Parkhotel Český Šternberk


Parkhotel Český Šternberk

Český Šternberk 46, Český Šternberk
ubytování v okrese Benešov
Foto Parkhotel Český Šternberk
Parkhotel Český Šternberk - rezervovat ubytování nyní

Parkhotel Český Šternberk se nachází v líbezném údolí řeky Sázavy, přímo naproti hradu Český Šternberk. K dispozici je 18 pokojů s vlastními koupelnami, v části z nich Vás okouzlíme pohledem na hrad, zahrady a řeku.

Hotel je tím pravým místem pro odpočinek, sportovní vyžití či uspořádání svateb, rodinných nebo firemních oslav. V naší výletní restauraci s venkovní terasou nabízíme domácí speciality, maso a ryby na grilu doplněné čerstvými zeleninovými a ovocnými saláty, deserty vlastní výroby a zmrzlinovými poháry.

K procházkám a piknikům zve také nádherný francouzský park založený Annou Marií Amabilií rozenou ze Sternberga v 1. polovině 18. století. K dispozici jsou 2 venkovní hřiště, prostory pro grilování, parkoviště a zázemí pro cyklisty, turisty a vodáky.

Pokoje v hotelu

V našem Parkhotelu Český Šternberk máme k dispozici 18 nově zrekonstruovaných pokojů, které nabízíme k ubytování po celý rok. K dispozici je 50 lůžek ve dvou, třech a čtyřlůžkových pokojích. Pokoje se nachází v prvním a druhém patře a většina z nich nabízí romantický pohled na hrad Český Šternberk, krásný park a řeku Sázavu.

Nástup na ubytování a ukončení pobytu

Nástup na ubytování u nás v hotelu probíhá od 14:00:00 hodin a předat pokoj můžete v den odjezdu do 10:00:00 hod.

Parkhotel Český Šternberk stravování

A každé ráno Vás zveme na snídani pestrou, jak má být. Můžete si vybírat z domácího pečiva, jako je náš vyhlášený ořechový chléb, štrůdly, ale i paleta šunek, sýrů, domácí džemy, pomazánky, ovoce a mnohé další.

Řekne se Český Šternberk, Střední Čechy, ale kde Parkhotel Český Šternberk hledat

Právě proto je zde i adresa ubytování: Parkhotel Český Šternberk Český Šternberk 46 Český Šternberk. Zaujala Vás naše nabídka ubytování, jsou pro Vás přijatelné i ceny našich služeb, neváhejte a pobyt rezervujte nyní.

Fotogalerie ubytování Parkhotel Český Šternberk

Parkhotel Český Šternberk recenze na ubytování Český Šternberk

Reference, komentáře k ubytování

Nabízí Parkhotel Český Šternberk kvalitní ubytování a služby spojené s ubytováním byly podle Vašich představ? A co ceny ubytování, odpovídaly recenzovaným cenám ubytování?
Podělte se o své dojmy z ubytování a poskytovaných služeb v tomto hotelu. Pomůžete tak třeba váhajícím návštěvníkům při rozhodnutí rezervovat Parkhotel Český Šternberk na dovolonou nebo wellness víkend.
Máte-li opačný názor než jsou zveřejněné reference ubytování na Parkhotel Český Šternberk můžete okamžitě reagovat.
Při hodnocení hotelu uveďte prosím termín pobytu. Termín pobytu bude prověřen zda rezervace ubytování byla odeslaná na Parkhotel Český Šternberk z hotely.awellness.cz, byla hotelem potvrzena resp. pobyt byl na hotelu odubytován.ev.č.258 nahoru

Chcete mít na svém webu také zmínku na Parkhotel Český Šternberk a šířit dál oblíbené ubytování, kterým jistě Parkhotel Český Šternberk je? Zkopírujte si celý následující kód:

Po vložení kódu se zobrazí:

Parkhotel Český Šternberk je v katalogu hotely.awellness.cz

Reference na ubytování

 • S ubytováním jsme byli naprosto spokojeni, obsluha v restauraci velmi milá a jídlo skvělé. Všem… Napsal manželé Kyršovi z Brna
  Hotel U Města Prahy

Aktualizované wellness hotely

 • Hotel Golf
  Foto hotelu Moderní pražský hotel, který v roce 2013 prošel rozsáhlou rekonstrukcí, . Nachází se v klidné části Prahy…
  hotely Praha ubytování od 1366 €
 • Orea Hotel Santon
  Foto hotelu Užijte si pobyt ve tříhvězdičkovém OREA Hotelu Santon v příjemném prostředí s přátelskou atmosférou na břehu Brněnské přehrady a nechejte…
  hotely Brno ubytování od 44 €
 • Hotel U Divadla
  Foto hotelu Těší nás, že Vás můžeme pozdravit v našem hotelu U Divadla. Jsme tradiční tří hvězdičkový hotel s restaurací.…
  hotely Znojmo ubytování od 915 Kč

Prostor pro Vaše hotely

Wellness pobyty se slevou

Partneři hotely.awellness.cz

K narozeninám či výročí objednejte vhodné dárkové poukazy na zážitky pro ženu, muže i děti. Široká nabídka s levnými wellness pobyty mimo jiné i pro rodinné pobyty je zařízeno ubytování na Vysočině.

Wellness hotely hledá

Právě připojeno - 91 hostů 

Přihlášení

Aktualizovat údaje v prezentaci hotelu.
Nejprve se přihlaste.
Nemáte-li údaje k přihlášení, napište si o ně, obratem Vám je pošleme.