Hotel Štamberk Načeradec


Hotel Štamberk

Pravětice 19, Načeradec
ubytování v okrese Benešov
Foto Hotel Štamberk
Konferenční a wellness hotel Štamberk se nachází v malebné chráněné krajinné oblasti Podblanicko poblíž památné hory Blaník, na 40 ha vlastních pozemků, včetně soukromého chovného rybníka, 70 km z Prahy (dálnice D1). Náš hotel se zaměřuje především na firemní klientelu, pořádání školení, seminářů, kongresů a teambuilding aktivit na klíč. V letních měsících je ideálním místem pro rodinnou rekreaci. Pro zajištění akcí je využito nejen bezprostředního zázemí hotelového komplexu, ale i vlastní přilehlé pozemky. Nabízí mnoho sportovních, relaxačních a večerních aktivit a programů s veškerým zajištěním.
Hotel ŠTAMBERK nabízí komfortní ubytování v prostorných jedno a dvoulůžkových pokojích s možností přistýlek. V horním patře jsou k dispozici 2 prezidentská apartmá pro vedení společností, novomanžely či nejnáročnější klientelu (obývací pokoj – pracovna, 2 ložnice, samostatné WC, koupelna s vířivou vanou).
V samostatné třípodlažní budově jsou k dispozici prostorné apartmány pro 4 až 6 osob, v přízemí s vlastní zahrádkou.

Pokoje v hotelu

Vybavení ubytování: vlastní koupelny, TV, telefon, k dispozici DVD přehrávač, Playstation, Hi – Fi souprava.
Bezpečnost ubytovaných hostů zajišťuje zabezpečovací a kamerový systém.

Nástup na ubytování a ukončení pobytu

Nástup na ubytování u nás v hotelu probíhá od 14:00 hodin a předat pokoj můžete v den odjezdu do 10:00 hod.

Hotel Štamberk stravování

V hotelovém středisku ŠTAMBERK je k dispozici komfortní restaurace a bar, s prosklenou moderní kuchyní. Z restaurace je vstup na prostornou terasu s výhledem na západ slunce a krásnou přírodu.
Pro firemní klientelu nabízíme výběr z mnoha menu a nabídek coffebreaků.
V restauraci je k dispozici velkoplošná satelitní TV, z večerních programů nabízíme karaoke show, živou kapelu, večer s D. J. , ochutnávku vín a další.

Popis okolí hotelu, Načeradec a Střední Čechy

Posázaví vám nabídne širokou paletu stezek vhodných jak pro pěší turistiku tak cykloturistiku i podněty pro nezapomenutelné zážitky při pohledu na zachovalé přírodní i historické zajímavosti.

Řekne se Načeradec, Střední Čechy, ale kde Hotel Štamberk hledat

Právě proto je zde i adresa ubytování: Hotel Štamberk Pravětice 19 Načeradec. Zaujala Vás naše nabídka ubytování, jsou pro Vás přijatelné i ceny našich služeb, neváhejte a pobyt rezervujte nyní.
Dopravní dostupnost hotelu 1. exit 49 směr Vlašim
2. z Vlašimi směr Louňovice pod Blaníkem přes Kondrac
3. v Louňovicích pod Blaníkem je již náš hotel značen směrovkou ŠTAMBERK (na náměstí do leva) , projedete lesem a první do prava, směr na Pravětice.

Služby při ubytování

Hotel Štamberk Načeradec Vám nabízí při pobytu následující služby: konferenční nebo společenská místnost, informační služba, bezpečnostní schránka, bezbariérový přístup, parkoviště u hotelu, internet v hotelu, cateringové služby, průvodce, zajištění kulturních a sportovních akcí, úschovna jízdních kol, sekretářské služby, směnárna v hotelu.

Sportovní vyžití

Při ubytování v tomto hotelu můžete v létě koupání venku -, zacvičit ve fitness, zapinkat stolní tenis, nemusíte vozit kola, půjčovna kol je, zacvičit si aerobik, půjčovna sportovního vybavení je.

Zaměření ubytování v hotelu

Hotel Štamberk poskytuje ubytování zaměřené zejména na turistiku, spa & wellness, romantické pobyty, kongresy, pobyty s dětmi, rybaření při pobytu, business, ubytování v přírodě.

Gastronomie

V oblasti gastronomie Hotel Štamberk nabízí: restaurace, bar.

Aktivity při ubytování

Stručný výběr možných aktivit při ubytování: sauna, dětské hřiště, lov, rybolov, jízda na koni, whirlpool, vyhlídkové lety, masáže.


Ceník ubytování Hotel Štamberk

Hotel Štamberk zatím nemá vyplněny ceny ubytování, zkuste tedy jiné hotely v okrese Benešov, které již tyto poměrně důležité informace poskytly.

Není-li Vaším vysloveným přáním ubytování v hotelu a může to být ubytování v penzionu, můžete nahlédnout a vybrat si wellness penzion v katalogu s více než 4500 penziony z ČR.

Fotogalerie ubytování Hotel Štamberk

Hotel Štamberk recenze na ubytování Načeradec

Reference, komentáře k ubytování

Nabízí Hotel Štamberk kvalitní ubytování a služby spojené s ubytováním byly podle Vašich představ? A co ceny ubytování, odpovídaly recenzovaným cenám ubytování?
Podělte se o své dojmy z ubytování a poskytovaných služeb v tomto hotelu. Pomůžete tak třeba váhajícím návštěvníkům při rozhodnutí rezervovat Hotel Štamberk na dovolonou nebo wellness víkend.
Máte-li opačný názor než jsou zveřejněné reference ubytování na Hotel Štamberk můžete okamžitě reagovat.
Při hodnocení hotelu uveďte prosím termín pobytu. Termín pobytu bude prověřen zda rezervace ubytování byla odeslaná na Hotel Štamberk z hotely.awellness.cz, byla hotelem potvrzena resp. pobyt byl na hotelu odubytován.


Rezervujte Hotel Štamberk

Adresa a kontakt na Hotel Štamberk
Pravětice 19
257 08 Načeradec


ev.č.1123 nahoru

Chcete mít na svém webu také zmínku na Hotel Štamberk a šířit dál oblíbené ubytování, kterým jistě Hotel Štamberk je? Zkopírujte si celý následující kód:

Po vložení kódu se zobrazí:

Hotel Štamberk je v katalogu hotely.awellness.cz

Reference na ubytování

 • S ubytováním jsme byli naprosto spokojeni, obsluha v restauraci velmi milá a jídlo skvělé. Všem… Napsal manželé Kyršovi z Brna
  Hotel U Města Prahy

Aktualizované wellness hotely

 • Residence Vysta
  Foto hotelu Residence VYSTA se nachází v pražské čtvrti Holešovice v historické budově z počátku 19. století, která byla v roce…
  hotely Praha
 • Relax Hotel Štork
  Foto hotelu Relax Hotel Štork disponuje kapacitou 89 lůžek (pokoje jednolůžkový, dvoulůžkové, třílůžkové, studia, apartmány, byty, prázdninový…
  hotely Břeclav
 • Hotel Askania
  Foto hotelu OTEVŘEN V ROCE 2010! ! ! Luxusně vybavený 4* hotel se saunou a biliárdem poskytne svým klientům…
  hotely Praha