Ubytování Břeclav


Ubytování Břeclav

U Póny 3261/1 , Břeclav
ubytování v okrese Břeclav
Foto Ubytování Břeclav

Ubytování Břeclav nabízí levné a kvalitní ubytování pro své výlety do Lednicko-Valtického areálu a blízkého okolí nebo pro své zaměstnance kteří by měli trávit delší dobu v Břeclavi najdete ho u nás. Levné a kvalitní ubytování – UBYTOVÁNÍ Hana Krčmářová.

Ubytování je vhodné jak pro pracující, tak i pro turisty (celoroční ubytování). Nachází se 10 minut od vlakového a autobusového nádraží, 500m od centra města. Praní prádla je možné za poplatek. K dispozici je venkovní posezení s možností grilování. Připojení k WiFi zdarma, úschovna kol, zdarma parkování v uzavřeném areálu, kantýna.

Pokoje v hotelu

Ubytovna nabízí jedno, dvou, tří až pěti lůžkové pokoje s TV (plazma) na každém pokoji, kuchyňka je na každém patře s možností zapůjčení nádobí. Celkově je k dispozici 74 lůžek. Pokoje jsou vybaveny lednicí, televizorem, povlečenou postelí, stolem a skříní. Společné sprchy na patře (zvlášť ženy a muži).

Nástup na ubytování a ukončení pobytu

Nástup na ubytování u nás v hotelu probíhá od 14:00:00 hodin a předat pokoj můžete v den odjezdu do 10:00:00 hod.

Ubytování Břeclav stravování

Možnost dovozu teplého i studeného jídla (snídaně, oběd, večeře) na základě aktuálního jídelního lístku na recepci.

Popis okolí hotelu, Břeclav a Lednicko-Valticko a Podyjí

Břeclav a okolí

Oblast Břeclavska se vyznačuje bohatstvím kulturních památek, zasazených do překrásné krajiny Lednicko-valtického areálu, jež byla v roce 1996 zapsána do seznamu světového kulturního a přírodního dědictví UNESCO, rozprostírající se na ploše téměř 200 km2 krajiny, dlouhodobě přetvářené člověkem v harmonický celek volné přírody, parků, rybníků a kanálů, s řadou významných architektonických staveb, je považována za nejrozsáhlejší komponovanou krajinu v Evropě.

Město Břeclav

Břeclav je okresní město v blízkosti soutoku řek Moravy a Dyje. Patří k nejteplejším oblastem České republiky. Okresní město Břeclav, s více jak 27 tisíci obyvateli, leží 10 km od hranic se Slovenskem, 3 km od Rakouska a 4 km od dálnice Brno-Bratislava. Město Břeclav je výchozí bod k návštěvám mnoha turistických cílů a také se zde nachází množství překrásných cyklistických stezek. Jistě stojí za to navštívit v této úrodné oblasti také některý z velkého množství vinných sklepů.

Řekne se Břeclav, Lednicko-Valticko a Podyjí, ale kde Ubytování Břeclav hledat

Právě proto je zde i adresa ubytování: Ubytování Břeclav U Póny 3261/1 Břeclav. Zaujala Vás naše nabídka ubytování, jsou pro Vás přijatelné i ceny našich služeb, neváhejte a pobyt rezervujte nyní.
Dopravní dostupnost hotelu

Z ulice Sovadinova
U Póny č. 3261/1
Břeclav 690 02
GPS souřadnice: viz mapa


Ceník ubytování Ubytování Břeclav

Ubytování Břeclav zatím nemá vyplněny ceny ubytování, zkuste tedy jiné hotely v okrese Břeclav, které již tyto poměrně důležité informace poskytly.

Není-li Vaším vysloveným přáním ubytování v hotelu a může to být ubytování v penzionu, můžete nahlédnout a vybrat si wellness penzion v katalogu s více než 4500 penziony z ČR.

Fotogalerie ubytování Ubytování Břeclav

Ubytování Břeclav recenze na ubytování Břeclav

Reference, komentáře k ubytování

Nabízí Ubytování Břeclav kvalitní ubytování a služby spojené s ubytováním byly podle Vašich představ? A co ceny ubytování, odpovídaly recenzovaným cenám ubytování?
Podělte se o své dojmy z ubytování a poskytovaných služeb v tomto hotelu. Pomůžete tak třeba váhajícím návštěvníkům při rozhodnutí rezervovat Ubytování Břeclav na dovolonou nebo wellness víkend.
Máte-li opačný názor než jsou zveřejněné reference ubytování na Ubytování Břeclav můžete okamžitě reagovat.
Při hodnocení hotelu uveďte prosím termín pobytu. Termín pobytu bude prověřen zda rezervace ubytování byla odeslaná na Ubytování Břeclav z hotely.awellness.cz, byla hotelem potvrzena resp. pobyt byl na hotelu odubytován.


Rezervujte Ubytování Břeclav

Adresa a kontakt na Ubytování Břeclav
U Póny 3261/1
69002 Břeclav


ev.č.3149 nahoru

Chcete mít na svém webu také zmínku na Ubytování Břeclav a šířit dál oblíbené ubytování, kterým jistě Ubytování Břeclav je? Zkopírujte si celý následující kód:

Po vložení kódu se zobrazí:

Ubytování Břeclav je v katalogu hotely.awellness.cz

Reference na ubytování

  • Personál hotelu je úžasný a to od recepce přes obsluhu až ke kuchařům. Cestujeme poměrně… Napsal Arnošt Svárovský
    Wellness hotel Renospond

Aktualizované wellness hotely

Wellness hotely hledá

Právě připojeno - 114 hostů 

Přihlášení

Aktualizovat údaje v prezentaci hotelu.
Nejprve se přihlaste.
Nemáte-li údaje k přihlášení, napište si o ně, obratem Vám je pošleme.