Hotel Diana Nový Jáchymov


Hotel Diana Nový Jáchymov

Nový Jáchymov 19, Nový Jáchymov
ubytování v okrese Beroun
Foto Hotel Diana Nový Jáchymov

Hotel se nachází v obci Nový Jáchymov, která je vzdálena 15 km od města Beroun. Dobré autobusové spojení z Berouna, nebo automobilem.

Penzion nabízí ubytování ve 2-4 lůžkových pokojích s vlastním sociálním zařízením a telefonem. K dispozici je 11 dvoulůžkových, 3 třílůžkové a 3 čtyřlůžkové pokoje a dále 2 apartmá (1×2 -ložnice pro 2×3 osoby a 1×2 -ložnice pro 2×2 osoby). Hosté rovněž mohou využít pokoj s bezbariérovou úpravou. Hotel je vhodný k celoroční týdenní rekreace, které provozujeme od soboty do soboty. K dispozici je stylová hotelová restaurace.

Nástup na ubytování a ukončení pobytu

Nástup na ubytování u nás v hotelu probíhá od 14:00:00 hodin a předat pokoj můžete v den odjezdu do 10:00:00 hod.

Popis okolí hotelu, Nový Jáchymov a Střední Čechy

Pěší turistika, cykloturistika, možnost výletů na hrady: Křivoklát, Žebrák, Točník, kouzelné údolí Berounky. Sportovní aktivity Vám zajistí tenisový kurt u hotelu, v areálu hotelu je dětské hřiště.

Řekne se Nový Jáchymov, Střední Čechy, ale kde Hotel Diana Nový Jáchymov hledat

Právě proto je zde i adresa ubytování: Hotel Diana Nový Jáchymov 19 Nový Jáchymov. Zaujala Vás naše nabídka ubytování, jsou pro Vás přijatelné i ceny našich služeb, neváhejte a pobyt rezervujte nyní.

Doplňující informace

- možnost úschovy kol - domácí zvíře je povoleno za poplatek 100 Kč/den - možnost připojení počítače k internetu na pokojích Telefon na pokoji Sprchový kout na pokoji 4 - čtyřlůžkový pokoj 3 - třílůžkový pokoj 2 - dvoulůžkový pokoj Toaleta na pokoji

Služby při ubytování

Hotel Diana Nový Jáchymov Nový Jáchymov Vám nabízí při pobytu následující služby: domácí mazlíčky ubytujeme v hotelu, bezbariérový přístup, parkoviště u hotelu, internet v hotelu.

Sportovní vyžití

Při ubytování v tomto hotelu můžete zahrát si tenis, tenisový kurt je.

Gastronomie

V oblasti gastronomie Hotel Diana Nový Jáchymov nabízí: restaurace.

Aktivity při ubytování

Stručný výběr možných aktivit při ubytování: dětské hřiště.


Fotogalerie ubytování Hotel Diana Nový Jáchymov

Hotel Diana Nový Jáchymov recenze na ubytování Nový Jáchymov

Reference, komentáře k ubytování

Nabízí Hotel Diana Nový Jáchymov kvalitní ubytování a služby spojené s ubytováním byly podle Vašich představ? A co ceny ubytování, odpovídaly recenzovaným cenám ubytování?
Podělte se o své dojmy z ubytování a poskytovaných služeb v tomto hotelu. Pomůžete tak třeba váhajícím návštěvníkům při rozhodnutí rezervovat Hotel Diana Nový Jáchymov na dovolonou nebo wellness víkend.
Máte-li opačný názor než jsou zveřejněné reference ubytování na Hotel Diana Nový Jáchymov můžete okamžitě reagovat.
Při hodnocení hotelu uveďte prosím termín pobytu. Termín pobytu bude prověřen zda rezervace ubytování byla odeslaná na Hotel Diana Nový Jáchymov z hotely.awellness.cz, byla hotelem potvrzena resp. pobyt byl na hotelu odubytován.


Rezervujte Hotel Diana Nový Jáchymov

Adresa a kontakt na Hotel Diana Nový Jáchymov
Nový Jáchymov 19
267 03 Nový Jáchymov


ev.č.1177 nahoru

Chcete mít na svém webu také zmínku na Hotel Diana Nový Jáchymov a šířit dál oblíbené ubytování, kterým jistě Hotel Diana Nový Jáchymov je? Zkopírujte si celý následující kód:

Po vložení kódu se zobrazí:

Hotel Diana Nový Jáchymov je v katalogu hotely.awellness.cz

Reference na ubytování

 • S ubytováním jsme byli naprosto spokojeni, obsluha v restauraci velmi milá a jídlo skvělé. Všem… Napsal manželé Kyršovi z Brna
  Hotel U Města Prahy

Aktualizované wellness hotely

 • Allvet
  Foto hotelu Hotel Allvet jsou především kvalitní hotelové a restaurační služby v hezkém prostředí nově zrekonstruované historické budovy. Hotel…
  hotely Vyškov ubytování od 870 Kč
 • Hotel Malý Pivovar
  Foto hotelu Hotel Malý Pivovar se nachází v historickém komplexu z 12. století, který leží v obci Klášter Hradiště nad Jizerou…
  hotely Mladá Boleslav ubytování od 2400 Kč
 • Hotel Green House
  Foto hotelu Hotel Green House je hotel rodinného typu v Teplicích. Hotel nabízí ubytování v jednolůžkových, dvoulůžkových pokojů a apartmánech.…
  hotely Teplice ubytování od 650 Kč

Prostor pro Vaše hotely

Wellness pobyty se slevou

Partneři hotely.awellness.cz

K narozeninám či výročí objednejte vhodné dárkové poukazy na zážitky pro ženu, muže i děti. Široká nabídka s levnými wellness pobyty mimo jiné i pro rodinné pobyty je zařízeno ubytování na Vysočině.

Wellness hotely hledá

Právě připojeno - 212 hostů 

Přihlášení

Aktualizovat údaje v prezentaci hotelu.
Nejprve se přihlaste.
Nemáte-li údaje k přihlášení, napište si o ně, obratem Vám je pošleme.