Dvůr Pecínov Struhařov


Dvůr Pecínov

Struhařov-Pecínov, Struhařov
ubytování v okrese Benešov
Foto Dvůr Pecínov

Dvůr Pecínov se nachází v obci Struhařov nedaleko od města Benešov a pro hosty nabízí možnost ubytování ve stylových pokojích zařízených ve viktoriánském stylu, či ve vkusně vybavených bezbariérových pokojích určených zejména rodinám s dětmi; levné ubytování je pak možné v prostorech ubytovny sportovců se společnými sociálním zázemím a kuchyňkou.

Ubytování je možné ve třech různých úrovních, a to v budově hotelu, nebo v apartmánech pod bazénem nebo v ubytovně u jízdárny

Součástí areálu jsou rovněž 2 bowlingové dráhy, kulečník, biliard, 3 tenisové kurty s umělým povrchem a fantastickýnerezový bazén se samostatným dětským brouzdalištěm s fontánkou.

Velmi rádi zajistíme pro firemní klientelu do nejmenšího detailu dle jejich požadavků rauty, školící, vzdělávací či teambuildingové akce a doprovodné aktivity.

Pokoje v hotelu

Budova hotelu nabízí 8 dvoulůžkových pokojů, 1 jednolůžkový pokoj a 1 apartmán s kuchyňským koutem. Všechny pokoje disponují vlastní koupelnou s vanou, WC a bidetem. Každý z pokojů je vybaven lednicí a barevnou televizí. Internetové připojení je na pokojích k dispozici.

Nástup na ubytování a ukončení pobytu

Nástup na ubytování u nás v hotelu probíhá od 14:00:00 hodin a předat pokoj můžete v den odjezdu do 11:00:00 hod.

Dvůr Pecínov stravování

Areál v současné době nabízí široké možnosti využití, kdy je denně otevřena všem milovníkům dobrého jídla restaurace s pestrou nabídkou tradičních domácích pokrmů, jejímž šéfkuchařem je skvělý Martin Havel, šampion mnoha evropských kulinářských soutěží, působící ve vyhlášených restauracích, který absolvoval stáže v Evropě, Asii či Americe a zastával pozici šéfkuchaře ve velkých tuzemských hotelech a je mimo jiné i držitelem zlatého řádu Magdaleny Dobromily Rettigové.

Popis okolí hotelu, Struhařov

Možnost využít a objevit i další zajímavé prostory Dvora Pecínov jako je například objekt nedaleké pálenice, umožňující vyzkoušet si pěstitelské pálení lihu a ochutnat nějaké domácí speciality k pivu či vínu, nebo nádherný prostorný vinný sklep, kde na přání zajistíme atmosféru srovnatelnou s jihomoravskými vinnými sklípky třeba i s cimbálovou kapelou.

Řekne se Struhařov, ale kde Dvůr Pecínov hledat

Právě proto je zde i adresa ubytování: Dvůr Pecínov Struhařov-Pecínov Struhařov. Zaujala Vás naše nabídka ubytování, jsou pro Vás přijatelné i ceny našich služeb, neváhejte a pobyt rezervujte nyní.

Doplňující informace

S areálem je neodmyslitelně spojen chov koní, v posledních letech zejménachov koně fríského s jeho mírnou povahou, kdy je možné domluvit jak výukové lekce tak rekreační vyjížďky do přírody a na jízdárně nebo v případě špatného počasí i v kryté hale.


Fotogalerie ubytování Dvůr Pecínov

Dvůr Pecínov recenze na ubytování Struhařov

Reference, komentáře k ubytování

Nabízí Dvůr Pecínov kvalitní ubytování a služby spojené s ubytováním byly podle Vašich představ? A co ceny ubytování, odpovídaly recenzovaným cenám ubytování?
Podělte se o své dojmy z ubytování a poskytovaných služeb v tomto hotelu. Pomůžete tak třeba váhajícím návštěvníkům při rozhodnutí rezervovat Dvůr Pecínov na dovolonou nebo wellness víkend.
Máte-li opačný názor než jsou zveřejněné reference ubytování na Dvůr Pecínov můžete okamžitě reagovat.
Při hodnocení hotelu uveďte prosím termín pobytu. Termín pobytu bude prověřen zda rezervace ubytování byla odeslaná na Dvůr Pecínov z hotely.awellness.cz, byla hotelem potvrzena resp. pobyt byl na hotelu odubytován.


Rezervujte Dvůr Pecínov

Adresa a kontakt na Dvůr Pecínov
Struhařov-Pecínov
25601 Struhařov


ev.č.3006 nahoru

Chcete mít na svém webu také zmínku na Dvůr Pecínov a šířit dál oblíbené ubytování, kterým jistě Dvůr Pecínov je? Zkopírujte si celý následující kód:

Po vložení kódu se zobrazí:

Dvůr Pecínov je v katalogu hotely.awellness.cz

Reference na ubytování

 • S ubytováním jsme byli naprosto spokojeni, obsluha v restauraci velmi milá a jídlo skvělé. Všem… Napsal manželé Kyršovi z Brna
  Hotel U Města Prahy

Aktualizované wellness hotely

 • Hotel Adria
  Foto hotelu Hotel Adria je šestipodlažní budova s výtahem postavena v roce 1920. Hotel je součástí jedinečné architektury města,…
  hotely Karlovy Vary v lokalitě Lázně
 • Hotel Kurdějov
  Hotel Kurdějov nabízí komplexní služby s úplnou péčí pro firemní a kongresové akce nejrůznějšího typu, ale také…
  hotely Břeclav
 • Hotel Barbarossa
  Foto hotelu Hotel BARBAROSSA leží přímo v historickém jádru města a zajímavostí hotelu je HOTELOVÁ RESTAURACE, která upoutá svými…
  hotely Cheb