Relax Hotel Štork Lednice


Relax Hotel Štork

Čechova 272, Lednice
ubytování v okrese Břeclav
Foto Relax Hotel Štork
Relax Hotel Štork - rezervovat ubytování nyní

Relax Hotel Štork disponuje kapacitou 63 lůžek (pokoje jednolůžkový, dvoulůžkové, třílůžkové, studia, apartmány, byty). V ceně ubytování je snídaně, venkovní zastřešený letní bazén, parkoviště, připojení k WiFi, pokoje jsou klimatizovány. Sézonní bázen v hotelu. Relaxační centrum (letní venkovní bazén, vířivka pro 6 osob, sauna pro 4 osoby, infrasauna pro 2 osoby, masáže (klasická, baňky, lávové kameny, medová skořicový zábal a dále dle nabídky.

Relax Hotel Štork disponuje kapacitou 63 lůžek (pokoje jednolůžkový, dvoulůžkové, třílůžkové, studia, apartmány, byty). V ceně ubytování je snídaně, venkovní zastřešený letní bazén, parkoviště, připojení k WiFi na některých pokojích, 3. patro je klimatizováno. Sézonní bázen v hotelu.

Relaxační centrum (letní venkovní bazén, vířivka pro 6 osob, sauna pro 4 osoby, infrasauna pro 2 osoby, masáže (klasická, baňky, lávové kameny, medová skořicový zábal a dále dle nabídky.

RELAX HOTEL ŠTORK

Nástup na ubytování a ukončení pobytu

Nástup na ubytování u nás v hotelu probíhá od 14:00:00 hodin a předat pokoj můžete v den odjezdu do 10:00:00 hod.

Relax Hotel Štork stravování

V objektu je vinárna s kapacitou 52 osob, letní bistro s posezením ve dvoře s kapacitou 30 osob.

Popis okolí hotelu, Lednice a Lednicko-Valticko a Podyjí

Aktivity v Lednici a okolí - zámky (Lednice, Valtice, Mkulov), Janohrad, Minaret, zámecký skleník, park, akvárium Malawi, tajemná Indonésie, cyklostezky, půjčovna kol, atd.

Řekne se Lednice, Lednicko-Valticko a Podyjí, ale kde Relax Hotel Štork hledat

Právě proto je zde i adresa ubytování: Relax Hotel Štork Čechova 272 Lednice. Zaujala Vás naše nabídka ubytování, jsou pro Vás přijatelné i ceny našich služeb, neváhejte a pobyt rezervujte nyní.
Dopravní dostupnost hotelu

Hotel se nachází v blízkosti centra a památek Lednice.

Doplňující informace

Velká školící místnost s kapacitou 36 osob (vzduchotechnika, dataprojektor, flipchart, plátno, magnetická tabule, interaktivní display, internet), malá školící místnost s kapacitou 12 osob (flipchart, internet).

Služby při ubytování

Relax Hotel Štork Lednice Vám nabízí při pobytu následující služby: konferenční nebo společenská místnost pro 40 osob, přednáškový sál, výtah, možnost vyprání prádla, pokojová služba, domácí mazlíčky ubytujeme, bezbariérový přístup, klimatizace, parkoviště u hotelu, volně přístupnou zahradu, internet na pokoji, ubytováni budete v nekuřáckém prostředí, cateringové služby, úschovna jízdních kol.

Sportovní vyžití

Při ubytování v tomto hotelu můžete navštívit krytý bazén 700 m od hotelu, v létě koupání venku -, si jít zastřílet na střelnici 400 m od hotelu.

Zaměření ubytování v hotelu

Relax Hotel Štork poskytuje ubytování zaměřené zejména na turistiku, spa & wellness, kongresy, pobyty s dětmi, ubytování ve vinařské oblasti.

Gastronomie

V oblasti gastronomie Relax Hotel Štork nabízí: vinárna, sklípek 50 m od hotelu.

Aktivity při ubytování

Stručný výběr možných aktivit při ubytování: sauna, dětské hřiště, kino 200 m od hotelu, rybolov, jízda na koni, lázně - wellness 700 m od hotelu, whirlpool, masáže.


Fotogalerie ubytování Relax Hotel Štork

Relax Hotel Štork recenze na ubytování Lednice

Reference, komentáře k ubytování

Nabízí Relax Hotel Štork kvalitní ubytování a služby spojené s ubytováním byly podle Vašich představ? A co ceny ubytování, odpovídaly recenzovaným cenám ubytování?
Podělte se o své dojmy z ubytování a poskytovaných služeb v tomto hotelu. Pomůžete tak třeba váhajícím návštěvníkům při rozhodnutí rezervovat Relax Hotel Štork na dovolonou nebo wellness víkend.
Máte-li opačný názor než jsou zveřejněné reference ubytování na Relax Hotel Štork můžete okamžitě reagovat.
Při hodnocení hotelu uveďte prosím termín pobytu. Termín pobytu bude prověřen zda rezervace ubytování byla odeslaná na Relax Hotel Štork z hotely.awellness.cz, byla hotelem potvrzena resp. pobyt byl na hotelu odubytován.ev.č.873 nahoru

Chcete mít na svém webu také zmínku na Relax Hotel Štork a šířit dál oblíbené ubytování, kterým jistě Relax Hotel Štork je? Zkopírujte si celý následující kód:

Po vložení kódu se zobrazí:

Relax Hotel Štork je v katalogu hotely.awellness.cz

Reference na ubytování

 • S ubytováním jsme byli naprosto spokojeni, obsluha v restauraci velmi milá a jídlo skvělé. Všem… Napsal manželé Kyršovi z Brna
  Hotel U Města Prahy

Aktualizované wellness hotely

 • Hotel Selský Dvůr
  Foto hotelu Hotel Selský Dvůr je stylový hotel s rodinnou atmosférou, přátelským přístupem k hostům a kvalitní domácí kuchyní. Nabízíme…
  hotely Vyškov ubytování od 1137 Kč
 • Hotel Čajkovskij
  Foto hotelu Čtyřhvězdičkový lázěňský Spa hotel Čajkovkij najdete v Karlových Varech v blízkosti ruského kostela a kolonád s léčivými prameny. V hotelu…
  hotely Karlovy Vary ubytování od 55 € v lokalitě Lázně
 • Hotel Baltaci Atrium
  Foto hotelu Hotel Baltaci Atrium Zlín poskytuje veškeré zázemí pro obchodní, turistické i kulturní aktivity svých hostů, chystajících…
  hotely Zlín ubytování od 2200 Kč

Prostor pro Vaše hotely

Wellness pobyty se slevou

Partneři hotely.awellness.cz

K narozeninám či výročí objednejte vhodné dárkové poukazy na zážitky pro ženu, muže i děti. Široká nabídka s levnými wellness pobyty mimo jiné i pro rodinné pobyty je zařízeno ubytování na Vysočině.

Wellness hotely hledá

Právě připojeno - 109 hostů 

Přihlášení

Aktualizovat údaje v prezentaci hotelu.
Nejprve se přihlaste.
Nemáte-li údaje k přihlášení, napište si o ně, obratem Vám je pošleme.