Parkhotel Český Šternberk


Parkhotel Český Šternberk

Český Šternberk 46, Český Šternberk
ubytování v okrese Benešov
Foto Parkhotel Český Šternberk

Parkhotel Český Šternberk se nachází v líbezném údolí řeky Sázavy, přímo naproti hradu Český Šternberk. K dispozici je 19 pokojů s vlastními koupelnami, v části z nich Vás okouzlíme pohledem na hrad, zahrady a řeku.

Hotel je tím pravým místem pro odpočinek, sportovní vyžití či uspořádání svateb, rodinných nebo firemních oslav. Výletní restaurace s venkovní terasou.

K procházkám a piknikům zve také nádherný francouzský park založený Annou Marií Amabilií rozenou ze Sternberga v 1. polovině 18. století. K dispozici jsou 2 venkovní hřiště, prostory pro grilování, parkoviště a zázemí pro cyklisty, turisty a vodáky.

Pokoje v hotelu

V našem Parkhotelu Český Šternberk máme k dispozici 19 nově zrekonstruovaných pokojů, které nabízíme k ubytování po celý rok. K dispozici je 50 lůžek ve dvou, třech a čtyřlůžkových pokojích. Pokoje se nachází v prvním a druhém patře a většina z nich nabízí romantický pohled na hrad Český Šternberk, krásný park a řeku Sázavu.

Nástup na ubytování a ukončení pobytu

Nástup na ubytování u nás v hotelu probíhá od 14:00:00 hodin a předat pokoj můžete v den odjezdu do 10:00:00 hod.

Parkhotel Český Šternberk stravování

Nově pro Vás vaříme ze sezónních surovin, můžete se tak těšit každý týden na nové menu.

Popis okolí hotelu, Český Šternberk a Střední Čechy

Okolí Parkhotelu dominuje hrad Český Šternberk, jeden z mála hradů, na kterém se žije a na jehož nádvoří naleznete nejen jedinečný výhled, ale také skvělou kavárnu. Pro sportovní nadšence je pod hradem půjčovna lodí, kol a koloběžek. Čeká Vás také síť cyklostezek a mnoho turistických cílů, jako například rozhledna Špulka nebo statek Prak.

Řekne se Český Šternberk, Střední Čechy, ale kde Parkhotel Český Šternberk hledat

Právě proto je zde i adresa ubytování: Parkhotel Český Šternberk Český Šternberk 46 Český Šternberk. Zaujala Vás naše nabídka ubytování, jsou pro Vás přijatelné i ceny našich služeb, neváhejte a pobyt rezervujte nyní.
Dopravní dostupnost hotelu

Jsme kousek od D1!


Ceník ubytování Parkhotel Český Šternberk

Parkhotel Český Šternberk zatím nemá vyplněny ceny ubytování, zkuste tedy jiné hotely v okrese Benešov, které již tyto poměrně důležité informace poskytly.

Není-li Vaším vysloveným přáním ubytování v hotelu a může to být ubytování v penzionu, můžete nahlédnout a vybrat si wellness penzion v katalogu s více než 4500 penziony z ČR.

Fotogalerie ubytování Parkhotel Český Šternberk

Parkhotel Český Šternberk recenze na ubytování Český Šternberk

Reference, komentáře k ubytování

Nabízí Parkhotel Český Šternberk kvalitní ubytování a služby spojené s ubytováním byly podle Vašich představ? A co ceny ubytování, odpovídaly recenzovaným cenám ubytování?
Podělte se o své dojmy z ubytování a poskytovaných služeb v tomto hotelu. Pomůžete tak třeba váhajícím návštěvníkům při rozhodnutí rezervovat Parkhotel Český Šternberk na dovolonou nebo wellness víkend.
Máte-li opačný názor než jsou zveřejněné reference ubytování na Parkhotel Český Šternberk můžete okamžitě reagovat.
Při hodnocení hotelu uveďte prosím termín pobytu. Termín pobytu bude prověřen zda rezervace ubytování byla odeslaná na Parkhotel Český Šternberk z hotely.awellness.cz, byla hotelem potvrzena resp. pobyt byl na hotelu odubytován.


Rezervujte Parkhotel Český Šternberk

Adresa a kontakt na Parkhotel Český Šternberk
Český Šternberk 46
257 26 Český Šternberk


ev.č.258 nahoru

Chcete mít na svém webu také zmínku na Parkhotel Český Šternberk a šířit dál oblíbené ubytování, kterým jistě Parkhotel Český Šternberk je? Zkopírujte si celý následující kód:

Po vložení kódu se zobrazí:

Parkhotel Český Šternberk je v katalogu hotely.awellness.cz

Reference na ubytování

  • S ubytováním jsme byli naprosto spokojeni, obsluha v restauraci velmi milá a jídlo skvělé. Všem… Napsal manželé Kyršovi z Brna
    Hotel U Města Prahy

Aktualizované wellness hotely