Relax Hotel Štork Lednice


Relax Hotel Štork

Čechova 272, Lednice
ubytování v okrese Břeclav
Foto Relax Hotel Štork
Relax Hotel Štork  - rezervovat ubytování nyní

Relax Hotel Štork disponuje kapacitou 89 lůžek (pokoje jednolůžkový, dvoulůžkové, třílůžkové, studia, apartmány, byty, prázdninový byt). V ceně ubytování je snídaně, venkovní zastřešený letní bazén, parkoviště, připojení k WiFi, pokoje jsou klimatizovány. Sézonní bázen v hotelu. Relaxační centrum (letní venkovní bazén, vířivka pro 6 osob, sauna pro 4 osoby, infrasauna pro 2 osoby, masáže (klasická, baňky, lávové kameny a dále dle nabídky).

Relax Hotel Štork disponuje kapacitou 89 lůžek (pokoje jednolůžkový, dvoulůžkové, třílůžkové, studia, apartmány, byty). V ceně ubytování je snídaně, venkovní zastřešený letní bazén, parkoviště, připojení k WiFi na některých pokojích, 3. patro je klimatizováno. Sézonní bázen v hotelu.
Relaxační centrum (letní venkovní bazén, vířivka pro 6 osob, sauna pro 4 osoby, infrasauna pro 2 osoby, masáže (klasická, baňky, lávové kameny, medová skořicový zábal a dále dle nabídky.
RELAX HOTEL ŠTORK

Nástup na ubytování a ukončení pobytu

Nástup na ubytování u nás v hotelu probíhá od 15:00:00 hodin a předat pokoj můžete v den odjezdu do 10:00:00 hod.

Relax Hotel Štork stravování

V objektu je vinárna s kapacitou 52 osob, terasa před recepcí s posezením ve dvoře s kapacitou 30 osob.

Popis okolí hotelu, Lednice a Lednicko-Valticko a Podyjí

Aktivity v Lednici a okolí - zámky (Lednice, Valtice, Mkulov), Janohrad, Minaret, zámecký skleník, park, multifunkční centrum u zámku, cyklostezky, půjčovna kol, atd.

Řekne se Lednice, Lednicko-Valticko a Podyjí, ale kde Relax Hotel Štork hledat

Právě proto je zde i adresa ubytování: Relax Hotel Štork Čechova 272 Lednice. Zaujala Vás naše nabídka ubytování, jsou pro Vás přijatelné i ceny našich služeb, neváhejte a pobyt rezervujte nyní.
Dopravní dostupnost hotelu

Hotel se nachází v blízkosti centra a památek Lednice.

Služby při ubytování

Relax Hotel Štork Lednice Vám nabízí při pobytu následující služby: konferenční nebo společenská místnost pro 40 osob, přednáškový sál, výtah, možnost vyprání prádla, pokojová služba, domácí mazlíčky ubytujeme, bezbariérový přístup, klimatizace, parkoviště u hotelu, volně přístupnou zahradu, internet na pokoji, ubytováni budete v nekuřáckém prostředí, cateringové služby, úschovna jízdních kol.

Sportovní vyžití

Při ubytování v tomto hotelu můžete navštívit krytý bazén 700 m od hotelu, v létě koupání venku -, si jít zastřílet na střelnici 400 m od hotelu.

Zaměření ubytování v hotelu

Relax Hotel Štork poskytuje ubytování zaměřené zejména na turistiku, spa & wellness, kongresy, pobyty s dětmi, ubytování ve vinařské oblasti.

Gastronomie

V oblasti gastronomie Relax Hotel Štork nabízí: vinárna, sklípek 50 m od hotelu.

Aktivity při ubytování

Stručný výběr možných aktivit při ubytování: sauna, dětské hřiště, kino 200 m od hotelu, rybolov, jízda na koni, lázně - wellness 700 m od hotelu, whirlpool, masáže.


Fotogalerie ubytování Relax Hotel Štork

Relax Hotel Štork recenze na ubytování Lednice

Reference, komentáře k ubytování

Nabízí Relax Hotel Štork kvalitní ubytování a služby spojené s ubytováním byly podle Vašich představ? A co ceny ubytování, odpovídaly recenzovaným cenám ubytování?
Podělte se o své dojmy z ubytování a poskytovaných služeb v tomto hotelu. Pomůžete tak třeba váhajícím návštěvníkům při rozhodnutí rezervovat Relax Hotel Štork na dovolonou nebo wellness víkend.
Máte-li opačný názor než jsou zveřejněné reference ubytování na Relax Hotel Štork můžete okamžitě reagovat.
Při hodnocení hotelu uveďte prosím termín pobytu. Termín pobytu bude prověřen zda rezervace ubytování byla odeslaná na Relax Hotel Štork z hotely.awellness.cz, byla hotelem potvrzena resp. pobyt byl na hotelu odubytován.ev.č.873 nahoru

Chcete mít na svém webu také zmínku na Relax Hotel Štork a šířit dál oblíbené ubytování, kterým jistě Relax Hotel Štork je? Zkopírujte si celý následující kód:

Po vložení kódu se zobrazí:

Relax Hotel Štork je v katalogu hotely.awellness.cz

Reference na ubytování

  • S ubytováním jsme byli naprosto spokojeni, obsluha v restauraci velmi milá a jídlo skvělé. Všem… Napsal manželé Kyršovi z Brna
    Hotel U Města Prahy

Aktualizované wellness hotely

Wellness hotely hledá

Právě připojeno - 118 hostů 

Přihlášení

Aktualizovat údaje v prezentaci hotelu.
Nejprve se přihlaste.
Nemáte-li údaje k přihlášení, napište si o ně, obratem Vám je pošleme.