Hotel Elma Srbsko


Hotel Elma

Srbsko 179, Srbsko
ubytování v okrese Beroun
Foto Hotel Elma

Hotel ELMA se nachází na Karlštejnsku na okraji obce Srbsko, v chráněné krajinné oblasti Český kras. Poskytuje moderně a pohodlně zařízené pokoje, SUITE a jedno i dvoulůžkové pokoje s možností přistýlky, vybavených koupelnou a vlastním sociálním zařízením, barevným televizorem se satelitním příjmem za velmi příznivé ceny, restaurace, parkování, ...

Hotel najdete na okraji obce Srbsko, v chráněné krajinné oblasti Český kras, která je vyhledávána opravdovými milovníky přírody z celé Evropy.

Přímo z hotelu je krásný výhled na malebné údolí toku řeky Berounky. Hotel poskytuje moderně a pohodlně zařízené pokoje, SUITE a jedno i dvoulůžkové pokoje s možností přistýlky, vybavených koupelnou a vlastním sociálním zařízením, barevným televizorem se satelitním příjmem za velmi příznivé ceny.

Hotel má bezbariérový vstup a je možné ubytování se psem. Pohodlně zaparkujete na našem nehlídaném parkovišti pro 30 osobních automobilů. Wifi pokrytí v celém hotelu zdarma.

Pokoje v hotelu

Kapacita hotelu je 60 míst s možností přistýlek. Hotel poskytuje moderně a pohodlně zařízené pokoje, Suite pokoje a jedno i dvoulůžkové pokoje s možností přistýlky, vybavených koupelnou a vlastním sociálním zařízením, fénem, barevným televizorem se satelitním příjmem za velmi příznivé ceny. Pro děti, seniory a skupiny poskytujeme slevy.

Nástup na ubytování a ukončení pobytu

Nástup na ubytování u nás v hotelu probíhá od 14:00:00 hodin a předat pokoj můžete v den odjezdu do 10:00:00 hod.

Hotel Elma stravování

restaurace s kapacitou 60 míst uzavřený salónek s kapacitou 30 míst průchozí salónek s kapacitou 30 míst terasu s kapacitou 60 míst

Popis okolí hotelu, Srbsko a Střední Čechy

V blízkém okolí lze navštívit:

* hrad Karlštejn (muzeum betlémů, muzeum voskových figurín, aj.)

* Koněpruské jeskyně

* Svatý Jan pod Skalou

* Točník

* zatopené lomy Velká a Malá Amerika, Salvayovy lomy

* Chrustenickou šachtu

* Medvědárium Beroun

* Golf Karlštejn

Ostatní možnosti:

Letectví skály, rybaření na Berounce, vyhlídkové lety vrtulníkem a balónem nad okolím.

Řekne se Srbsko, Střední Čechy, ale kde Hotel Elma hledat

Právě proto je zde i adresa ubytování: HOTEL ELMA, Srbsko u Karlštejna Srbsko 179 Srbsko. Zaujala Vás naše nabídka ubytování, jsou pro Vás přijatelné i ceny našich služeb, neváhejte a pobyt rezervujte nyní.
Dopravní dostupnost hotelu

Pohodlně zaparkujete na našem bezplatném parkovišti pro 30 osobních automobilů, vlaková zastávka - stanice Srbsko- jen přejít most:).

Doplňující informace

Hotel má bezbariérový vstup a je možné ubytování se psem.


Ceník ubytování Hotel Elma

Hotel Elma zatím nemá vyplněny ceny ubytování, zkuste tedy jiné hotely v okrese Beroun, které již tyto poměrně důležité informace poskytly.

Není-li Vaším vysloveným přáním ubytování v hotelu a může to být ubytování v penzionu, můžete nahlédnout a vybrat si wellness penzion v katalogu s více než 4500 penziony z ČR.

Fotogalerie ubytování Hotel Elma

Hotel Elma recenze na ubytování Srbsko

Reference, komentáře k ubytování

Nabízí Hotel Elma kvalitní ubytování a služby spojené s ubytováním byly podle Vašich představ? A co ceny ubytování, odpovídaly recenzovaným cenám ubytování?
Podělte se o své dojmy z ubytování a poskytovaných služeb v tomto hotelu. Pomůžete tak třeba váhajícím návštěvníkům při rozhodnutí rezervovat Hotel Elma na dovolonou nebo wellness víkend.
Máte-li opačný názor než jsou zveřejněné reference ubytování na Hotel Elma můžete okamžitě reagovat.
Při hodnocení hotelu uveďte prosím termín pobytu. Termín pobytu bude prověřen zda rezervace ubytování byla odeslaná na Hotel Elma z hotely.awellness.cz, byla hotelem potvrzena resp. pobyt byl na hotelu odubytován.


Rezervujte Hotel Elma

Adresa a kontakt na Hotel Elma
Srbsko 179
267 18 Srbsko


ev.č.2001 nahoru

Chcete mít na svém webu také zmínku na Hotel Elma a šířit dál oblíbené ubytování, kterým jistě Hotel Elma je? Zkopírujte si celý následující kód:

Po vložení kódu se zobrazí:

Hotel Elma je v katalogu hotely.awellness.cz

Reference na ubytování

  • S ubytováním jsme byli naprosto spokojeni, obsluha v restauraci velmi milá a jídlo skvělé. Všem… Napsal manželé Kyršovi z Brna
    Hotel U Města Prahy

Aktualizované wellness hotely