopiště Benešov 20 Benešov. Zaujala Vás naše nabídka ubytování, jsou pro Vás přijatelné i ceny našich služeb, neváhejte a pobyt rezervujte nyní.
Dopravní dostupnost hotelu Autobusové nádraží: 1500 m
Centrum: 2000 m
Vlakové nádraží: 1500 m

Doplňující informace

Pod areál hotelu také spadá kemp Konopiště čítající 77 míst pro stany a karavany. Nachází se zde budova se sociálním zařízením, sprchami a kuchyňkou. Každá řada míst pro stany má svou elektrickou přípojku a přívod vody, to vše je v ceně. Zpoplatněné jsou pak fitness služby, bazén a snack bar.

Služby při ubytování

Amber Hotel Konopiště Benešov - Konopiště Vám nabízí při pobytu následující služby: konferenční nebo společenská místnost, přednáškový sál v hotelu, možnost vyprání prádla, bezpečnostní schránka, pokojová služba, recepce 24 hodin, cateringové služby, zajištění kulturních a sportovních akcí, taxi, úschovna jízdních kol, sekretářské služby, směnárna v hotelu.

Sportovní vyžití

Při ubytování v tomto hotelu můžete v létě koupání venku -, zahrát si tenis, tenisový kurt je, zacvičit ve fitness, zapinkat stolní tenis, uklidnit se při minigolfu, nemusíte vozit kola, půjčovna kol je, tenisovou halu máme, půjčovna sportovního vybavení je.

Zaměření ubytování v hotelu

Amber Hotel Konopiště poskytuje ubytování zaměřené zejména na provozování letních sportů, turistiku.

Gastronomie

V oblasti gastronomie Amber Hotel Konopiště nabízí: restaurace, zahrádka, lobby bar, snack bar.

Aktivity při ubytování

Stručný výběr možných aktivit při ubytování: sauna, dětské hřiště, vyhlídkové lety, masáže.


Ceník ubytování Amber Hotel Konopiště

Amber Hotel Konopiště zatím nemá vyplněny ceny ubytování, zkuste tedy jiné hotely v okrese Benešov, které již tyto poměrně důležité informace poskytly.

Není-li Vaším vysloveným přáním ubytování v hotelu a může to být ubytování v penzionu, můžete nahlédnout a vybrat si wellness penzion v katalogu s více než 4500 penziony z ČR.

Fotogalerie ubytování Amber Hotel Konopiště

Amber Hotel Konopiště recenze na ubytování Benešov - Konopiště

Reference, komentáře k ubytování

Nabízí Amber Hotel Konopiště kvalitní ubytování a služby spojené s ubytováním byly podle Vašich představ? A co ceny ubytování, odpovídaly recenzovaným cenám ubytování?
Podělte se o své dojmy z ubytování a poskytovaných služeb v tomto hotelu. Pomůžete tak třeba váhajícím návštěvníkům při rozhodnutí rezervovat Amber Hotel Konopiště na dovolonou nebo wellness víkend.
Máte-li opačný názor než jsou zveřejněné reference ubytování na Amber Hotel Konopiště můžete okamžitě reagovat.
Při hodnocení hotelu uveďte prosím termín pobytu. Termín pobytu bude prověřen zda rezervace ubytování byla odeslaná na Amber Hotel Konopiště z hotely.awellness.cz, byla hotelem potvrzena resp. pobyt byl na hotelu odubytován.


Rezervujte Amber Hotel Konopiště

Adresa a kontakt na Amber Hotel Konopiště
Benešov 20
256 01 Benešov - Konopiště


ev.č.35 nahoru

Chcete mít na svém webu také zmínku na Amber Hotel Konopiště a šířit dál oblíbené ubytování, kterým jistě Amber Hotel Konopiště je? Zkopírujte si celý následující kód:

Po vložení kódu se zobrazí:

Amber Hotel Konopiště je v katalogu hotely.awellness.cz

Reference na ubytování

 • S ubytováním jsme byli naprosto spokojeni, obsluha v restauraci velmi milá a jídlo skvělé. Všem… Napsal manželé Kyršovi z Brna
  Hotel U Města Prahy

Aktualizované wellness hotely

 • Hotel Florian Praha
  Foto hotelu Hotel Florian se nachází v Praze, 20 minut jízdy veřejnou dopravou od historického centra města. Pro Vaše…
  hotely Praha
 • Hotel Harmonie
  Foto hotelu Společensko-sportovní centrum hotelu Harmonie je umístěno v klidné lokalitě v blízkosti Brna Odtud je to jen 15…
  hotely Brno venkov
 • Hotel Palcát
  Foto hotelu Hotel Palcát, jehož provoz se může chlubit dlouholetou tradicí, se nachází na hlavní obchodní třídě jihočeského…
  hotely Tábor