Hotel lris Pavlov


Hotel lris

Foto Hotel lris

OREA Hotel Iris ve vinařské obci Pavlov se nachází uprostřed malebné krajiny jižní Moravy, na březích nádrží Nové Mlýny, které jsou největší vodní plochou Moravy a vyhledávaným centrem rybaření a vodních sportů.
Hotel IRIS nabízí ubytování v pokojích pro 1 - 3 osoby a ve 2 apartmánech s celkovou kapacitou 62 lůžek. Ve všech pokojích slouží k pohodlí našich hostů vlastní sociální zařízení, samozřejmostí je barevný televizor.

Stravování návštěvníků zajišťuje hotelová restaurace s bohatou nabídkou českých i exotičtějších pokrmů, v teplejších měsících usnadňuje trávení pobyt na naší letní terase.

Pár hodin oddechu poskytne unaveným turistům naše nově zřízené relaxační centrum, kde nechybí sauna, bylinné parní lázně, masážní vana nebo vířivý bazén. Bylo by ale ostudou hotelu ve vinařské oblasti jižní Moravy nepozvat své hosty také na degustace místních vín v Obecní vinotéce či na návštěvu klasických vinných sklepů. Opomenout nelze také radost z výletů na nedaleké zámky Mikulov, Lednice a Valtice.

Nástup na ubytování a ukončení pobytu

Nástup na ubytování u nás v hotelu probíhá od 14:00:00 hodin a předat pokoj můžete v den odjezdu do 11:00:00 hod.

Řekne se Pavlov, Lednicko-Valticko a Podyjí, ale kde Hotel lris hledat

Právě proto je zde i adresa ubytování: HOTEL Iris Lužní 215 Pavlov. Zaujala Vás naše nabídka ubytování, jsou pro Vás přijatelné i ceny našich služeb, neváhejte a pobyt rezervujte nyní.
Dopravní dostupnost hotelu

Autobusové nádraží: 100 m
Vlakové nádraží: 5000 m

Služby při ubytování

Hotel lris Pavlov Vám nabízí při pobytu následující služby: konferenční nebo společenská místnost, přednáškový sál, bezpečnostní schránka, domácí mazlíčky ubytujeme za poplatek 100 Kč, bezbariérový přístup, parkoviště u hotelu, internet, ubytováni budete v nekuřáckém prostředí, recepce 24 hodin, zajištění kulturních a sportovních akcí, úschovna jízdních kol.

Sportovní vyžití

Při ubytování v tomto hotelu můžete zahrát bowling, nemusíte vozit kola, půjčovna kol je, půjčovna sportovního vybavení je.

Zaměření ubytování v hotelu

Hotel lris poskytuje ubytování zaměřené zejména na v létě vodní sporty, turistiku, spa & wellness, venkovské ubytování, kongresy.

Gastronomie

V oblasti gastronomie Hotel lris nabízí: restaurace, zahrádka, sklípek 100 m od hotelu.

Aktivity při ubytování

Stručný výběr možných aktivit při ubytování: sauna, divadlo, rybolov, pára, whirlpool, masáže.


Ceník ubytování Hotel lris

Hotel lris zatím nemá vyplněny ceny ubytování, zkuste tedy jiné hotely v okrese Břeclav, které již tyto poměrně důležité informace poskytly.

Není-li Vaším vysloveným přáním ubytování v hotelu a může to být ubytování v penzionu, můžete nahlédnout a vybrat si wellness penzion v katalogu s více než 4500 penziony z ČR.

Fotogalerie ubytování Hotel lris

Hotel lris recenze na ubytování Pavlov

Reference, komentáře k ubytování

Nabízí Hotel lris kvalitní ubytování a služby spojené s ubytováním byly podle Vašich představ? A co ceny ubytování, odpovídaly recenzovaným cenám ubytování?
Podělte se o své dojmy z ubytování a poskytovaných služeb v tomto hotelu. Pomůžete tak třeba váhajícím návštěvníkům při rozhodnutí rezervovat Hotel lris na dovolonou nebo wellness víkend.
Máte-li opačný názor než jsou zveřejněné reference ubytování na Hotel lris můžete okamžitě reagovat.
Při hodnocení hotelu uveďte prosím termín pobytu. Termín pobytu bude prověřen zda rezervace ubytování byla odeslaná na Hotel lris z hotely.awellness.cz, byla hotelem potvrzena resp. pobyt byl na hotelu odubytován.


Rezervujte Hotel lris

Adresa a kontakt na Hotel lris
Lužní 215
692 01 Pavlov


ev.č.1277 nahoru

Hotely popisem související s lokalitou: Pálava

Chcete mít na svém webu také zmínku na Hotel lris a šířit dál oblíbené ubytování, kterým jistě Hotel lris je? Zkopírujte si celý následující kód:

Po vložení kódu se zobrazí:

Hotel lris je v katalogu hotely.awellness.cz

Reference na ubytování

  • S ubytováním jsme byli naprosto spokojeni, obsluha v restauraci velmi milá a jídlo skvělé. Všem… Napsal manželé Kyršovi z Brna
    Hotel U Města Prahy

Aktualizované wellness hotely

Wellness hotely hledá

Právě připojeno - 114 hostů 

Přihlášení

Aktualizovat údaje v prezentaci hotelu.
Nejprve se přihlaste.
Nemáte-li údaje k přihlášení, napište si o ně, obratem Vám je pošleme.