Hotel Salus Pohořelice


Hotel Salus

Nová Ves 75, Pohořelice
ubytování v okrese Břeclav
Foto Hotel Salus

Hotel Salus, ubytování Pohořelice

Hotel Salus se nachází v Nové Vsi (2 km za městečkem Pohořelice). V příjemném a tichém prostředí na okraji lesa, zároveň pouhých 300m od rychlostní komunikace I/52 spojující Brno s hraničními přechody s Rakouskem (Mikulov, Znojmo). Díky své poloze je hotel Salus velice výhodným výchozím bodem pro návštěvníky Brněnských veletrhů (20 minut pohodlné cesty autem po dálnici až před brány BVV). Pohodlně a rychle se dostanete i na Grand prix motocyklů. Stejně tak dobře se dostanete i do Rakouska - např. návštěva vánoční Vídně. Hotel Salus Vám poslouží také jako spolehlivá základna při návštěvách okolních vinných sklepů.
V klidném prostředí hotelu Salus je možné pořádat školení, obchodní jednání a společenské akce firemního nebo osobního rázu. Salus je římská bohyně zdraví a obecného blaha. Kvalitou služeb se snažíme přenášet význam názvu našeho hotelu na každého zákazníka. Přijďte se přesvědčit.

Pokoje v hotelu

Momentálně nabízíme 12 dvoulůžkových pokojů. V 5 pokojích možnost 1-2 přistýlek Kapacita zařízení se pohybuje od 24-32 lůžek. Každý pokoj je vybavený moderním, pohodlným nábytkem, vlastním WC, sprchovým koutem, televizorem atd. Pro ubytované hosty je možnost parkování v uzamknutém areálu hotelu.

Hotel Salus stravování

Restaurace hotelu Salus nabízí pestrou českou i mezinárodní kuchyni. Celoročně nabízíme zvěřinové speciality. Kapacita restaurace je 60 míst.

Popis okolí hotelu, Pohořelice a Lednicko-Valticko

Hotel Salus se nachází mezi Brnem a Mikulovem, v příjemném a tichém prostředí na okraji lesa, přesto 300m od rychlostní komunikace I/52. V okolí doporučujeme navštívit například Pálavské vrchy nebo Lednicko-valtický areál. Pro sportovní vyžití doporučujeme kolo a krásné cyklostezky tímto vinařským krajem.

Řekne se Pohořelice, Lednicko-Valticko, ale kde Hotel Salus hledat

Právě proto je zde i adresa ubytování: Hotel Salus Nová Ves 75 Pohořelice. Zaujala Vás naše nabídka ubytování, jsou pro Vás přijatelné i ceny našich služeb, neváhejte a pobyt rezervujte nyní.

Ceník ubytování Hotel Salus

Ubytování v okrese Břeclav
od 684 Kč za lůžko
od 770 Kč za pokoj

Fotogalerie ubytování Hotel Salus

Hotel Salus recenze na ubytování Pohořelice

Reference, komentáře k ubytování

Nabízí Hotel Salus kvalitní ubytování a služby spojené s ubytováním byly podle Vašich představ? A co ceny ubytování, odpovídaly recenzovaným cenám ubytování?
Podělte se o své dojmy z ubytování a poskytovaných služeb v tomto hotelu. Pomůžete tak třeba váhajícím návštěvníkům při rozhodnutí rezervovat Hotel Salus na dovolonou nebo wellness víkend.
Máte-li opačný názor než jsou zveřejněné reference ubytování na Hotel Salus můžete okamžitě reagovat.
Při hodnocení hotelu uveďte prosím termín pobytu. Termín pobytu bude prověřen zda rezervace ubytování byla odeslaná na Hotel Salus z hotely.awellness.cz, byla hotelem potvrzena resp. pobyt byl na hotelu odubytován.


Rezervujte Hotel Salus

Adresa a kontakt na Hotel Salus
Nová Ves 75
691 23 Pohořelice


ev.č.1364 nahoru

Chcete mít na svém webu také zmínku na Hotel Salus a šířit dál oblíbené ubytování, kterým jistě Hotel Salus je? Zkopírujte si celý následující kód:

Po vložení kódu se zobrazí:

Hotel Salus je v katalogu hotely.awellness.cz

Reference na ubytování

  • S ubytováním jsme byli naprosto spokojeni, obsluha v restauraci velmi milá a jídlo skvělé. Všem… Napsal manželé Kyršovi z Brna
    Hotel U Města Prahy

Aktualizované wellness hotely

Wellness hotely hledá

Právě připojeno - 109 hostů 

Přihlášení

Aktualizovat údaje v prezentaci hotelu.
Nejprve se přihlaste.
Nemáte-li údaje k přihlášení, napište si o ně, obratem Vám je pošleme.