Hotel Imos Břeclav


Hotel Imos Břeclav

Komenského nábřeží 3a, Břeclav
ubytování v okrese Břeclav
Foto Hotel Imos Břeclav

Poloha hotelu Poloha našeho tříhvězdičkového hotelu IMOS v tomto největším evropském parku zapsaného na seznam památek Unesco je umocněna krátkou vzdáleností do moravské metropole – Brna, rakouské metropole – Vídně a slovenské metropole – Bratislavy. V hezkém prostředí nově vybudovaného hotelu IMOS Vám nabízíme moderní dvoulůžkové a jednolůžkové pokoje, apartmá a pokoj pro invalidní občany s celkovou kapacitou 27 pokojů (60 lůžek), z nichž každý je vybaven vlastní koupelnou (WC, sprchový kout), televizí a telefonem a WIFI zdarma. Součástí hotelového vybavení je také sauna.

Hotel IMOS v jihomoravském okresním městě Břeclav nabízí řadu příležitostí pro poznávání krás tohoto kraje, ať už jde o tradiční folklórní oblast Podluží, o unikátní Lednicko-valtický areál, či o přírodu Biosférické rezervace UNESCO Pálava.

V hezkém prostředí nově vybudovaného hotelu IMOS čeká na návštěvníky pohodlí moderních dvoulůžkových a jednolůžkových pokojů, apartmá a pokoje pro tělesně postižené hosty, s celkovou kapacitou 60 lůžek, z nichž každý je vybaven vlastní koupelnou s WC, televizí a telefonem. Některé pokoje jsou vybaveny klimatizací a minibarem.

Součástí hotelového vybavení je také sauna. Kromě vynikající kuchyně hotelové restaurace se mohou hosté pobavit také u sklenky dobrého moravského vína ve stylové klenbové vinárně za poslechu cimbálové muziky.
Připraveny jsou u nás i prostory a vybavení pro firemní akce a školení.

Jedním z mnoha turistických lákadel je romantický zámeček Janohrad v meandrech řeky Dyje, ke kterému je možno přeplavit se na lodi z 200 m vzdáleného přístavu.

Nástup na ubytování a ukončení pobytu

Nástup na ubytování u nás v hotelu probíhá od 15:00:00 hodin a předat pokoj můžete v den odjezdu do 10:00:00 hod.

Řekne se Břeclav, Lednicko-Valticko a Podyjí, ale kde Hotel Imos Břeclav hledat

Právě proto je zde i adresa ubytování: HOTEL IMOS Komenského nábřeží 3a Břeclav. Zaujala Vás naše nabídka ubytování, jsou pro Vás přijatelné i ceny našich služeb, neváhejte a pobyt rezervujte nyní.
Dopravní dostupnost hotelu

Zastávka: 50 m
Autobusové nádraží: 500 m
Centrum: 100 m
Vlakové nádraží: 1000 m

Služby při ubytování

Hotel Imos Břeclav Břeclav Vám nabízí při pobytu následující služby: informační služba, možnost vyprání prádla, bezbariérový přístup, klimatizace, ubytováni budete v nekuřáckém prostředí, zajištění kulturních a sportovních akcí, taxi, úschovna jízdních kol.

Sportovní vyžití

Při ubytování v tomto hotelu můžete navštívit krytý bazén, v létě koupání venku -, zahrát si tenis, tenisový kurt je, zacvičit ve fitness, zahrát bowling, zahrát si squash nebo ricochet, nemusíte vozit kola, půjčovna kol je, automat na šipky.

Zaměření ubytování v hotelu

Hotel Imos Břeclav poskytuje ubytování zaměřené zejména na turistiku.

Gastronomie

V oblasti gastronomie Hotel Imos Břeclav nabízí: restaurace.

Aktivity při ubytování

Stručný výběr možných aktivit při ubytování: sauna, rybolov, jízda na koni, solárium.


Fotogalerie ubytování Hotel Imos Břeclav

Hotel Imos Břeclav recenze na ubytování Břeclav

Reference, komentáře k ubytování

Nabízí Hotel Imos Břeclav kvalitní ubytování a služby spojené s ubytováním byly podle Vašich představ? A co ceny ubytování, odpovídaly recenzovaným cenám ubytování?
Podělte se o své dojmy z ubytování a poskytovaných služeb v tomto hotelu. Pomůžete tak třeba váhajícím návštěvníkům při rozhodnutí rezervovat Hotel Imos Břeclav na dovolonou nebo wellness víkend.
Máte-li opačný názor než jsou zveřejněné reference ubytování na Hotel Imos Břeclav můžete okamžitě reagovat.
Při hodnocení hotelu uveďte prosím termín pobytu. Termín pobytu bude prověřen zda rezervace ubytování byla odeslaná na Hotel Imos Břeclav z hotely.awellness.cz, byla hotelem potvrzena resp. pobyt byl na hotelu odubytován.


Rezervujte Hotel Imos Břeclav

Adresa a kontakt na Hotel Imos Břeclav
Komenského nábřeží 3a
690 03 Břeclav


ev.č.148 nahoru

Chcete mít na svém webu také zmínku na Hotel Imos Břeclav a šířit dál oblíbené ubytování, kterým jistě Hotel Imos Břeclav je? Zkopírujte si celý následující kód:

Po vložení kódu se zobrazí:

Hotel Imos Břeclav je v katalogu hotely.awellness.cz

Reference na ubytování

  • S ubytováním jsme byli naprosto spokojeni, obsluha v restauraci velmi milá a jídlo skvělé. Všem… Napsal manželé Kyršovi z Brna
    Hotel U Města Prahy

Aktualizované wellness hotely

Wellness hotely hledá

Právě připojeno - 111 hostů 

Přihlášení

Aktualizovat údaje v prezentaci hotelu.
Nejprve se přihlaste.
Nemáte-li údaje k přihlášení, napište si o ně, obratem Vám je pošleme.