Seminární Hotel Akademie Naháč Chocerady


Seminární Hotel Akademie Naháč

Chocerady 277, Chocerady
ubytování v okrese Benešov
Foto Seminární Hotel Akademie Naháč
Seminární Hotel Akademie Naháč - rezervovat ubytování nyní

Hotel se nachází v překrásném prostředí Posázavského kraje a je významným konferenčním centrem s mimořádným vybavením a příjemnou přátelskou atmosférou. Hotelový komplex nabízí vždy maximální pohostinnost, vysoký komfort v oblasti služeb a ubytování.

Hotel disponuje kapacitou 50 pokojů, ve kterých je možné ubytovat 101 osob na pevných lůžkách, k dispozici jsou i přistýlky a dětské postýlky.

Relaxační služby: 2 bowlingové dráhy, víceúčelové hřiště, wellness Wine& SPA, petangue, dětský koutek a venkovní hřiště, půjčovna kol a koloběžek.

Hotelové parkoviště, možnost parkování autobusu.

Pokoje v hotelu

Všechny pokoje jsou typu twin (oddělené postele) a k základnímu vybavení patří TV, telefon s přímou volbou, možnost připojení k internetu, lednice nebo minibar, koupelna se sprchou a WC. Polovina pokojů má venkovní terasu, na které je možné v letním období posedět a čtyři pokoje jsou řešené jako podkrovní.

Na rozdíl od standardních pokojů jsou apartmá vybavena minibarem mají oddělenou koupelnu od WC a koupelna je vybavena vanou, fénem a k dispozici jsou župany. Na apartmá je nerozdělitelné dvoulůžko. Lze zde připravit také přistýlku pro 2 osoby. Všechna čtyři apartmá mají venkovní terasu.

Nástup na ubytování a ukončení pobytu

Nástup na ubytování u nás v hotelu probíhá od 14:00:00 hodin a předat pokoj můžete v den odjezdu do 10:00:00 hod.

Seminární Hotel Akademie Naháč stravování

Hotelová restaurace s lobby barem nabízí kapacitu až pro 200 hostů. Celodenní provoz nabízí hostům možnost snídaní obědů i večeří.

Popis okolí hotelu, Chocerady a Střední Čechy

V okolí je k dispozici mnoho památek - Konopiště, Jemniště, Český Šternberk, Sázava.

Řekne se Chocerady, Střední Čechy, ale kde Seminární Hotel Akademie Naháč hledat

Právě proto je zde i adresa ubytování: Hotel Akademie Naháč Komorní Hrádek 277 Chocerady. Zaujala Vás naše nabídka ubytování, jsou pro Vás přijatelné i ceny našich služeb, neváhejte a pobyt rezervujte nyní.
Dopravní dostupnost hotelu

Hotel se nachází přímo u sjezdu z D1 - exit 29 km (exit 29 - Čerčany, Chocerady).

Služby při ubytování

Seminární Hotel Akademie Naháč Chocerady Vám nabízí při pobytu následující služby: konferenční nebo společenská místnost pro 160 osob, přednáškový sál, informační služba, výtah, bezpečnostní schránka, domácí mazlíčky ubytujeme za poplatek 240 Kč, bezbariérový přístup, klimatizace, parkoviště u hotelu, volně přístupnou zahradu, internet na pokoji, ubytováni budete v nekuřáckém prostředí, recepce 24 hodin, cateringové služby, zajištění kulturních a sportovních akcí, taxi, úschovna jízdních kol, sekretářské služby, internetový koutek.

Sportovní vyžití

Při ubytování v tomto hotelu můžete zahrát si tenis, tenisový kurt je, zacvičit ve fitness, zahrát bowling, nemusíte vozit kola, půjčovna kol je, namazat tága, billiard je, půjčovna sportovního vybavení je, si jít zastřílet na střelnici 1500 m od hotelu.

Zaměření ubytování v hotelu

Seminární Hotel Akademie Naháč poskytuje ubytování zaměřené zejména na provozování letních sportů, turistiku, spa & wellness, romantické pobyty, kongresy, pobyty s dětmi, business, ubytování v přírodě.

Gastronomie

V oblasti gastronomie Seminární Hotel Akademie Naháč nabízí: restaurace, bar, zahrádka, lobby bar.

Aktivity při ubytování

Stručný výběr možných aktivit při ubytování: sauna, dětské hřiště, houbaření, lov, rybolov, solárium, lázně - wellness, whirlpool, masáže.


Fotogalerie ubytování Seminární Hotel Akademie Naháč

Seminární Hotel Akademie Naháč recenze na ubytování Chocerady

Reference, komentáře k ubytování

Nabízí Seminární Hotel Akademie Naháč kvalitní ubytování a služby spojené s ubytováním byly podle Vašich představ? A co ceny ubytování, odpovídaly recenzovaným cenám ubytování?
Podělte se o své dojmy z ubytování a poskytovaných služeb v tomto hotelu. Pomůžete tak třeba váhajícím návštěvníkům při rozhodnutí rezervovat Seminární Hotel Akademie Naháč na dovolonou nebo wellness víkend.
Máte-li opačný názor než jsou zveřejněné reference ubytování na Seminární Hotel Akademie Naháč můžete okamžitě reagovat.
Při hodnocení hotelu uveďte prosím termín pobytu. Termín pobytu bude prověřen zda rezervace ubytování byla odeslaná na Seminární Hotel Akademie Naháč z hotely.awellness.cz, byla hotelem potvrzena resp. pobyt byl na hotelu odubytován.ev.č.510 nahoru

Chcete mít na svém webu také zmínku na Seminární Hotel Akademie Naháč a šířit dál oblíbené ubytování, kterým jistě Seminární Hotel Akademie Naháč je? Zkopírujte si celý následující kód:

Po vložení kódu se zobrazí:

Seminární Hotel Akademie Naháč je v katalogu hotely.awellness.cz

Reference na ubytování

  • S ubytováním jsme byli naprosto spokojeni, obsluha v restauraci velmi milá a jídlo skvělé. Všem… Napsal manželé Kyršovi z Brna
    Hotel U Města Prahy

Aktualizované wellness hotely