Hotel Koruna Karlštejn


Hotel Koruna Karlštejn

Karlštejn 13, Karlštejn
ubytování v okrese Beroun

Vitejte v Hotelu Koruna, který se náchází v srdci českého krasu pod překrásným gotickým hradem Karlštejn. V blízkosti hotelu se nachází 18 i 9 jamkové golfové hřiště. Hotel nabízí 15 dvoulůžkových pokojů včetně přistýlky a jeden apartmán. Pokoje jsou vybaveny sprchou, WC, TV-SAT, připojení k internetu. K odpočinku je možené využít sluneční terasu s výhledem na hrad, restauraci nebo letní zahrádku.

Pokoje v hotelu

Nabízíme 15 dvoulůžkových pokojů a jeden apartmán. Pokoje jsou vkusně a účelně zařízeny se sprchou, WC, TV-SAT, internetem.

Nástup na ubytování a ukončení pobytu

Nástup na ubytování u nás v hotelu probíhá od 14:00:00 hodin a předat pokoj můžete v den odjezdu do 11:00:00 hod.

Hotel Koruna Karlštejn stravování

Restaurace nabízí 220 míst k sezení a 80 míst na letní terase. Kuchyně nabízí jak českou tak světovou kuchyni.

Popis okolí hotelu, Karlštejn a Střední Čechy

Hotel se nachází v CHKO Český kras kde je mnoho dobře značených turistických tras. Je možno navštívit mimo jiné Koněpruské jeskyně, Malou a Velkou Ameriku a spoustu jiných atraktivních míst.

Řekne se Karlštejn, Střední Čechy, ale kde Hotel Koruna Karlštejn hledat

Právě proto je zde i adresa ubytování: Hotel KORUNA Karlštejn 13 Karlštejn. Zaujala Vás naše nabídka ubytování, jsou pro Vás přijatelné i ceny našich služeb, neváhejte a pobyt rezervujte nyní.
Dopravní dostupnost hotelu

Hotel mužete navštívit vlastním vozem pro který máme připraveno vlastní hlídané parkoviště popřípadě vlakem. Zastávka je zhruba 10 min. chůze popřípadě je možno objednat si bezplatný transport.


Ceník ubytování Hotel Koruna Karlštejn

Hotel Koruna Karlštejn zatím nemá vyplněny ceny ubytování, zkuste tedy jiné hotely v okrese Beroun, které již tyto poměrně důležité informace poskytly.

Není-li Vaším vysloveným přáním ubytování v hotelu a může to být ubytování v penzionu, můžete nahlédnout a vybrat si wellness penzion v katalogu s více než 4500 penziony z ČR.

Fotogalerie ubytování Hotel Koruna Karlštejn

Hotel Koruna Karlštejn recenze na ubytování Karlštejn

Reference, komentáře k ubytování

Nabízí Hotel Koruna Karlštejn kvalitní ubytování a služby spojené s ubytováním byly podle Vašich představ? A co ceny ubytování, odpovídaly recenzovaným cenám ubytování?
Podělte se o své dojmy z ubytování a poskytovaných služeb v tomto hotelu. Pomůžete tak třeba váhajícím návštěvníkům při rozhodnutí rezervovat Hotel Koruna Karlštejn na dovolonou nebo wellness víkend.
Máte-li opačný názor než jsou zveřejněné reference ubytování na Hotel Koruna Karlštejn můžete okamžitě reagovat.
Při hodnocení hotelu uveďte prosím termín pobytu. Termín pobytu bude prověřen zda rezervace ubytování byla odeslaná na Hotel Koruna Karlštejn z hotely.awellness.cz, byla hotelem potvrzena resp. pobyt byl na hotelu odubytován.


Rezervujte Hotel Koruna Karlštejn

Adresa a kontakt na Hotel Koruna Karlštejn
Karlštejn 13
267 18 Karlštejn


ev.č.742 nahoru

Chcete mít na svém webu také zmínku na Hotel Koruna Karlštejn a šířit dál oblíbené ubytování, kterým jistě Hotel Koruna Karlštejn je? Zkopírujte si celý následující kód:

Po vložení kódu se zobrazí:

Hotel Koruna Karlštejn je v katalogu hotely.awellness.cz

Reference na ubytování

  • S ubytováním jsme byli naprosto spokojeni, obsluha v restauraci velmi milá a jídlo skvělé. Všem… Napsal manželé Kyršovi z Brna
    Hotel U Města Prahy

Aktualizované wellness hotely