Hotel Eliška Mikulov


Hotel Eliška

Piaristů 1000/4, Mikulov
ubytování v okrese Břeclav
Foto Hotel Eliška

Hotel Volarik*** v Mikulově na jižní Moravě, při hranicích s Rakouskem. Kapacita 58 pokojů, 128 lůžek.

Hotel Volarik**** se nachází v blízkosti historického centra jihomoravského městečka Mikulov. Součástí hotelu jsou konferenční místnosti, kongresový sál pro 120 osob, konferenční místnost pro 60 osoba a TOP manažerskou místnost pro 26 osob, Irská hospoda O´Hara a vinný sklep. Kamerami střežené parkoviště je pro hotelové hosty zdarma.

Pokoje v hotelu

Pokoje jsou vybaveny SAT-TV, telefonem a připojením na internet. Ve Standart Plus pokojích je navíc lednička, apartmány mají sociální zařízení s vanou.

Nástup na ubytování a ukončení pobytu

Nástup na ubytování u nás v hotelu probíhá od 14:00:00 hodin a předat pokoj můžete v den odjezdu do 10:00:00 hod.

Hotel Eliška stravování

Součástí hotelu je Irská hospoda O´Hara (kapacita 75 osob) a pro skupiny je k dispozici Vinný sklep s otevřeným krbem a vinotékou (kapacita 90 osob).

Popis okolí hotelu, Mikulov a Lednicko-Valticko a Podyjí

Hotel je umístěn v blízkosti historického náměstí, z hotelu je výhled na dominanty Mikulova - sv. Kopeček a zámek Mikulov.

Řekne se Mikulov, Lednicko-Valticko a Podyjí, ale kde Hotel Eliška hledat

Právě proto je zde i adresa ubytování: Hotel Volarik 22. dubna 1000/28 Mikulov. Zaujala Vás naše nabídka ubytování, jsou pro Vás přijatelné i ceny našich služeb, neváhejte a pobyt rezervujte nyní.
Dopravní dostupnost hotelu

Zastávka: 50 m Autobusové nádraží: 1000 m Centrum: 200 m Vlakové nádraží: 1000 m

Doplňující informace

Hotel zajišťuje exkurze do Vinařství Volarik - informace o zpracování vína, ochutnávka vín přímo z výroby.

Služby při ubytování

Hotel Eliška Mikulov Vám nabízí při pobytu následující služby: konferenční nebo společenská místnost, přednáškový sál, informační služba, výtah, možnost vyprání prádla, bezpečnostní schránka, pokojová služba, domácí mazlíčky ubytujeme, bezbariérový přístup, parkoviště u hotelu, internet, ubytováni budete v nekuřáckém prostředí, recepce 24 hodin, cateringové služby, průvodce, zajištění kulturních a sportovních akcí, úschovna jízdních kol, sekretářské služby, směnárna v hotelu, internetový koutek.

Sportovní vyžití

Při ubytování v tomto hotelu můžete v létě koupání venku - 200 m od hotelu, zahrát si tenis, tenisový kurt je 200 m od hotelu, zacvičit ve fitness 200 m od hotelu, zahrát bowling 1000 m od hotelu, zahrát si squash nebo ricochet 200 m od hotelu, tělocvična či sportovní hala 150 m od hotelu, nemusíte vozit kola, půjčovna kol je, tenisovou halu máme 600 m od hotelu, automat na šipky, si jít zastřílet na střelnici 2000 m od hotelu.

Zaměření ubytování v hotelu

Hotel Eliška poskytuje ubytování zaměřené zejména na v létě vodní sporty, turistiku, romantické pobyty, kongresy, business, ubytování ve vinařské oblasti.

Gastronomie

V oblasti gastronomie Hotel Eliška nabízí: restaurace, bar, pizzerie 30 m od hotelu, kavárna, zahrádka 30 m od hotelu, lobby bar, cukrárna 200 m od hotelu, sklípek, pivnice.

Aktivity při ubytování

Stručný výběr možných aktivit při ubytování: noční klub 500 m od hotelu, diskotéka 300 m od hotelu, dětské hřiště 800 m od hotelu, kino 1000 m od hotelu, rybolov, jízda na koni, solárium 500 m od hotelu, kasíno 500 m od hotelu, whirlpool 2000 m od hotelu, vyhlídkové lety, masáže 2000 m od hotelu.


Ceník ubytování Hotel Eliška

Hotel Eliška zatím nemá vyplněny ceny ubytování, zkuste tedy jiné hotely v okrese Břeclav, které již tyto poměrně důležité informace poskytly.

Není-li Vaším vysloveným přáním ubytování v hotelu a může to být ubytování v penzionu, můžete nahlédnout a vybrat si wellness penzion v katalogu s více než 4500 penziony z ČR.

Fotogalerie ubytování Hotel Eliška

Hotel Eliška recenze na ubytování Mikulov

Reference, komentáře k ubytování

Nabízí Hotel Eliška kvalitní ubytování a služby spojené s ubytováním byly podle Vašich představ? A co ceny ubytování, odpovídaly recenzovaným cenám ubytování?
Podělte se o své dojmy z ubytování a poskytovaných služeb v tomto hotelu. Pomůžete tak třeba váhajícím návštěvníkům při rozhodnutí rezervovat Hotel Eliška na dovolonou nebo wellness víkend.
Máte-li opačný názor než jsou zveřejněné reference ubytování na Hotel Eliška můžete okamžitě reagovat.
Při hodnocení hotelu uveďte prosím termín pobytu. Termín pobytu bude prověřen zda rezervace ubytování byla odeslaná na Hotel Eliška z hotely.awellness.cz, byla hotelem potvrzena resp. pobyt byl na hotelu odubytován.


Rezervujte Hotel Eliška

Adresa a kontakt na Hotel Eliška
Piaristů 1000/4
692 01 Mikulov


ev.č.1067 nahoru

Chcete mít na svém webu také zmínku na Hotel Eliška a šířit dál oblíbené ubytování, kterým jistě Hotel Eliška je? Zkopírujte si celý následující kód:

Po vložení kódu se zobrazí:

Hotel Eliška je v katalogu hotely.awellness.cz

Reference na ubytování

 • S ubytováním jsme byli naprosto spokojeni, obsluha v restauraci velmi milá a jídlo skvělé. Všem… Napsal manželé Kyršovi z Brna
  Hotel U Města Prahy

Aktualizované wellness hotely

 • Relax Hotel Štork
  Foto hotelu Relax Hotel Štork disponuje kapacitou 89 lůžek (pokoje jednolůžkový, dvoulůžkové, třílůžkové, studia, apartmány, byty, prázdninový…
  hotely Břeclav
 • Hotel Askania
  Foto hotelu OTEVŘEN V ROCE 2010! ! ! Luxusně vybavený 4* hotel se saunou a biliárdem poskytne svým klientům…
  hotely Praha
 • Hotel U Budvaru
  Foto hotelu Pokoje v hotelu Hotel u Budvaru nabízí ubytování ve třech jednolůžkových, třech dvoulůžkových, jednom třílůžkovém a jednom čtyřlůžkovém…
  hotely České Budějovice

Wellness hotely hledá

Právě připojeno - 116 hostů 

Přihlášení

Aktualizovat údaje v prezentaci hotelu.
Nejprve se přihlaste.
Nemáte-li údaje k přihlášení, napište si o ně, obratem Vám je pošleme.