Garni Hotel 1. Plavební Lednice


Garni Hotel 1. Plavební

21. dubna 3, Lednice
ubytování v okrese Břeclav
Foto Garni Hotel 1. Plavební

Hotel leží na pokraji zámeckého parku mezi minaretem a zámkem, se zámeckým rybníkem v zádech. Hotel má vlastní vstup do zámeckého parku. Všechny pokoje mají posezení na slunné terase s výhledem na zahradní úpravu hotelu. Součástí hotelu je venkovní bazén, finská sauna, masáže a jiné wellness procedury, lichtenštejnský degustační sklípek, dětské hřiště a herna, stolní fotbal, basketbalový koš a stolní tenis.

Areál Garni Hotelu 1. Plavební vznikl rekonstrukcí budov bývalé lichtenštejnské myslivny, která v minulosti sloužila jako zimní loděnice pro čluny vozící panstvo po zámeckém rybníce. Hotel 1. Plavební leží přímo v zámeckém parku na začátku obce Lednice. Téměř všechny pokoje v hotelu mají výhled do zámeckého parku a vlastní posezení na terase. Pokoje jsou nadstandardně vybaveny a jistě se v nich budete cítit jako doma. Nábytek na pokojích je vyroben z bukového mořeného masivu a všechny pokoje jsou nekuřácké. Pro rodiny s dětmi jsou k dispozici apartmány s možností až 2 přistýlek. K dispozici je venkovní bazén, finská sauna, masáže a jiné wellness procedury, lichtenštejnský degustační sklípek, dětské hřiště a herna, stolní fotbal, basketbalový koš a stolní tenis.

Pokoje v hotelu

Nábytek na pokojích je vyroben z bukového mořeného masivu, v pokojích je k dispozici minibar, vysoušeč vlasů, samozřejmostí je TV se sat, v koupelně vana nebo sprcha. Pro rodiny s dětmi jsou k dispozici apartmány se 2 TV a možností až 2 přistýlek. Dětskou postýlku poskytujeme zdarma.

Nástup na ubytování a ukončení pobytu

Nástup na ubytování u nás v hotelu probíhá od 15:00:00 hodin a předat pokoj můžete v den odjezdu do 11:00:00 hod.

Garni Hotel 1. Plavební stravování

V hotelu se podávají pouze snídaně, které jsou součástí ceny za ubytování a dále je vám k dispozici vinotéka a drobné občerstvení jako palačinky, toasty, atd. Restaurace se nachází naproti hotelu ve vzdálenosti cca 50m, kde je možno za zvýhodněnou cenu pro naše hosty dokoupit večeře, které se podávají á la carte.

Popis okolí hotelu, Lednice a Lednicko-Valticko a Podyjí

Hotel leží na pokraji největšího anglického parku ve střední Evropě, který je součástí kulturní krajiny tvořené rodem Lichtenštejnů s okolními památkami jako zámek Lednice a Valtice, Tři Grácie, Randez-vous, Svatý Hubert, atd. Lednicko-valtický areál je na seznamu UNESCO.

Řekne se Lednice, Lednicko-Valticko a Podyjí, ale kde Garni Hotel 1. Plavební hledat

Právě proto je zde i adresa ubytování: Garni Hotel 1. Plavební 21. dubna 706 Lednice. Zaujala Vás naše nabídka ubytování, jsou pro Vás přijatelné i ceny našich služeb, neváhejte a pobyt rezervujte nyní.
Dopravní dostupnost hotelu

Garni Hotel 1. PLAVEBNÍ leží na začátku Lednice, při příjezdu od Podivína (dálnice D2 Brno - Bratislava – Exit 41), cca 0,8 km od centra obce. Vlakové nádraží 1km Autobus. nádraží 800m

Služby při ubytování

Garni Hotel 1. Plavební Lednice Vám nabízí při pobytu následující služby: konferenční nebo společenská místnost pro 35 osob, pokojová služba, klimatizace, parkoviště u hotelu, volně přístupnou zahradu, internet na pokoji, zajištění kulturních a sportovních akcí, taxi, úschovna jízdních kol.

