Hotel Olberg Olomučany


Hotel Olberg

Olomučany 58, Olomučany
ubytování v okrese Blansko
Foto Hotel Olberg

Moderní hotel Olberg najdete na okraji chráněné krajinné oblasti Moravský kras v klidné obci Olomučany čtyři kilometry od města Blanska.

Hotel nabízí ubytování v jedno a dvou-lůžkových pokojích, které jsou vybaveny vlastním sociálním zařízením, LED televizí a pracovním stolem. Samozřejmostí je bezplatné internetové připojení. Pro rodiny nabízíme také ubytování v komfortních apartmánech pro 4 osoby.  

Restaurace a salonek s celkovou kapacitou 65 míst jsou vhodné pro polední menu i sváteční večeři. Pro větší slavnostní příležitosti, jako rodinné oslavy, svatby, firemní školení či konferenci můžete využít dvě prostorné místnosti v druhém patře budovy.

K aktivnímu odpočinku jsme pro Vás zařídili  půjčovnu sportovních potřeb  přímo v hotelu. K vypůjčení je mimo jiné vybavení pro cyklistiku, in-line bruslení, nordic walking, zimní sporty či dobrodružství na vodě. Máme zde i nevšední sportovní potřeby jako jsou skákací boty, dvojkolo či elektrická vozítka SEGWAY. Protáhnout se taky můžete na naší venkovní lezecké stěně, potřebné vybavení Vám rovněž zajistíme.

Novou energii přijďte načerpat do  privátního wellness centra, kde můžete využít saunu, vířivku nebo venkovní vyhřívaný bazén.

A jak vznikl název Olberg? Je odvozen od názvu obce Olomučany, kde se hotel a restaurace nachází, a Starého hradu zvaného v některých knihách WildenBERG. Znak v logu Olberg znázorňuje býka v jeskyni Býčí skála, jež se nachází jen pár minut jízdy od hotelu.

Pokoje v hotelu

Nástup na ubytování a ukončení pobytu

Nástup na ubytování u nás v hotelu probíhá od 14:00:00 hodin a předat pokoj můžete v den odjezdu do 10:00:00 hod.

Hotel Olberg stravování

Pokrmy v našem jídelním lístku jsou připravovány výhradně z čerstvých surovin. Podáváme  kvalitní a chutné regionální výrobky, jako například kozí sýr Sedlák ze Šošůvky, plísňový sýr Niva z Otinovsi, med z Obory nebo pstruha z Rybářství Skalní Mlýn.

Pro hotelové hosty je v restauraci podávána snídaně formou rautu v čase od 8:00 do 10:00 hodin.

Otevírací doba:

Po–Čt:   10:30 – 22:00 Pá:   10:30 – 23:00 So:   11:00 – 23:00 Ne:   11:00 – 22:00

Popis okolí hotelu, Olomučany a Moravský kras a Brněnsko

Obec Olomučany je zárukou klidu a díky své poloze ideálním místem pro výlety do Moravského krasu i jiných turistických cílů.

Řekne se Olomučany, Moravský kras a Brněnsko, ale kde Hotel Olberg hledat

Právě proto je zde i adresa ubytování: Hotel Olberg Olomučany 58 Olomučany. Zaujala Vás naše nabídka ubytování, jsou pro Vás přijatelné i ceny našich služeb, neváhejte a pobyt rezervujte nyní.
Dopravní dostupnost hotelu

AUTEM: Hotel se nachází 3 km od hlavní komunikace spojující Blansko s Brnem a 5 km od centra Blanska, přibližně 7 min jízdy. Hotel má své vlastní bezplatné parkoviště.

MHD: Z autobusového stanoviště Blansko jezdí pravidelně linka č. 230 a zastávka autobusu je jen 200 m od hotelu. Název zastávky je Olomučany, škola.

Služby při ubytování

Hotel Olberg Olomučany Vám nabízí při pobytu následující služby: konferenční nebo společenská místnost pro 60 osob, pokojová služba, domácí mazlíčky ubytujeme za poplatek 200 Kč, bezbariérový přístup, klimatizace, parkoviště u hotelu, internet, ubytováni budete v nekuřáckém prostředí, cateringové služby, zajištění kulturních a sportovních akcí, úschovna jízdních kol.

