Hotel Na Ostrově Beroun


Hotel Na Ostrově

Na Ostrově 816, Beroun
ubytování v okrese Beroun
Foto Hotel Na Ostrově
Hotel Na Ostrově - rezervovat ubytování nyní

Tříhvězdičkový Hotel Na Ostrově se nachází blízko historického centra města Berouna, u soutoku 2 řek Berounky a Litavky.

Hotel Na Ostrově nabízí ubytování různě velkých pokojích a apartmánech, některé pokoje mají balkon. K objektu patří i hlídané a monitoravné parkoviště pro 25 osobních aut, podzemní garáže pro 12 aut a parkoviště pro 3 autobusy.

Recepce poskytuje tyto služby: směnárna, prodej drobného zboží, trezor, fax. Dále je ve vestibulu recepce internetový koutek.

K dispozici je 6 konferenčních sálů s kapacitou od 6 do 130 osob. Po celém hotelu vč. pokojů je bezplatné bezdrátové připojení „WiFi“ na internet.

Pokoje v hotelu

Hosté mohou využít jedno, dvou a vícelůžkové pokoje, 4 apartmány.

Všechny pokoje jsou vybaveny koupelnou, WC, telefonem, satelitní televizí. Některé pokoje mají balkon. Celý hotel je přístupný bezbariérově, vč. 2 speciálních bezbariérových pokojů.

Nástup na ubytování a ukončení pobytu

Nástup na ubytování u nás v hotelu probíhá od 14:00:00 hodin a předat pokoj můžete v den odjezdu do 12:00:00 hod.

Hotel Na Ostrově stravování

Stravování je možné v hotelové restauraci (90 míst), sále H. Matisse (92 míst) a SNACK BARU (32 míst).

Popis okolí hotelu, Beroun

Poloha hotelu je ideální k uskutečnění řady výletů po okolí a návštěvě mnoha kulturních památek např. hrady a zámky (Karlštejn, Křivoklát, Točník a Žebrák, Hořovice), sklárna Nižbor, apod. Sportovní vyžití je možné na zimním stadionu (součástí hotelu), fotbalovém stadionu, volejbalové hřiště (venkovní i kryté), tenis (venkovní i hala).

V těsném sousedství je aquapark Tipsport Laguna vč. bazénu, atrakcí a relaxační zóny. Své tělo je možné potrápit v blízkém fitnes centru Tyran.

Řekne se Beroun, ale kde Hotel Na Ostrově hledat

Právě proto je zde i adresa ubytování: Hotel NA OSTROVĚ Na Ostrově 816 Beroun. Zaujala Vás naše nabídka ubytování, jsou pro Vás přijatelné i ceny našich služeb, neváhejte a pobyt rezervujte nyní.
Dopravní dostupnost hotelu

Královské město Beroun je 20 km od hlavní města Prahy západně po dálnci D5.

Služby při ubytování

Hotel Na Ostrově Beroun Vám nabízí při pobytu následující služby: konferenční nebo společenská místnost, přednáškový sál, informační služba, možnost vyprání prádla, bezpečnostní schránka, bezbariérový přístup, recepce 24 hodin, cateringové služby, průvodce, zajištění kulturních a sportovních akcí, hotelový transport, taxi, úschovna jízdních kol, směnárna v hotelu, kadeřnictví v hotelu.

Sportovní vyžití

Při ubytování v tomto hotelu můžete zahrát si tenis, tenisový kurt je, zapinkat stolní tenis, nemusíte vozit kola, půjčovna kol je, půjčovna sportovního vybavení je, automat na šipky.

Zaměření ubytování v hotelu

Hotel Na Ostrově poskytuje ubytování zaměřené zejména na užívání si zimních sportů např. lyžování, turistiku, romantické pobyty, kongresy, pobyty s dětmi, business.

Gastronomie

V oblasti gastronomie Hotel Na Ostrově nabízí: restaurace, bar, zahrádka, snack bar.

Aktivity při ubytování

Stručný výběr možných aktivit při ubytování: rybolov, jízda na koni, vyhlídkové lety, masáže.


Fotogalerie ubytování Hotel Na Ostrově

Hotel Na Ostrově recenze na ubytování Beroun

Reference, komentáře k ubytování

Nabízí Hotel Na Ostrově kvalitní ubytování a služby spojené s ubytováním byly podle Vašich představ? A co ceny ubytování, odpovídaly recenzovaným cenám ubytování?
Podělte se o své dojmy z ubytování a poskytovaných služeb v tomto hotelu. Pomůžete tak třeba váhajícím návštěvníkům při rozhodnutí rezervovat Hotel Na Ostrově na dovolonou nebo wellness víkend.
Máte-li opačný názor než jsou zveřejněné reference ubytování na Hotel Na Ostrově můžete okamžitě reagovat.
Při hodnocení hotelu uveďte prosím termín pobytu. Termín pobytu bude prověřen zda rezervace ubytování byla odeslaná na Hotel Na Ostrově z hotely.awellness.cz, byla hotelem potvrzena resp. pobyt byl na hotelu odubytován.ev.č.46 nahoru

Chcete mít na svém webu také zmínku na Hotel Na Ostrově a šířit dál oblíbené ubytování, kterým jistě Hotel Na Ostrově je? Zkopírujte si celý následující kód:

Po vložení kódu se zobrazí:

Hotel Na Ostrově je v katalogu hotely.awellness.cz

Reference na ubytování

 • S ubytováním jsme byli naprosto spokojeni, obsluha v restauraci velmi milá a jídlo skvělé. Všem… Napsal manželé Kyršovi z Brna
  Hotel U Města Prahy

Aktualizované wellness hotely

 • Hotel Baroko
  Foto hotelu Hotel Baroko, obklopený rozlehlou zahradou, se nalézá v příjemném prostředí klidné části Prahy 10. Hotel vznikl…
  hotely Praha ubytování od 1400 Kč
 • Hotel Starý Mlýn Rokytnice Nad Jizerou
  Foto hotelu Hotel Starý mlýn se nachází v Krkonoších v Rokytnici nad Jizerou. Tento hotel nabízí ubytování v příjemném prostředí pro…
  hotely Semily ubytování od 800 Kč v lokalitě Krkonoše
 • Hotel Kotyza
  Foto hotelu Luxusní moderní hotel s nejnižšími cenami ve své kategorii. Nabízíme komfortní ubytování v nově zrekonstruovaných pokojích s trojitými dubovými…
  hotely Pelhřimov ubytování od 1200 Kč

Prostor pro Vaše hotely

Wellness pobyty se slevou

Partneři hotely.awellness.cz

K narozeninám či výročí objednejte vhodné dárkové poukazy na zážitky pro ženu, muže i děti. Široká nabídka s levnými wellness pobyty mimo jiné i pro rodinné pobyty je zařízeno ubytování na Vysočině.

Wellness hotely hledá

Právě připojeno - 175 hostů 

Přihlášení

Aktualizovat údaje v prezentaci hotelu.
Nejprve se přihlaste.
Nemáte-li údaje k přihlášení, napište si o ně, obratem Vám je pošleme.