Hotel Atlas Benešov


Hotel Atlas

Tyršova 2063, Benešov
ubytování v okrese Benešov
Foto Hotel Atlas
Hotel Atlas - rezervovat ubytování nyní

Hotel Atlas se nachází téměř v centru Benešova, 5 minut chůze od vlakového a autobusového nádraží. V okolí hotelu je veškerá občanská vybavenost (obchody, lékárny, potraviny), zařízení pro sport a volný čas (squash, telocvična, masáže, fittness centrum) a kulturní zázemí (divadlo, kino, historické centrum Benešova, muzeum umění). Hotel Atlas nabízí ubytování v příjemných a čistých pokojích za dostupné ceny.

Hostům je k dispozici oplocené parkoviště. WIFI připojení v hotelu je po hosty zdarma.

Kapacita hotelu je 57 lůžek, převážně ve dvoulůžkových a třílůžkových pokojích rozdělených do 3 pater. Po celém hotelu je k dispozici WIFI připojení zdarma.

Snídaně se podávájí v restauraci, kde je otevřeno denně po celý den. Součástí hotelu je dále kosmetický salon, hudební klub s pestrou nabídkou kulturních akcí po celý rok.

Hotel nabízí také školící salonek s kapacitou až pro 40 osob v divadelnm uspořádání. Salonek má denní světlo, vlastní sociální zařízení, terasu pro kuřáky. Součástí salonku je základní technické vybavení.

Pokoje v hotelu

Všechny pokoje mají vlastní sociální zařízení, TV, telefon a WIFI připojení. Převážná část pokojů je dvoulůžková. Celková kapacita je 26 pokojů, z čehož 8 pokojů má manželskou postel, ostatní pokoje mají postele oddělené. 6 pokojů lze připravit jako třílůžkové. Velikost pokojů je rozdělená na tři typy. Tyto velikosti jsou oddělené cenově.

Nástup na ubytování a ukončení pobytu

Nástup na ubytování u nás v hotelu probíhá od 14:00:00 hodin a předat pokoj můžete v den odjezdu do 10:00:00 hod.

Hotel Atlas stravování

Restaurace "U Suchý dršky" je otevřená denně od 7 hodin do 22 hodin. Restaurace je stavebně oddělaná na kuřáckou na nekuřáckou. V letním období je k dispozici venkovní zahrádka. Restaurace se zaměřuje na českou kuchyni, v nabídce jsou polední menu s cenami již od 70Kč.

Popis okolí hotelu, Benešov a Střední Čechy

Benešov je ideálním výchozím místem pro milovníky hradů a zámků. V okolí je jich velké množství, včetně několika zřízenin. Mezi nejznámnější můžeme jmenovat zámek Konopiště, Jemniště a hrad Český Šternberk. Benešovsko láká i sportovní nadšence... na své si zde přijdou cyklisté, vodáci, golfisté, jezdci na koních i obdivovatelé letadel a balonového létání.

Řekne se Benešov, Střední Čechy, ale kde Hotel Atlas hledat

Právě proto je zde i adresa ubytování: Hotel Atlas Tyršova 2063 Benešov. Zaujala Vás naše nabídka ubytování, jsou pro Vás přijatelné i ceny našich služeb, neváhejte a pobyt rezervujte nyní.
Dopravní dostupnost hotelu

Dopravní dostupnost je velmi dobrá. Hotel Atlas se nachází cca 5 minut chůze od vlakového a autobusového nádraží, obojí nabízí poměrně časté spojení do Prahy a dále do Jižních Čech.

Silniční spojení je snadné z dálnice D1, Benešov leží na známé hlavní silnici E55 směr Tábor a České Budějovice.


Fotogalerie ubytování Hotel Atlas

Hotel Atlas recenze na ubytování Benešov

Reference, komentáře k ubytování

Nabízí Hotel Atlas kvalitní ubytování a služby spojené s ubytováním byly podle Vašich představ? A co ceny ubytování, odpovídaly recenzovaným cenám ubytování?
Podělte se o své dojmy z ubytování a poskytovaných služeb v tomto hotelu. Pomůžete tak třeba váhajícím návštěvníkům při rozhodnutí rezervovat Hotel Atlas na dovolonou nebo wellness víkend.
Máte-li opačný názor než jsou zveřejněné reference ubytování na Hotel Atlas můžete okamžitě reagovat.
Při hodnocení hotelu uveďte prosím termín pobytu. Termín pobytu bude prověřen zda rezervace ubytování byla odeslaná na Hotel Atlas z hotely.awellness.cz, byla hotelem potvrzena resp. pobyt byl na hotelu odubytován.ev.č.2869 nahoru

Chcete mít na svém webu také zmínku na Hotel Atlas a šířit dál oblíbené ubytování, kterým jistě Hotel Atlas je? Zkopírujte si celý následující kód:

Po vložení kódu se zobrazí:

Hotel Atlas je v katalogu hotely.awellness.cz

Reference na ubytování

  • Personál hotelu je úžasný a to od recepce přes obsluhu až ke kuchařům. Cestujeme poměrně… Napsal Arnošt Svárovský
    Wellness hotel Renospond

Aktualizované wellness hotely

Wellness hotely hledá

Právě připojeno - 38 hostů 

Přihlášení

Aktualizovat údaje v prezentaci hotelu.
Nejprve se přihlaste.
Nemáte-li údaje k přihlášení, napište si o ně, obratem Vám je pošleme.