Sportovní vyžití

Při ubytování v tomto hotelu můžete navštívit krytý bazén 5000 m od hotelu, zahrát si tenis, tenisový kurt je 5000 m od hotelu, zacvičit ve fitness 5000 m od hotelu, zahrát si squash nebo ricochet 3000 m od hotelu, zalyžovat (u sjezdovky je lyžařský vlek) 5000 m od hotelu, uklidnit se při minigolfu 5000 m od hotelu, nemusíte vozit kola, půjčovna kol je, půjčovna sportovního vybavení je, zajít si zahrát golf, golfové hřiště najdete 15000 m od hotelu, při nepřízni počasí využijte golfový trenažér 10000 m od hotelu, procvičit horolezectví, nejbližší půjčovna lyží je, pro lyžaře je k dispozici úschovna lyží.

Zaměření ubytování v hotelu

Hotel Olberg poskytuje ubytování zaměřené zejména na užívání si zimních sportů např. lyžování, v létě vodní sporty, provozování letních sportů, turistiku, kongresy, pobyty s dětmi, business, ubytování v přírodě.

Gastronomie

V oblasti gastronomie Hotel Olberg nabízí: restaurace, pizzerie 3000 m od hotelu, vinárna 10 m od hotelu, zahrádka.

Aktivity při ubytování

Stručný výběr možných aktivit při ubytování: diskotéka 5000 m od hotelu, dětské hřiště, kino 5000 m od hotelu, divadlo 20000 m od hotelu, houbaření, rybolov.


Ceník ubytování Hotel Olberg

Hotel Olberg zatím nemá vyplněny ceny ubytování, zkuste tedy jiné hotely v okrese Blansko, které již tyto poměrně důležité informace poskytly.

Není-li Vaším vysloveným přáním ubytování v hotelu a může to být ubytování v penzionu, můžete nahlédnout a vybrat si wellness penzion v katalogu s více než 4500 penziony z ČR.

Fotogalerie ubytování Hotel Olberg

Hotel Olberg recenze na ubytování Olomučany

Reference, komentáře k ubytování

Nabízí Hotel Olberg kvalitní ubytování a služby spojené s ubytováním byly podle Vašich představ? A co ceny ubytování, odpovídaly recenzovaným cenám ubytování?
Podělte se o své dojmy z ubytování a poskytovaných služeb v tomto hotelu. Pomůžete tak třeba váhajícím návštěvníkům při rozhodnutí rezervovat Hotel Olberg na dovolonou nebo wellness víkend.
Máte-li opačný názor než jsou zveřejněné reference ubytování na Hotel Olberg můžete okamžitě reagovat.
Při hodnocení hotelu uveďte prosím termín pobytu. Termín pobytu bude prověřen zda rezervace ubytování byla odeslaná na Hotel Olberg z hotely.awellness.cz, byla hotelem potvrzena resp. pobyt byl na hotelu odubytován.


Rezervujte Hotel Olberg

Adresa a kontakt na Hotel Olberg
Olomučany 58
67903 Olomučany


ev.č.2722 nahoru

Chcete mít na svém webu také zmínku na Hotel Olberg a šířit dál oblíbené ubytování, kterým jistě Hotel Olberg je? Zkopírujte si celý následující kód:

Po vložení kódu se zobrazí:

Hotel Olberg je v katalogu hotely.awellness.cz

Reference na ubytování

  • Personál hotelu je úžasný a to od recepce přes obsluhu až ke kuchařům. Cestujeme poměrně… Napsal Arnošt Svárovský
    Wellness hotel Renospond

Aktualizované wellness hotely

Wellness hotely hledá

Právě připojeno - 77 hostů 

Přihlášení

Aktualizovat údaje v prezentaci hotelu.
Nejprve se přihlaste.
Nemáte-li údaje k přihlášení, napište si o ně, obratem Vám je pošleme.