Hotel Kormorán Lštění


Hotel Kormorán

K přívozu 24, Lštění
ubytování v okrese Benešov
Foto Hotel Kormorán
Hotel Kormorán - rezervovat ubytování nyní

Hotel - penzion Kormorán leží v obci Zlenice na břehu řeky Sázavy. Ubytování nabízí ve dvou až čtyřlůžkových pokojích s plným vybavením. U hotelu je prostor pro stanování. Celoroční provoz. Výborná kuchyně. Sportovní vyžití. Cyklotrasa Posázavím, přívoz, koupání na břehu řeky. Celý hotel má připojení na WI-FI internet.

V hotelu je k dispozici uzavřený salonek s kapacitou 30 míst. Salonek je nově zrekonstruovaný. Vhodný pro rodinné i podnikové oslavy, setkání, svatby, firemní večírky, abiturientské srazy a pod.

Nabízíme příjemné posezení v restauraci jak při procházkách či cyklovýletech, tak i při svatbách nebo podnikových oslavách.

Pokoje v hotelu

Hotel nabízí ubytování ve dvou, tří, čtyř a pětilůžkových pokojích s plným vybavením (koupelna se sprchovým koutem, toaleta). Celková kapacita je 29 lůžek.

Nástup na ubytování a ukončení pobytu

Nástup na ubytování u nás v hotelu probíhá od 14:00:00 hodin a předat pokoj můžete v den odjezdu do 12:00:00 hod.

Hotel Kormorán stravování

Restaurace: Kromě stálé nabídky nabízí restaurace každých 14 dní velmi oblíbené hody - vepřové, zvěřinové, rybí, husí. Za pěkného počasí venkovní grilování specialit kuchaře. Kapacita restaurace je 90 míst. Venkovní posezení nabízí dalších 50 míst. Uzavřený salonek je pro 30 osob. Každých 14 dní hraje v hotelu živá country hudba.

Popis okolí hotelu, Lštění a Střední Čechy

Okolí hotelu přímo vybízí k turistice, vyjížďkám na kolech, romantickým výletům či rybaření. Přímo na protějším břehu je zřícenina hradu Hláska z 1. pol. 14. století. V blízkosti je hojně navštěvovaný zámek Konopiště a Český Šternberk, i pěšky se lze dostat do Hrusic - rodiště J. Lady s jeho muzeem, v nedalekých Čerčanech je možnost využít jízdy na koních. Podél řeky Sázavy vedou nenáročné, ale překrásné cyklostezky. U hotelu je vodácká zastávka (možnost přivezení a odvoz lodí).
V létě zde jezdí Sázavský pacifik (parní lokomotiva), který projíždí nádhernou přírodou údolím řeky Sázavy.

Řekne se Lštění, Střední Čechy, ale kde Hotel Kormorán hledat

Právě proto je zde i adresa ubytování: Hotel Kormorán K přívozu 24 Lštění. Zaujala Vás naše nabídka ubytování, jsou pro Vás přijatelné i ceny našich služeb, neváhejte a pobyt rezervujte nyní.

Fotogalerie ubytování Hotel Kormorán

Hotel Kormorán recenze na ubytování Lštění

Reference, komentáře k ubytování

Nabízí Hotel Kormorán kvalitní ubytování a služby spojené s ubytováním byly podle Vašich představ? A co ceny ubytování, odpovídaly recenzovaným cenám ubytování?
Podělte se o své dojmy z ubytování a poskytovaných služeb v tomto hotelu. Pomůžete tak třeba váhajícím návštěvníkům při rozhodnutí rezervovat Hotel Kormorán na dovolonou nebo wellness víkend.
Máte-li opačný názor než jsou zveřejněné reference ubytování na Hotel Kormorán můžete okamžitě reagovat.
Při hodnocení hotelu uveďte prosím termín pobytu. Termín pobytu bude prověřen zda rezervace ubytování byla odeslaná na Hotel Kormorán z hotely.awellness.cz, byla hotelem potvrzena resp. pobyt byl na hotelu odubytován.ev.č.960 nahoru

Chcete mít na svém webu také zmínku na Hotel Kormorán a šířit dál oblíbené ubytování, kterým jistě Hotel Kormorán je? Zkopírujte si celý následující kód:

Po vložení kódu se zobrazí:

Hotel Kormorán je v katalogu hotely.awellness.cz

Reference na ubytování

 • S ubytováním jsme byli naprosto spokojeni, obsluha v restauraci velmi milá a jídlo skvělé. Všem… Napsal manželé Kyršovi z Brna
  Hotel U Města Prahy

Aktualizované wellness hotely

 • Hotel Rakovec
  Foto hotelu Hotel Rakovec nabízí komfortní ubytování v nejvýznamnější rekreační oblasti města Brna, na Brněnské přehradě, která vznikla před 70-ti…
  hotely Brno
 • Hotel Mucha
  Foto hotelu Luxusní hotel Mucha je pouze několik minut vzdálený od Staroměstského náměstí a nákupní ulice Na Poříčí. Václavské náměstí,…
  hotely Praha
 • Hotel Grand Uherské Hradiště
  Foto hotelu Hotel*** s mnohaletou tradicí v centru města nabízí ubytování v 53 jedno a dvoulůžkových pokojích. Hotelová restaurace a kavárna poskytují…
  hotely Uherské Hradiště