Hotel Broušek Sloup


Hotel Broušek

Foto Hotel Broušek
Hotel Broušek - rezervovat ubytování nyní

Hotel Broušek se nachází v samotném srdci Moravského krasu a byl vybudován již v roce 1893, jedná se tak o hotel s dlouholetou tradicí. Hotel Broušek je typický rodinný hotel. Nachází se v městysi Sloup, v severní části Moravského krasu a to asi 100 m od východu ze Sloupsko-šošůvské jeskyně. Nabízíme ubytování, stravovací služby, restaurace, možnost využit vlastního parkoviště a dětského hřiště s trampolínou. Naší hlavní snahou je nabídnout kvalitní služby a vytvořit příjemné prostředí pro Vaši práci i odpočinek. K aktivnímu odpočinku nebo dovolené v Moravském krasu, mohou sloužit dobře značené a upravené turistické a cyklistické stezky nebo upravená stezka pro in-line brusle. V teplých dnech lze využít místní koupaliště. V zimních měsících si zajisté přijdou na své příznivci bílé stopy. Běžkařské trasy bývají upraveny vždy již s příchodem prvního sněhu. Milovníky historie potěší množství zámků a hradů v našem okolí.

Pokoje v hotelu

Nabízíme Vám ubytování ve čtyřech pokojích s maximální kapacitou 14 lůžek. Každý pokoj je vybaven vlastním sociálním zařízením. LCD televizor. Wi-fi – připojení k internetu zdarma. Parkování před hotelem zdarma. Pobyt s domácími zvířaty je možný za příplatek. V areálu hotelu je k dispozici dětské hřiště s trampolínou. Zdarma možnost půjčení dětské cestovní postýlky (bez lůžkovin) a rychlovarné konvice.

Nástup na ubytování a ukončení pobytu

Nástup na ubytování u nás v hotelu probíhá od 14:00:00 hodin a předat pokoj můžete v den odjezdu do 10:00:00 hod.

Hotel Broušek stravování

Naše restaurace je nekuřácká. Kouřit můžete venku na zahrádce nebo ve vstupní hale. Tento prostor je od hlavního sálu oddělen zdí!

Hlavní sál má kapacitu 60 míst, salonek pak 25 míst. Zaměřujeme se především na českou kuchyni a snažíme se, aby byl náš zákazník vždy kvalitně a rychle obsloužen.

V letních měsících je k dispozici letní zahrádka s obsluhou a kapacitou 40 míst. Její součástí je dětské hřiště se skluzavkou, houpačkou a trampolínou.

Rádi pro Vás uspořádáme různé společenské akce, rodinné a firemní oslavy, svatební hostiny a další. Nabízíme denní menu, hotová jídla, speciality či jídla bezmasá. Na Vaše přání Vám připravíme i občerstvení formou rautu.

Popis okolí hotelu, Sloup a Moravský kras a Brněnsko

Ve svém blízkém okolí má všechny zpřístupněné jeskyně – Punkevní, Kateřinská, Výpustek a jeskyně Balcarka.

Řekne se Sloup, Moravský kras a Brněnsko, ale kde Hotel Broušek hledat

Právě proto je zde i adresa ubytování: Hotel Broušek Sloup v Moravském krasu 248 Sloup. Zaujala Vás naše nabídka ubytování, jsou pro Vás přijatelné i ceny našich služeb, neváhejte a pobyt rezervujte nyní.

Fotogalerie ubytování Hotel Broušek

Hotel Broušek recenze na ubytování Sloup

Reference, komentáře k ubytování

Nabízí Hotel Broušek kvalitní ubytování a služby spojené s ubytováním byly podle Vašich představ? A co ceny ubytování, odpovídaly recenzovaným cenám ubytování?
Podělte se o své dojmy z ubytování a poskytovaných služeb v tomto hotelu. Pomůžete tak třeba váhajícím návštěvníkům při rozhodnutí rezervovat Hotel Broušek na dovolonou nebo wellness víkend.
Máte-li opačný názor než jsou zveřejněné reference ubytování na Hotel Broušek můžete okamžitě reagovat.
Při hodnocení hotelu uveďte prosím termín pobytu. Termín pobytu bude prověřen zda rezervace ubytování byla odeslaná na Hotel Broušek z hotely.awellness.cz, byla hotelem potvrzena resp. pobyt byl na hotelu odubytován.ev.č.1988 nahoru

Chcete mít na svém webu také zmínku na Hotel Broušek a šířit dál oblíbené ubytování, kterým jistě Hotel Broušek je? Zkopírujte si celý následující kód:

Po vložení kódu se zobrazí:

Hotel Broušek je v katalogu hotely.awellness.cz

Reference na ubytování

  • S ubytováním jsme byli naprosto spokojeni, obsluha v restauraci velmi milá a jídlo skvělé. Všem… Napsal manželé Kyršovi z Brna
    Hotel U Města Prahy

Aktualizované wellness hotely

Wellness hotely hledá

Právě připojeno - 76 hostů 

Přihlášení

Aktualizovat údaje v prezentaci hotelu.
Nejprve se přihlaste.
Nemáte-li údaje k přihlášení, napište si o ně, obratem Vám je pošleme.