Hotel Puk Apartmánový Dům Beroun


Hotel Puk Apartmánový Dům

Kostelní 4, Beroun
ubytování v okrese Beroun
Foto Hotel Puk Apartmánový Dům

Hotel PUK je určen všem, kteří dávají přednost klidnému a útulnému ubytování s osobitou atmosférou odlišnou od velkých anonymních hotelů.

Originalitou hotelu je pojmenování apartmánů podle jmen olympijských měst, která jsou spojena s úspěchy českého hokeje. Šest z nich (Grenoble, St. Moritz, Sarajevo, Albertville, Innsbruck a Sapporo) má podlahovou plochu větší než 30 m2. Sedmé a osmé apartmá jsou dvouložnicová a jsou určena těm nejnáročnějším klientům. Obě mají kolem 100 m2.

Ke zvýšení Vašeho komfortu jsou na všech hotelových pokojích umístěna relaxační polohovací křesla, každý pokoj disponuje vlastním DVD přehrávačem. Filmy jsou k dipozici na hotelové recepci k zapůjčení ZDARMA!

Opravdovou chloubou Hotelu PUK je zahrada sevřená dvojicí městských hradeb, která slouží hostům k dokonalé relaxaci. Pro hosty hotelu je k dispozici vířivá vana a příjemné posezení v altánu s krbem s možností grilování.

Pokoje v hotelu

Dvoulůžkové apartmá s možností přistýlky, možnost oddělených lůžek, kožené relaxační polohovací křeslo, kuchyňská linka s plnou výbavou, jídelní stůl pro tři, minibar, TV-satelit, DVD-přehrávač, Internet - bezdrátové připojení WiFi, telefon trezor.

Nástup na ubytování a ukončení pobytu

Nástup na ubytování u nás v hotelu probíhá od 14:00:00 hodin a předat pokoj můžete v den odjezdu do 12:00:00 hod.

Hotel Puk Apartmánový Dům stravování

Snídaně je zahrnuta v ceně ubytování. Je podávána formou teplého a studeného bufetu.

Váš prožitek na hotelu umocní bohatá snídaně s denně čerstvým chlebem z domácí pekárny a mísa čerstvého ovoce na pokojích.

Popis okolí hotelu, Beroun

Svou polohou se hotel stává ideálním východiskem pro návštěvu Prahy a významných kulturních a historických památek středních Čech. Co by kamenem dohodil je hrad Křivoklát, Karlštejn a Točník, rovněž tak Koněpruské jeskyně. Pro sportovně zaměřené návštěvníky hotelu jsou v blízkosti kvalitní sportoviště včetně tenisových kurtů, bowlingu, zimního stadionu, moderního aquaparku a karlštejnského golfového hřiště s 18 jamkami.

Řekne se Beroun, ale kde Hotel Puk Apartmánový Dům hledat

Právě proto je zde i adresa ubytování: Hotel PUK apartmánový dům Kostelní 4 Beroun. Zaujala Vás naše nabídka ubytování, jsou pro Vás přijatelné i ceny našich služeb, neváhejte a pobyt rezervujte nyní.
Dopravní dostupnost hotelu

Výborná dopravní dostupnost - město Beroun leží na dálnici D5, která spojuje Prahu a Plzeň a Nürnberg. GPS: 49°57´ a 49. 823´´N, 14°4´ 14. 928´´E

Doplňující informace

V dnešní tolik úspěchané době je důležité najít si čas jeden pro druhého. Připravili jsme pro Vás několik inspirací... ...

Víkendový balíček hotelu PUK aneb je důležité si i odpočinout

Romantický balíček hotelu PUK aneb láska kvete v každém věku

Svatební noc pro novomanžele v apartmá hotelu PUK

Dámská jízda – balíček „Bezchlaptour“

Wellness balíček hotelu PUK – varianta 1, 2

Služby při ubytování

Hotel Puk Apartmánový Dům Beroun Vám nabízí při pobytu následující služby: konferenční nebo společenská místnost, informační služba, možnost vyprání prádla, bezpečnostní schránka, pokojová služba, cateringové služby, průvodce, zajištění kulturních a sportovních akcí, hotelový transport, taxi, úschovna jízdních kol, sekretářské služby.

Sportovní vyžití

Při ubytování v tomto hotelu můžete zajít si zahrát golf, golfové hřiště najdete.

Zaměření ubytování v hotelu

Hotel Puk Apartmánový Dům poskytuje ubytování zaměřené zejména na turistiku.

Gastronomie

V oblasti gastronomie Hotel Puk Apartmánový Dům nabízí: bar, zahrádka.

Aktivity při ubytování

Stručný výběr možných aktivit při ubytování: whirlpool.


Fotogalerie ubytování Hotel Puk Apartmánový Dům

Hotel Puk Apartmánový Dům recenze na ubytování Beroun

Reference, komentáře k ubytování

Nabízí Hotel Puk Apartmánový Dům kvalitní ubytování a služby spojené s ubytováním byly podle Vašich představ? A co ceny ubytování, odpovídaly recenzovaným cenám ubytování?
Podělte se o své dojmy z ubytování a poskytovaných služeb v tomto hotelu. Pomůžete tak třeba váhajícím návštěvníkům při rozhodnutí rezervovat Hotel Puk Apartmánový Dům na dovolonou nebo wellness víkend.
Máte-li opačný názor než jsou zveřejněné reference ubytování na Hotel Puk Apartmánový Dům můžete okamžitě reagovat.
Při hodnocení hotelu uveďte prosím termín pobytu. Termín pobytu bude prověřen zda rezervace ubytování byla odeslaná na Hotel Puk Apartmánový Dům z hotely.awellness.cz, byla hotelem potvrzena resp. pobyt byl na hotelu odubytován.


Rezervujte Hotel Puk Apartmánový Dům

Adresa a kontakt na Hotel Puk Apartmánový Dům
Kostelní 4
266 01 Beroun


ev.č.41 nahoru

Chcete mít na svém webu také zmínku na Hotel Puk Apartmánový Dům a šířit dál oblíbené ubytování, kterým jistě Hotel Puk Apartmánový Dům je? Zkopírujte si celý následující kód:

Po vložení kódu se zobrazí:

Hotel Puk Apartmánový Dům je v katalogu hotely.awellness.cz

Reference na ubytování

 • S ubytováním jsme byli naprosto spokojeni, obsluha v restauraci velmi milá a jídlo skvělé. Všem… Napsal manželé Kyršovi z Brna
  Hotel U Města Prahy

Aktualizované wellness hotely

 • Sporthotel Zátoň
  Foto hotelu Moderní rodinný Wellness Sporthotel Zátoň, situovaný uprostřed kouzelné šumavské přírody, nabízí ubytování ve 36 pokojích s celkem…
  hotely Český Krumlov
 • Orea Hotel Santon
  Foto hotelu Užijte si pobyt ve čtyřhvězdičkovém hotelu OREA Resort Santon Brno v příjemném prostředí s přátelskou atmosférou na břehu Brněnské…
  hotely Brno
 • Hotel Praha Broumov
  Hotel s výbornou polohou v regionu najdete na náměstí v historickém centru městečka, přímo v srdci CHKO Broumovsko na dohled Benediktinskému…
  hotely Náchod