Sportovní vyžití

Při ubytování v tomto hotelu můžete navštívit krytý bazén 800 m od hotelu, v létě koupání venku -, zahrát si tenis, tenisový kurt je 500 m od hotelu, zacvičit ve fitness 800 m od hotelu, zahrát bowling 1000 m od hotelu, zahrát si squash nebo ricochet 800 m od hotelu, zapinkat stolní tenis, tělocvična či sportovní hala 800 m od hotelu, nemusíte vozit kola, půjčovna kol je, tenisovou halu máme 10000 m od hotelu, zacvičit si aerobik 800 m od hotelu, půjčovna sportovního vybavení je, automat na šipky 1000 m od hotelu, si jít zastřílet na střelnici 1000 m od hotelu.

Zaměření ubytování v hotelu

Garni Hotel 1. Plavební poskytuje ubytování zaměřené zejména na v létě vodní sporty, turistiku.

Gastronomie

V oblasti gastronomie Garni Hotel 1. Plavební nabízí: restaurace 50 m od hotelu, kavárna 500 m od hotelu, zahrádka, cukrárna 500 m od hotelu, sklípek, pivnice 50 m od hotelu.

Aktivity při ubytování

Stručný výběr možných aktivit při ubytování: sauna, dětské hřiště, lov, rybolov, jízda na koni, solárium 800 m od hotelu, lázně - wellness 800 m od hotelu, whirlpool 600 m od hotelu, vyhlídkové lety, masáže 800 m od hotelu.


Ceník ubytování Garni Hotel 1. Plavební

Garni Hotel 1. Plavební zatím nemá vyplněny ceny ubytování, zkuste tedy jiné hotely v okrese Břeclav, které již tyto poměrně důležité informace poskytly.

Není-li Vaším vysloveným přáním ubytování v hotelu a může to být ubytování v penzionu, můžete nahlédnout a vybrat si wellness penzion v katalogu s více než 4500 penziony z ČR.

Fotogalerie ubytování Garni Hotel 1. Plavební

Garni Hotel 1. Plavební recenze na ubytování Lednice

Reference, komentáře k ubytování

Nabízí Garni Hotel 1. Plavební kvalitní ubytování a služby spojené s ubytováním byly podle Vašich představ? A co ceny ubytování, odpovídaly recenzovaným cenám ubytování?
Podělte se o své dojmy z ubytování a poskytovaných služeb v tomto hotelu. Pomůžete tak třeba váhajícím návštěvníkům při rozhodnutí rezervovat Garni Hotel 1. Plavební na dovolonou nebo wellness víkend.
Máte-li opačný názor než jsou zveřejněné reference ubytování na Garni Hotel 1. Plavební můžete okamžitě reagovat.
Při hodnocení hotelu uveďte prosím termín pobytu. Termín pobytu bude prověřen zda rezervace ubytování byla odeslaná na Garni Hotel 1. Plavební z hotely.awellness.cz, byla hotelem potvrzena resp. pobyt byl na hotelu odubytován.


Rezervujte Garni Hotel 1. Plavební

Adresa a kontakt na Garni Hotel 1. Plavební
21. dubna 3
691 44 Lednice


ev.č.875 nahoru

Chcete mít na svém webu také zmínku na Garni Hotel 1. Plavební a šířit dál oblíbené ubytování, kterým jistě Garni Hotel 1. Plavební je? Zkopírujte si celý následující kód:

Po vložení kódu se zobrazí:

Garni Hotel 1. Plavební je v katalogu hotely.awellness.cz

Reference na ubytování

  • S ubytováním jsme byli naprosto spokojeni, obsluha v restauraci velmi milá a jídlo skvělé. Všem… Napsal manželé Kyršovi z Brna
    Hotel U Města Prahy

Aktualizované wellness hotely

Wellness hotely hledá

Právě připojeno - 118 hostů 

Přihlášení

Aktualizovat údaje v prezentaci hotelu.
Nejprve se přihlaste.
Nemáte-li údaje k přihlášení, napište si o ně, obratem Vám je pošleme.