Hotel Salety Valtice


Hotel Salety

Zámecká 239, Valtice
ubytování v okrese Břeclav
Foto Hotel Salety

Hotel Salety se nachází v těsné blízkosti městského muzea a zámku Valtice, který tvoří významnou součást Lednicko-valtického areálu, zapsaného na seznam UNESCO již v roce 1996. Nabízíme ubytování v pěti 2L pokojích typu standard, šesti 2L pokojích typu exclusive s výhledem na zámek, jednom 2L bezbariérovém pokoji typu standard, jednom 1L pokoji typu standard, jednom 2L svatebním apartmá a dvěma 4L apartmá se dvěma ložnicemi.

Hotel Salety se nachází v těsné blízkosti městského muzea a zámku Valtice, který tvoří významnou součást Lednicko- valtického areálu zapsaného na seznam UNESCO již v roce 1996.

Nově rekonstruovaná budova hotelu sloužila dříve jako zámecká jízdárna, později jako obecní škola a hospodářská budova. Dnes nabízí atraktivní ubytování v historickém centru města s poutavým výhledem na zámek. Valtice jsou malebné příhraniční město obklopené vinicemi, historickými stavbami v přírodě zvanými Salety a mikulovskou krajinou protkanou cyklistickými stezkami. Město se každoročně stává dějištěm festivalů vína, výstav a dalších kulturních akcí.

Akceptujeme platební karty Visa (pozor, ne Visa Electron), MasterCard a Maestro.

Parkování přímo před hotelem poskytujeme našim hostům ZDARMA.

Hotelovým hostům i návštěvníkům kavárny nabízíme neomezené a bezplatné připojení k internetu prostřednictvím sítě Wi-Fi, kterou je možné využít ve všech hotelových pokojích, kavárně i salónku.

Pokoje v hotelu

Všechny hotelové pokoje jsou vybaveny na úrovni ****, jejich samozřejmou součástí je TV, Wifi připojení k internetu, minibar a pohodlná koupelna s fénem.

Nástup na ubytování a ukončení pobytu

Nástup na ubytování u nás v hotelu probíhá od 14:00:00 hodin a předat pokoj můžete v den odjezdu do 10:00:00 hod.

Popis okolí hotelu, Valtice a Lednicko-Valticko a Podyjí

Turistické informace a slevové programy. V hotelové recepci Vám rádi poskytneme základní turistické informace a nabídneme přehled aktuálních kulturních akcí ve Valticích. Pro lepší orientaci Vám rádi zapůjčíme mapy Valtic a okolí.

Řekne se Valtice, Lednicko-Valticko a Podyjí, ale kde Hotel Salety hledat

Právě proto je zde i adresa ubytování: Hotel Salety Zámecká 239 Valtice. Zaujala Vás naše nabídka ubytování, jsou pro Vás přijatelné i ceny našich služeb, neváhejte a pobyt rezervujte nyní.

Ceník ubytování Hotel Salety

Hotel Salety zatím nemá vyplněny ceny ubytování, zkuste tedy jiné hotely v okrese Břeclav, které již tyto poměrně důležité informace poskytly.

Není-li Vaším vysloveným přáním ubytování v hotelu a může to být ubytování v penzionu, můžete nahlédnout a vybrat si wellness penzion v katalogu s více než 4500 penziony z ČR.

Fotogalerie ubytování Hotel Salety

Hotel Salety recenze na ubytování Valtice

Reference, komentáře k ubytování

Nabízí Hotel Salety kvalitní ubytování a služby spojené s ubytováním byly podle Vašich představ? A co ceny ubytování, odpovídaly recenzovaným cenám ubytování?
Podělte se o své dojmy z ubytování a poskytovaných služeb v tomto hotelu. Pomůžete tak třeba váhajícím návštěvníkům při rozhodnutí rezervovat Hotel Salety na dovolonou nebo wellness víkend.
Máte-li opačný názor než jsou zveřejněné reference ubytování na Hotel Salety můžete okamžitě reagovat.
Při hodnocení hotelu uveďte prosím termín pobytu. Termín pobytu bude prověřen zda rezervace ubytování byla odeslaná na Hotel Salety z hotely.awellness.cz, byla hotelem potvrzena resp. pobyt byl na hotelu odubytován.


Rezervujte Hotel Salety

Adresa a kontakt na Hotel Salety
Zámecká 239
69142 Valtice


ev.č.2813 nahoru

Chcete mít na svém webu také zmínku na Hotel Salety a šířit dál oblíbené ubytování, kterým jistě Hotel Salety je? Zkopírujte si celý následující kód:

Po vložení kódu se zobrazí:

Hotel Salety je v katalogu hotely.awellness.cz

Reference na ubytování

  • S ubytováním jsme byli naprosto spokojeni, obsluha v restauraci velmi milá a jídlo skvělé. Všem… Napsal manželé Kyršovi z Brna
    Hotel U Města Prahy

Aktualizované wellness hotely

Wellness hotely hledá

Právě připojeno - 174 hostů 

Přihlášení

Aktualizovat údaje v prezentaci hotelu.
Nejprve se přihlaste.
Nemáte-li údaje k přihlášení, napište si o ně, obratem Vám je pošleme.