Hotel Stará Škola Sloup


Hotel Stará Škola Sloup

Foto Hotel Stará Škola Sloup
Hotel Stará Škola Sloup - rezervovat ubytování nyní

Hotel Stará Škola najdete v městečku Sloup, které je severní vstupní branou do Národní přírodní rezervace Moravský kras - oblasti světoznámé jako jeden z největších komplexů vápencových jeskyní, propastí a krasových útvarů ve střední Evropě. Všechny pokoje Hotelu Stará Škola jsou vybaveny vlastním sociálním zařízením s vanou nebo sprchovým koutem, TV + SAT, telefonem a internetovým připojením. Vyšší patra jsou obsluhována hotelovým výtahem, pro zdravotně postižené občany je zajištěn bezbariérový přístup.

Pokoje v hotelu

2× apartmá s možností přistýly 1× pokoj jednolůžkový 15× pokoje dvoulůžkové s možností přistýlky

Nástup na ubytování a ukončení pobytu

Nástup na ubytování u nás v hotelu probíhá od 14:00:00 hodin a předat pokoj můžete v den odjezdu do 12:00:00 hod.

Hotel Stará Škola Sloup stravování

V Hotelu Stará Škola je pro hosty připravena stylová restaurace nabízející jak pokrmy z domácí kuchyně a minutky, tak i speciality rakouské kuchyně. Našim hostům jsou k dispozici i tři stylové salonky, dvě školící místnosti, kde pořádáme rauty, recepce, svatby, podnikové oslavy, setkání spolužáků, různá školení, předváděcí akce.

Popis okolí hotelu, Sloup a Moravský kras a Brněnsko

Sloupsko-Šošůvské jeskyně jsou nejdelším přístupným jeskyním systémem v naší republice s velmi bohatou krápníkovou výzdobou, až 80m hlubokými propastmi a obrovskými podzemními prostorami, které mimo jiné významně využívá speleotrapie pro léčení dětí s astmatickými potížemi. Východ z nich je situován v jeskyni Kůlna, známé především bohatými kosterními nálezy, které svědčí o osídlení zdejšího území již v předposlední době ledové, tj. asi před 120 000 lety.

Řekne se Sloup, Moravský kras a Brněnsko, ale kde Hotel Stará Škola Sloup hledat

Právě proto je zde i adresa ubytování: Hotel Stará Škola Sloup 30 Sloup. Zaujala Vás naše nabídka ubytování, jsou pro Vás přijatelné i ceny našich služeb, neváhejte a pobyt rezervujte nyní.

Fotogalerie ubytování Hotel Stará Škola Sloup

Hotel Stará Škola Sloup recenze na ubytování Sloup

Reference, komentáře k ubytování

Nabízí Hotel Stará Škola Sloup kvalitní ubytování a služby spojené s ubytováním byly podle Vašich představ? A co ceny ubytování, odpovídaly recenzovaným cenám ubytování?
Podělte se o své dojmy z ubytování a poskytovaných služeb v tomto hotelu. Pomůžete tak třeba váhajícím návštěvníkům při rozhodnutí rezervovat Hotel Stará Škola Sloup na dovolonou nebo wellness víkend.
Máte-li opačný názor než jsou zveřejněné reference ubytování na Hotel Stará Škola Sloup můžete okamžitě reagovat.
Při hodnocení hotelu uveďte prosím termín pobytu. Termín pobytu bude prověřen zda rezervace ubytování byla odeslaná na Hotel Stará Škola Sloup z hotely.awellness.cz, byla hotelem potvrzena resp. pobyt byl na hotelu odubytován.ev.č.1989 nahoru

Hotely popisem související s lokalitou: Moravský kras

Chcete mít na svém webu také zmínku na Hotel Stará Škola Sloup a šířit dál oblíbené ubytování, kterým jistě Hotel Stará Škola Sloup je? Zkopírujte si celý následující kód:

Po vložení kódu se zobrazí:

Hotel Stará Škola Sloup je v katalogu hotely.awellness.cz

Reference na ubytování

  • S ubytováním jsme byli naprosto spokojeni, obsluha v restauraci velmi milá a jídlo skvělé. Všem… Napsal manželé Kyršovi z Brna
    Hotel U Města Prahy

Aktualizované wellness hotely

Wellness hotely hledá

Právě připojeno - 116 hostů 

Přihlášení

Aktualizovat údaje v prezentaci hotelu.
Nejprve se přihlaste.
Nemáte-li údaje k přihlášení, napište si o ně, obratem Vám je pošleme.