Hotel Kraví Hora Bořetice


Hotel Kraví Hora

Bořetice 510, Bořetice
ubytování v okrese Břeclav
Foto Hotel Kraví Hora
Hotel Kraví Hora  - rezervovat ubytování nyní

Hotel Kraví hora je umístěn v krásném a klidném prostředí vinic místních vinařů.

Náš hotel byl vybudován na okraji sklepního městečka u obce Bořetice ve "Svobodné spolkové republice Kraví hora", jenž se nachází v samém srdci Velkopavlovické vinařské oblasti a sousedí s 280 vinnými sklepy, čímž je dáno hlavní zaměření našich služeb-konferenční a vinařská turistika. Všechny prostory hotelu jsou vhodné pro pořádání různých firemních akcí, seminářů, školení i rodinných oslav. Pro naše hosty je k dispozici stylová restaurace, altán a venkovní posezení s nabídkou domácí kuchyně obohacenou o speciality moderní gastronomie a s širokým výběrem kvalitních místních vín. Vinný sklep nabízí našim hostům možnost posezení v příjemném prostředí s cimbálovou muzikou, ochutnávkou či řízenou degustací vín s pohoštěním formou teplého či studeného rautu. Dále pak Vám nabídne konferenční sál pro 96 osob vybavený moderní didaktickou technikou, wellness centrum s parní lázní s vytvořením mořského klima, finskou saunu s ledopádem, vířivou masážní vanou až pro 12 osob, masáže, zábaly a tepidárium - relaxační místnost a malou tělocvičnou. Součástí hotelu je víceúčelové hřiště s umělým povrchem vhodné pro tenis, volejbal, nohejbal, florbal a podobné sporty. Dále půjčovna a úschovna kol, půjčovnu segway a elektro kol.

Pokoje v hotelu

Pokoje jsou převážně dvoulůžkové s možností manželských nebo rozdělených postelí, vybaveny vanou nebo sprchovým koutem, WC, LCD TV, telefonem, mini barem, trezorem a bezplatným připojením na internet. Tři dvoulůžkové pokoje jsou větší a vybavené vířivou vanou.

Nástup na ubytování a ukončení pobytu

Nástup na ubytování u nás v hotelu probíhá od 15:00:00 hodin a předat pokoj můžete v den odjezdu do 10:00:00 hod.

Hotel Kraví Hora stravování

Rozmanitá kuchyně s širokým zaměřením a doplněná kvalitními regionálními víny.

Popis okolí hotelu, Bořetice a Lednicko-Valticko a Podyjí

Okolí je protkané cyklostezkami s možností navštívení spousty historických památek do vzdálenosti cca 20km.

Řekne se Bořetice, Lednicko-Valticko a Podyjí, ale kde Hotel Kraví Hora hledat

Právě proto je zde i adresa ubytování: HOTEL KRAVÍ HORA Bořetice 510 Bořetice. Zaujala Vás naše nabídka ubytování, jsou pro Vás přijatelné i ceny našich služeb, neváhejte a pobyt rezervujte nyní.
Dopravní dostupnost hotelu

Vlakové nádraží: 500 m
Autobusová zastávka: 500m
Letiště: 45 km

Doplňující informace

K hotelu patří veliká rozloha okolních pozemků, které jsou vhodné pro různé outdoorové aktivity.

Služby při ubytování

Hotel Kraví Hora Bořetice Vám nabízí při pobytu následující služby: konferenční nebo společenská místnost pro 96 osob, TV místnost, přednáškový sál, informační služba, bezpečnostní schránka na pokoji, domácí mazlíčky ubytujeme za poplatek 200 Kč, bezbariérový přístup, klimatizace, parkoviště u hotelu, volně přístupnou zahradu, internet na pokoji, ubytováni budete v nekuřáckém prostředí, recepce 24 hodin, cateringové služby, kanceláře k pronájmu, taxi, úschovna jízdních kol, sekretářské služby, internetový koutek.

Sportovní vyžití

Při ubytování v tomto hotelu můžete navštívit krytý bazén, v létě koupání venku - 2000 m od hotelu, zahrát si tenis, tenisový kurt je, zahrát bowling, zalyžovat (u sjezdovky je lyžařský vlek) 2000 m od hotelu, tělocvična či sportovní hala, nemusíte vozit kola, půjčovna kol je, namazat tága, billiard je 4000 m od hotelu, zacvičit si aerobik, půjčovna sportovního vybavení je, nejbližší půjčovna lyží je 2000 m od hotelu, pro lyžaře je k dispozici úschovna lyží.

Zaměření ubytování v hotelu

Hotel Kraví Hora poskytuje ubytování zaměřené zejména na v létě vodní sporty, provozování letních sportů, turistiku, spa & wellness, romantické pobyty, venkovské ubytování, kongresy, pobyty s dětmi, business, ubytování v přírodě, ubytování ve vinařské oblasti.

Gastronomie

V oblasti gastronomie Hotel Kraví Hora nabízí: restaurace, bar, vinárna, zahrádka, sklípek, internetová kavárna.

Aktivity při ubytování

Stručný výběr možných aktivit při ubytování: sauna, diskotéka 4000 m od hotelu, dětské hřiště, houbaření, rybolov, jízda na koni, lázně - wellness, pára, whirlpool, vyhlídkové lety, masáže.


Fotogalerie ubytování Hotel Kraví Hora

Hotel Kraví Hora recenze na ubytování Bořetice

Reference, komentáře k ubytování

Nabízí Hotel Kraví Hora kvalitní ubytování a služby spojené s ubytováním byly podle Vašich představ? A co ceny ubytování, odpovídaly recenzovaným cenám ubytování?
Podělte se o své dojmy z ubytování a poskytovaných služeb v tomto hotelu. Pomůžete tak třeba váhajícím návštěvníkům při rozhodnutí rezervovat Hotel Kraví Hora na dovolonou nebo wellness víkend.
Máte-li opačný názor než jsou zveřejněné reference ubytování na Hotel Kraví Hora můžete okamžitě reagovat.
Při hodnocení hotelu uveďte prosím termín pobytu. Termín pobytu bude prověřen zda rezervace ubytování byla odeslaná na Hotel Kraví Hora z hotely.awellness.cz, byla hotelem potvrzena resp. pobyt byl na hotelu odubytován.ev.č.70 nahoru

Chcete mít na svém webu také zmínku na Hotel Kraví Hora a šířit dál oblíbené ubytování, kterým jistě Hotel Kraví Hora je? Zkopírujte si celý následující kód:

Po vložení kódu se zobrazí:

Hotel Kraví Hora je v katalogu hotely.awellness.cz

Reference na ubytování

  • S ubytováním jsme byli naprosto spokojeni, obsluha v restauraci velmi milá a jídlo skvělé. Všem… Napsal manželé Kyršovi z Brna
    Hotel U Města Prahy

Aktualizované wellness hotely

Wellness hotely hledá

Právě připojeno - 118 hostů 

Přihlášení

Aktualizovat údaje v prezentaci hotelu.
Nejprve se přihlaste.
Nemáte-li údaje k přihlášení, napište si o ně, obratem Vám je pošleme.