Hotel Vinopa Hustopeče


Hotel Vinopa

Herbenova 527, Hustopeče
ubytování v okrese Břeclav
Foto Hotel Vinopa
Hotel na jižní Moravě, jenž je určen především pro obdivovatele tradiční architektury, milovníky dobrého vína či příznivce golfu, nedaleko dálničního sjezdu, ve vinařském městě Hustopeče. Nabízíme ubytování pro 30 osob s vyjímečným komfortem a širokou nabídkou služeb, domácí kuchyni, vinný sklep, zahradu s vinicí, golf, prostory pro konference, školení a semináře, vše v nekuřáckém prostředí
Kompletně nekuřácký hotel včetně restaurace – Wi – Fi v celém areálu – donáška na pokoj – parkování aut i kol přímo před hotelem – možnost platby kartou – půjčovna i úschovna kol – bohatá moravská snídaně, moravský bufet – možnost pořádání svateb, svatebních hostin – možnost pořádání konferencí, školení, rautů atd.

Pokoje v hotelu

V hotelu se nachází 28 lůžek ve 14 pokojích individuálního designu s vlastním jménem podle odrůd vín, jež u nás můžete ochutnat. Na některých pokojích možnost přistýlek, případně spojení dvou pokojů do apartmánu.

Nástup na ubytování a ukončení pobytu

Nástup na ubytování u nás v hotelu probíhá od 14:00 hodin a předat pokoj můžete v den odjezdu do 10:00 hod.

Řekne se Hustopeče, ale kde Hotel Vinopa hledat

Právě proto je zde i adresa ubytování: Hotel VINOPA Herbenova 527 Hustopeče. Zaujala Vás naše nabídka ubytování, jsou pro Vás přijatelné i ceny našich služeb, neváhejte a pobyt rezervujte nyní.

Ceník ubytování Hotel Vinopa

Hotel Vinopa zatím nemá vyplněny ceny ubytování, zkuste tedy jiné hotely v okrese Břeclav, které již tyto poměrně důležité informace poskytly.

Není-li Vaším vysloveným přáním ubytování v hotelu a může to být ubytování v penzionu, můžete nahlédnout a vybrat si wellness penzion v katalogu s více než 4500 penziony z ČR.

Fotogalerie ubytování Hotel Vinopa

Hotel Vinopa recenze na ubytování Hustopeče

Reference, komentáře k ubytování

Nabízí Hotel Vinopa kvalitní ubytování a služby spojené s ubytováním byly podle Vašich představ? A co ceny ubytování, odpovídaly recenzovaným cenám ubytování?
Podělte se o své dojmy z ubytování a poskytovaných služeb v tomto hotelu. Pomůžete tak třeba váhajícím návštěvníkům při rozhodnutí rezervovat Hotel Vinopa na dovolonou nebo wellness víkend.
Máte-li opačný názor než jsou zveřejněné reference ubytování na Hotel Vinopa můžete okamžitě reagovat.
Při hodnocení hotelu uveďte prosím termín pobytu. Termín pobytu bude prověřen zda rezervace ubytování byla odeslaná na Hotel Vinopa z hotely.awellness.cz, byla hotelem potvrzena resp. pobyt byl na hotelu odubytován.


Rezervujte Hotel Vinopa

Adresa a kontakt na Hotel Vinopa
Herbenova 527
69301 Hustopeče


ev.č.2641 nahoru

Chcete mít na svém webu také zmínku na Hotel Vinopa a šířit dál oblíbené ubytování, kterým jistě Hotel Vinopa je? Zkopírujte si celý následující kód:

Po vložení kódu se zobrazí:

Hotel Vinopa je v katalogu hotely.awellness.cz

Reference na ubytování

  • Personál hotelu je úžasný a to od recepce přes obsluhu až ke kuchařům. Cestujeme poměrně… Napsal Arnošt Svárovský
    Wellness hotel Renospond

Aktualizované wellness hotely

Wellness hotely hledá

Právě připojeno - 100 hostů 

Přihlášení

Aktualizovat údaje v prezentaci hotelu.
Nejprve se přihlaste.
Nemáte-li údaje k přihlášení, napište si o ně, obratem Vám je pošleme.