Hotel Akademie Velké Bílovice


Hotel Akademie Velké Bílovice

Zahradní 1295, Velké Bílovice
ubytování v okrese Břeclav
Foto Hotel Akademie Velké Bílovice
Hotel Akademie Velké Bílovice  - rezervovat ubytování nyní

Seminární hotel Akademie nabízí ubytování v největší vinařské obci České republiky – Velkých Bílovicích, ležících v blízkosti Lednicko-Valtického areálu, zapsaném na seznamu kulturních památek Unesco. Hotel Akademie nabízí ubytování v 51 dvoulůžkových pokojích, 7 seminárních sálů vybavených kompletní audiovizuální technikou, restauraci, bar, letní terasu, relaxační centrum a sklepní vinárnu původně z 15. století až pro 100 osob. Hotel Akademie nabízí pořádání školení, seminářů a konferencí, firemních i rodinných akcí až pro 100 osob. Hotel je kompletně pokrytý WiFi internetem zdarma.

Nástup na ubytování a ukončení pobytu

Nástup na ubytování u nás v hotelu probíhá od 13:00:00 hodin a předat pokoj můžete v den odjezdu do 11:00:00 hod.

Řekne se Velké Bílovice, Lednicko-Valticko a Podyjí, ale kde Hotel Akademie Velké Bílovice hledat

Právě proto je zde i adresa ubytování: HOTEL AKADEMIE Zahradní 1295 Velké Bílovice. Zaujala Vás naše nabídka ubytování, jsou pro Vás přijatelné i ceny našich služeb, neváhejte a pobyt rezervujte nyní.
Dopravní dostupnost hotelu

Hotel Akademie leží nedaleko dálnice D2 (exit 41), na spojnici třech významných měst – Brna (45km), Bratislavy (80km) a Vídně (85km). Díky své poloze blízko slovenských a rakouských hranic je ideálním místem pro kongresovou, pobytovou a tranzitní turistiku. Nedaleko od hotelu se nachází Lednicko-valtický areál, který je zapsán na seznamu památek Unesco (10km). V blízkosti se nachází množství cyklostezek a množství kulturních i přírodních památek jako např. Valtice, Mikulov, Břeclav, Pálava a další.

Služby při ubytování

Hotel Akademie Velké Bílovice Velké Bílovice Vám nabízí při pobytu následující služby: konferenční nebo společenská místnost, přednáškový sál, informační služba, výtah, zdravotní středisko 500 m od hotelu, možnost vyprání prádla, bezpečnostní schránka, domácí mazlíčky ubytujeme za poplatek 120 Kč, bezbariérový přístup, klimatizace, parkoviště u hotelu, volně přístupnou zahradu, internet, ubytováni budete v nekuřáckém prostředí, recepce 24 hodin, zajištění kulturních a sportovních akcí, kanceláře k pronájmu za poplatek 300 Kč, hotelový transport za poplatek 500 Kč, taxi, úschovna jízdních kol, sekretářské služby, směnárna v hotelu.

Sportovní vyžití

Při ubytování v tomto hotelu můžete v létě koupání venku -, zahrát si tenis, tenisový kurt je 800 m od hotelu, zacvičit ve fitness, zahrát si squash nebo ricochet 7000 m od hotelu, zapinkat stolní tenis, nemusíte vozit kola, půjčovna kol je, automat na šipky.

Zaměření ubytování v hotelu

Hotel Akademie Velké Bílovice poskytuje ubytování zaměřené zejména na turistiku, kongresy.

Gastronomie

V oblasti gastronomie Hotel Akademie Velké Bílovice nabízí: restaurace, bar, vinárna, sklípek 30 m od hotelu.

Aktivity při ubytování

Stručný výběr možných aktivit při ubytování: sauna, dětské hřiště, solárium, pára, whirlpool, masáže.


Fotogalerie ubytování Hotel Akademie Velké Bílovice

Hotel Akademie Velké Bílovice recenze na ubytování Velké Bílovice

Reference, komentáře k ubytování

Nabízí Hotel Akademie Velké Bílovice kvalitní ubytování a služby spojené s ubytováním byly podle Vašich představ? A co ceny ubytování, odpovídaly recenzovaným cenám ubytování?
Podělte se o své dojmy z ubytování a poskytovaných služeb v tomto hotelu. Pomůžete tak třeba váhajícím návštěvníkům při rozhodnutí rezervovat Hotel Akademie Velké Bílovice na dovolonou nebo wellness víkend.
Máte-li opačný názor než jsou zveřejněné reference ubytování na Hotel Akademie Velké Bílovice můžete okamžitě reagovat.
Při hodnocení hotelu uveďte prosím termín pobytu. Termín pobytu bude prověřen zda rezervace ubytování byla odeslaná na Hotel Akademie Velké Bílovice z hotely.awellness.cz, byla hotelem potvrzena resp. pobyt byl na hotelu odubytován.ev.č.2265 nahoru

Chcete mít na svém webu také zmínku na Hotel Akademie Velké Bílovice a šířit dál oblíbené ubytování, kterým jistě Hotel Akademie Velké Bílovice je? Zkopírujte si celý následující kód:

Po vložení kódu se zobrazí:

Hotel Akademie Velké Bílovice je v katalogu hotely.awellness.cz

Reference na ubytování

  • S ubytováním jsme byli naprosto spokojeni, obsluha v restauraci velmi milá a jídlo skvělé. Všem… Napsal manželé Kyršovi z Brna
    Hotel U Města Prahy

Aktualizované wellness hotely

Wellness hotely hledá

Právě připojeno - 193 hostů 

Přihlášení

Aktualizovat údaje v prezentaci hotelu.
Nejprve se přihlaste.
Nemáte-li údaje k přihlášení, napište si o ně, obratem Vám je pošleme.