Hotel Olberg Olomučany


Hotel Olberg

Olomučany 58, Olomučany
ubytování v okrese Blansko
Foto Hotel Olberg

Nově vybudovaný tříhvězdičkový hotel Olberg ležící na okraji CHKO Moravský kras je vhodný jak pro firemní klientelu, tak pro turisty mířící do našeho regionu.

Hotel je vhodným místem pro zážitkovou turistiku, rodinou dovolenou i pracovní cesty. Olberg disponuje půjčovnou sportovních potřeb, kde si můžete vypůjčit vybavení pro cykloturistiku, vodní sporty, in-line, turistiku, hry i zimní sporty. K dispozici jsou však i méně obvyklé skákací boty nebo všestranný a zábavný elektrický dopravní prostředek Segway.

Celý objekt je pokryt wifi signálem, který je pro ubytované hosty zdarma.

Hotel Olberg je nadstandardně vybavený pro konferenční a školící akce. Těmto a podobným firemním aktivitám je věnováno celé první patro. Samozřejmostí je špičkové technické zázemí.

Pokoje v hotelu

Pokoje jsou v tříhvězdičkovém standardu. Samozřejmostí je LED televize, fén na vlasy, pracovní stůl, připojení k internetu. Všechny pokoje se nachází ve druhém a třetím patře s výhledem do okolí klidné vesničky Olomučany.

Nástup na ubytování a ukončení pobytu

Nástup na ubytování u nás v hotelu probíhá od 14:00:00 hodin a předat pokoj můžete v den odjezdu do 10:00:00 hod.

Hotel Olberg stravování

Restaurace v objektu

Popis okolí hotelu, Olomučany a Moravský kras a Brněnsko

Malá obec Olomučany je zárukou klidu a díky své poloze ideálním místem pro výlety do Moravského krasu i jiných turistických cílů.

Propast Macocha a jeskyně jsou vzdálené 6 km.

Westernové městečko v Boskovicích 20 km

Brněnské ZOO 20 km

Nový hrad 4km

Máchův pomník 3 km

Stará huť 4 km

Řekne se Olomučany, Moravský kras a Brněnsko, ale kde Hotel Olberg hledat

Právě proto je zde i adresa ubytování: Hotel Olberg Olomučany 58 Olomučany. Zaujala Vás naše nabídka ubytování, jsou pro Vás přijatelné i ceny našich služeb, neváhejte a pobyt rezervujte nyní.
Dopravní dostupnost hotelu

Hotel se nachází 3 km od hlavní komunikace spojující Blansko s Brnem a 5 km od vlakového nádraží v Blansku.

Služby při ubytování

Hotel Olberg Olomučany Vám nabízí při pobytu následující služby: konferenční nebo společenská místnost pro 60 osob, pokojová služba, domácí mazlíčky ubytujeme za poplatek 200 Kč, bezbariérový přístup, klimatizace, parkoviště u hotelu, internet, ubytováni budete v nekuřáckém prostředí, cateringové služby, zajištění kulturních a sportovních akcí, úschovna jízdních kol.

Sportovní vyžití

Při ubytování v tomto hotelu můžete navštívit krytý bazén 5000 m od hotelu, zahrát si tenis, tenisový kurt je 5000 m od hotelu, zacvičit ve fitness 5000 m od hotelu, zahrát si squash nebo ricochet 3000 m od hotelu, zalyžovat (u sjezdovky je lyžařský vlek) 5000 m od hotelu, uklidnit se při minigolfu 5000 m od hotelu, nemusíte vozit kola, půjčovna kol je, půjčovna sportovního vybavení je, zajít si zahrát golf, golfové hřiště najdete 15000 m od hotelu, při nepřízni počasí využijte golfový trenažér 10000 m od hotelu, procvičit horolezectví, nejbližší půjčovna lyží je, pro lyžaře je k dispozici úschovna lyží.

Zaměření ubytování v hotelu

Hotel Olberg poskytuje ubytování zaměřené zejména na užívání si zimních sportů např. lyžování, v létě vodní sporty, provozování letních sportů, turistiku, kongresy, pobyty s dětmi, business, ubytování v přírodě.

Gastronomie

V oblasti gastronomie Hotel Olberg nabízí: restaurace, pizzerie 3000 m od hotelu, vinárna 10 m od hotelu, zahrádka.

Aktivity při ubytování

Stručný výběr možných aktivit při ubytování: diskotéka 5000 m od hotelu, dětské hřiště, kino 5000 m od hotelu, divadlo 20000 m od hotelu, houbaření, rybolov.


Ceník ubytování Hotel Olberg

Hotel Olberg zatím nemá vyplněny ceny ubytování, zkuste tedy jiné hotely v okrese Blansko, které již tyto poměrně důležité informace poskytly.

Není-li Vaším vysloveným přáním ubytování v hotelu a může to být ubytování v penzionu, můžete nahlédnout a vybrat si wellness penzion v katalogu s více než 4500 penziony z ČR.

Fotogalerie ubytování Hotel Olberg

Hotel Olberg recenze na ubytování Olomučany

Reference, komentáře k ubytování

Nabízí Hotel Olberg kvalitní ubytování a služby spojené s ubytováním byly podle Vašich představ? A co ceny ubytování, odpovídaly recenzovaným cenám ubytování?
Podělte se o své dojmy z ubytování a poskytovaných služeb v tomto hotelu. Pomůžete tak třeba váhajícím návštěvníkům při rozhodnutí rezervovat Hotel Olberg na dovolonou nebo wellness víkend.
Máte-li opačný názor než jsou zveřejněné reference ubytování na Hotel Olberg můžete okamžitě reagovat.
Při hodnocení hotelu uveďte prosím termín pobytu. Termín pobytu bude prověřen zda rezervace ubytování byla odeslaná na Hotel Olberg z hotely.awellness.cz, byla hotelem potvrzena resp. pobyt byl na hotelu odubytován.


Rezervujte Hotel Olberg

Adresa a kontakt na Hotel Olberg
Olomučany 58
67903 Olomučany


ev.č.2722 nahoru

Chcete mít na svém webu také zmínku na Hotel Olberg a šířit dál oblíbené ubytování, kterým jistě Hotel Olberg je? Zkopírujte si celý následující kód:

Po vložení kódu se zobrazí:

Hotel Olberg je v katalogu hotely.awellness.cz

Reference na ubytování

  • S ubytováním jsme byli naprosto spokojeni, obsluha v restauraci velmi milá a jídlo skvělé. Všem… Napsal manželé Kyršovi z Brna
    Hotel U Města Prahy

Aktualizované wellness hotely

Wellness hotely hledá

Právě připojeno - 101 hostů 

Přihlášení

Aktualizovat údaje v prezentaci hotelu.
Nejprve se přihlaste.
Nemáte-li údaje k přihlášení, napište si o ně, obratem Vám je pošleme.