Hotel U Berounky Srbsko


Hotel U Berounky

Foto Hotel U Berounky
Hotel U Berounky je rodinný hotel s domácí atmosférou, který se nachází v klidném prostředí chráněné krajinné oblasti Český kras v obci Srbsko nedaleko hradu Karlštejn. Ubytovací kapacitu hotelu tvoří 6 dvojlůžkových pokojů a 2 dvojlůžkové pokoje s přistýlkou. Pokoje jsou vybaveny sociálním zařízením a televizním přijímačem. Pro rodiny s dětmi je k dispozici dětská postýlka. V areálu je uzavřené parkoviště pro automobily a úschovna kol. Hotel nabízí prostory restaurace a letní terasy s krytým prostorem pro uspořádání oslav při nejrůznějších příležitostech (svatby, křty, promoce, rodinná výročí, firemní akce, zahradní party …). Ubytování je možné pouze bez psů a jiných zvířecích mazlíčku.

Nástup na ubytování a ukončení pobytu

Nástup na ubytování u nás v hotelu probíhá od 14 hodin a předat pokoj můžete v den odjezdu do 10 hod.

Hotel U Berounky stravování

Restaurace disponuje samostatnou částí pro nekuřáky. V letních měsících je hostům k dispozici terasa s krásným výhledem na řeku Berounku s celkově 120 místy. Pro nejmenší zákazníky je v restauraci několik dětských židliček, mikrovlnná trouba pro ohřev dětské stravy a speciální jídla. Na terase mohou využít dětského koutku s pískovištěm.

Popis okolí hotelu, Srbsko

Obec Srbsko se rozkládá na obou březích řeky Berounky v kotlině, kterou tvoří vápencové skály. Asi 1 km nad Srbskem se do řeky vlévá potok Kačák. Přímo v obci se do Berounky vlévá Bubovický potok, který tvoří na úpatí vrchu Doutnáče krásné vodopády. Z druhé strany se do řeky vlévá Kodský potok, který protéká divokou roklí, kde se nachází trampská osada Údolí děsu a dále potok v Císařské rokli, který zde vytváří nádherná travertinová jezírka. V okolí Srbska se ve vápencových vrstvách nachází velké množství jeskyní. Největší z nich je Barrandova jeskyně, která je 120m dlouhá a 45m hluboká. Krásná příroda, mnoho zajímavostí v širokém okolí spolu s přímým vlakovým spojením (vlak do Prahy jezdí každou 1/2hodinu) činí z obce častý cíl mnoha turistů.

Řekne se Srbsko, ale kde Hotel U Berounky hledat

Právě proto je zde i adresa ubytování: Hotel U Berounky Srbsko 32 Srbsko. Zaujala Vás naše nabídka ubytování, jsou pro Vás přijatelné i ceny našich služeb, neváhejte a pobyt rezervujte nyní.

Služby při ubytování

Hotel U Berounky Srbsko Vám nabízí při pobytu následující služby: parkoviště u hotelu, internet na pokoji, úschovna jízdních kol.

Sportovní vyžití

Při ubytování v tomto hotelu můžete zahrát si tenis, tenisový kurt je 6000 m od hotelu, zajít si zahrát golf, golfové hřiště najdete 6000 m od hotelu.

Zaměření ubytování v hotelu

Hotel U Berounky poskytuje ubytování zaměřené zejména na v létě vodní sporty, provozování letních sportů, turistiku, pobyty s dětmi, rybaření při pobytu, ubytování v přírodě.

Gastronomie

V oblasti gastronomie Hotel U Berounky nabízí: restaurace, zahrádka.

Aktivity při ubytování

Stručný výběr možných aktivit při ubytování: dětské hřiště.


Fotogalerie ubytování Hotel U Berounky

Hotel U Berounky recenze na ubytování Srbsko

Reference, komentáře k ubytování

Nabízí Hotel U Berounky kvalitní ubytování a služby spojené s ubytováním byly podle Vašich představ? A co ceny ubytování, odpovídaly recenzovaným cenám ubytování?
Podělte se o své dojmy z ubytování a poskytovaných služeb v tomto hotelu. Pomůžete tak třeba váhajícím návštěvníkům při rozhodnutí rezervovat Hotel U Berounky na dovolonou nebo wellness víkend.
Máte-li opačný názor než jsou zveřejněné reference ubytování na Hotel U Berounky můžete okamžitě reagovat.
Při hodnocení hotelu uveďte prosím termín pobytu. Termín pobytu bude prověřen zda rezervace ubytování byla odeslaná na Hotel U Berounky z hotely.awellness.cz, byla hotelem potvrzena resp. pobyt byl na hotelu odubytován.


Rezervujte Hotel U Berounky

Adresa a kontakt na Hotel U Berounky
Srbsko 32
267 18 Srbsko


ev.č.2002 nahoru

Chcete mít na svém webu také zmínku na Hotel U Berounky a šířit dál oblíbené ubytování, kterým jistě Hotel U Berounky je? Zkopírujte si celý následující kód:

Po vložení kódu se zobrazí:

Hotel U Berounky je v katalogu hotely.awellness.cz

Reference na ubytování

  • S ubytováním jsme byli naprosto spokojeni, obsluha v restauraci velmi milá a jídlo skvělé. Všem… Napsal manželé Kyršovi z Brna
    Hotel U Města Prahy

Aktualizované wellness hotely