Hotel Nová Myslivna Benešov - Konopiště


Hotel Nová Myslivna

Konopiště 30, Benešov - Konopiště
ubytování v okrese Benešov
Foto Hotel Nová Myslivna
Hotel Nová Myslivna  - rezervovat ubytování nyní

Nově otevřený a částečně zrekonstruovaný hotel Nová Myslivna v podzámčí krásného zámku Konopiště Vám nabízí možnosti ubytování a příjemného stravování.

Hotel a restaurace Konopiště Nová Myslivna zahájil provoz 1. května 2015. Pokoje prošli částečnou rekonstrukcí, stejně tak prostory restaurace, venkovní zahrádky a kuchyně. Hotel se nachází v podzámčí jednoho z nekrásnějších českých zámků Konopiště. Hotel je vhodný pro rodiny s dětmi, které se u nás určitě nudit nebudou - máme pro ně připravený dětský koutek, venkovní hřiště s trampolínou, stolní tenis, kroket, zahradní šachy, frisbee hřiště, ... Pořádáme také firemní akce, svatby, rauty, večírky, plesy, ...

Pokoje v hotelu

Hotel nabízí několik typů ubytování. 1. patro – 14 pokojů, 41 lůžek, nově vybavené pokoje včetně postelí špičkové kvality, WC a sprcha na pokoji, TV, Wifi připojení zdarma, 3* standard, snídaně v ceně ubytování 1. patro – 4 pokoje, 13 lůžek, nové postele, společné sociálním zařízením na chodbě 2. patro – 9 pokojů, 18 lůžek, ubytování nižší kategorie, společné sociální zařízení na chodbě v 1. patře.

Nástup na ubytování a ukončení pobytu

Nástup na ubytování u nás v hotelu probíhá od 14:00:00 hodin a předat pokoj můžete v den odjezdu do 10:30:00 hod.

Hotel Nová Myslivna stravování

Součástí hotelu je i restaurace, která nabízí speciality domácí i zahraniční kuchyně. V pracovních dnech nabízíme polední menu (výběr ze 3 jídel) za zvýhodněnou cenu.

Popis okolí hotelu, Benešov - Konopiště a Střední Čechy

V okolí hotelu se nachází velké travnaté plochy vhodné k pořádání různých výstav a soutěží. V areálu se také nachází discgolfové hřiště, Muzeum historických motocyklů a náš partnerský Pension Konopiště ****. Možnost venkovního posezení, grilování. Součástí areálu je také dětské hřiště, kde mimo skluzavek, houpaček apod. naleznete profesionální trampolínu Springfree. V docházkové vzdálenosti se nachází zámek Konopiště.

Řekne se Benešov - Konopiště, Střední Čechy, ale kde Hotel Nová Myslivna hledat

Právě proto je zde i adresa ubytování: Hotel Konopiště Nová myslivna Konopiště 22 Benešov - Konopiště. Zaujala Vás naše nabídka ubytování, jsou pro Vás přijatelné i ceny našich služeb, neváhejte a pobyt rezervujte nyní.
Dopravní dostupnost hotelu

Hotel je snadno dostupný vlastním vozem, který mohou hosté zdarma parkovat přímo v areálu hotelu.


Fotogalerie ubytování Hotel Nová Myslivna

Hotel Nová Myslivna recenze na ubytování Benešov - Konopiště

Reference, komentáře k ubytování

Nabízí Hotel Nová Myslivna kvalitní ubytování a služby spojené s ubytováním byly podle Vašich představ? A co ceny ubytování, odpovídaly recenzovaným cenám ubytování?
Podělte se o své dojmy z ubytování a poskytovaných služeb v tomto hotelu. Pomůžete tak třeba váhajícím návštěvníkům při rozhodnutí rezervovat Hotel Nová Myslivna na dovolonou nebo wellness víkend.
Máte-li opačný názor než jsou zveřejněné reference ubytování na Hotel Nová Myslivna můžete okamžitě reagovat.
Při hodnocení hotelu uveďte prosím termín pobytu. Termín pobytu bude prověřen zda rezervace ubytování byla odeslaná na Hotel Nová Myslivna z hotely.awellness.cz, byla hotelem potvrzena resp. pobyt byl na hotelu odubytován.ev.č.36 nahoru

Chcete mít na svém webu také zmínku na Hotel Nová Myslivna a šířit dál oblíbené ubytování, kterým jistě Hotel Nová Myslivna je? Zkopírujte si celý následující kód:

Po vložení kódu se zobrazí:

Hotel Nová Myslivna je v katalogu hotely.awellness.cz

Reference na ubytování

  • S ubytováním jsme byli naprosto spokojeni, obsluha v restauraci velmi milá a jídlo skvělé. Všem… Napsal manželé Kyršovi z Brna
    Hotel U Města Prahy

Aktualizované wellness hotely