Hotel Lidový Dům Lysice


Hotel Lidový Dům Lysice

nám. Osvobození 145, Lysice
ubytování v okrese Blansko
Foto Hotel Lidový Dům Lysice
Hotel Lidový Dům Lysice - rezervovat ubytování nyní

Hotel Lysice v nádherné přírodě Moravského krasu u Zámku Lysice.

Budova Hotelu Lysice *** a Zámecké restaurace Lysice nabízí 21 komfortních pokojů, velký sál s pódiem, vnitřní patio, a celé prostory restaurace.

K dispozici je školicí místnost - sál, vhodný na uspořádání menších porad, rokování, až po akce většího rozměru, jako školení, prědváděcí akce, ale i svatby, plesy, recepce, rauty, oslavy, večírky, zábavy, divadelní představení, koncerty. Sál disponuje diskrétním prostředím, s prvotřídním technickým zabezpečením pro Vaše semináře (audio, ozvučení, dataprojektor, velkoplošné plátno, Wifi připojení na internet, flipchart). Celková kapacita sálu je 200 osob.

Pokoje v hotelu

Pokoje jsou standardně zařízené s vlastním sociálním zařízením, TV, Wifi.
Parkování je zabezpečené před hotelem, střežené kamerovým systémem.

Nástup na ubytování a ukončení pobytu

Nástup na ubytování u nás v hotelu probíhá od 14:00:00 hodin a předat pokoj můžete v den odjezdu do 10:00:00 hod.

Hotel Lidový Dům Lysice stravování

Zámecká restaurace Lysice se nachází v prostorách hotelu postaveného v roce 1926. Citlivou rekonstrukcí v roce 2010 se podařilo restauraci vrátit prvorepublikovou podobu klasické české restaurace s masívním obložením a dobovým nábytkem. Příjemné ozvučení a výborná, převážně česká klasická, kuchyně navodí příjemnou atmosféru, vybízející k příjemnému posezení.

Popis okolí hotelu, Lysice a Moravský kras a Brněnsko

Hotel leží v centru městečka u parku, ale vydáte-li se jakoukoliv cestou jste obklopeni přírodou.

Řekne se Lysice, Moravský kras a Brněnsko, ale kde Hotel Lidový Dům Lysice hledat

Právě proto je zde i adresa ubytování: Hotel Lysice nám. Osvobození 145 Lysice. Zaujala Vás naše nabídka ubytování, jsou pro Vás přijatelné i ceny našich služeb, neváhejte a pobyt rezervujte nyní.
Dopravní dostupnost hotelu

Autobusová zastávka 100 od hotelu.

Zaměření ubytování v hotelu

Hotel Lidový Dům Lysice poskytuje ubytování zaměřené zejména na provozování letních sportů, turistiku, romantické pobyty, venkovské ubytování, ubytování v přírodě.


Fotogalerie ubytování Hotel Lidový Dům Lysice

Hotel Lidový Dům Lysice recenze na ubytování Lysice

Reference, komentáře k ubytování

Nabízí Hotel Lidový Dům Lysice kvalitní ubytování a služby spojené s ubytováním byly podle Vašich představ? A co ceny ubytování, odpovídaly recenzovaným cenám ubytování?
Podělte se o své dojmy z ubytování a poskytovaných služeb v tomto hotelu. Pomůžete tak třeba váhajícím návštěvníkům při rozhodnutí rezervovat Hotel Lidový Dům Lysice na dovolonou nebo wellness víkend.
Máte-li opačný názor než jsou zveřejněné reference ubytování na Hotel Lidový Dům Lysice můžete okamžitě reagovat.
Při hodnocení hotelu uveďte prosím termín pobytu. Termín pobytu bude prověřen zda rezervace ubytování byla odeslaná na Hotel Lidový Dům Lysice z hotely.awellness.cz, byla hotelem potvrzena resp. pobyt byl na hotelu odubytován.ev.č.988 nahoru

Chcete mít na svém webu také zmínku na Hotel Lidový Dům Lysice a šířit dál oblíbené ubytování, kterým jistě Hotel Lidový Dům Lysice je? Zkopírujte si celý následující kód:

Po vložení kódu se zobrazí:

Hotel Lidový Dům Lysice je v katalogu hotely.awellness.cz

Reference na ubytování

 • S ubytováním jsme byli naprosto spokojeni, obsluha v restauraci velmi milá a jídlo skvělé. Všem… Napsal manželé Kyršovi z Brna
  Hotel U Města Prahy

Aktualizované wellness hotely

 • Hotel Napoleon
  Foto hotelu Pension U Johnů leží 1500m od exitu 87 na dálnici D8,3 km od hraničního přechodu Petrovice-SRN. Je ideálním místem…
  hotely Ústí nad Labem ubytování od 100 Kč
 • Hotel Roubal
  Foto hotelu Hotel Roubal naleznete v malebném městečku Pecka, v okrese Jičín na rozhraní Českého ráje a Krkonoš, je umístěn přímo…
  hotely Jičín ubytování od 750 Kč
 • VLL Kijev
  Foto hotelu Lázeňská léčebna Kyjev se nachází uprostřed lázeňské části města Františkovy Lázně, v těsné blízkosti kolonády. Léčebna…
  hotely Cheb ubytování od 1000 Kč v lokalitě Lázně

Prostor pro Vaše hotely

Wellness pobyty se slevou

Partneři hotely.awellness.cz

K narozeninám či výročí objednejte vhodné dárkové poukazy na zážitky pro ženu, muže i děti. Široká nabídka s levnými wellness pobyty mimo jiné i pro rodinné pobyty je zařízeno ubytování na Vysočině.

Wellness hotely hledá

Právě připojeno - 184 hostů 

Přihlášení

Aktualizovat údaje v prezentaci hotelu.
Nejprve se přihlaste.
Nemáte-li údaje k přihlášení, napište si o ně, obratem Vám je pošleme.