Zámecký Hotel Lednice


Zámecký Hotel Lednice

Zámecké náměstí 66, Lednice
ubytování v okrese Břeclav
Foto Zámecký Hotel Lednice
Zámecký Hotel Lednice - rezervovat ubytování nyní

Zámecký hotel Lednice se nachází v bezprostředním sousedství Lednického zámku, přímo v zámeckém parku, který je centrem Lednicko-valtického areálu zapsaného do chráněných památek UNESCO.
Nabízíme dvoulůžkové a třílůžkové pokoje, dále čtyřlůžkový a pětilůžkový apartmán. Celkem je k dispozici 52 lůžek. V přízemí, nedaleko recepce, je pokoj pro ZTP s bezbariérovým přístupem.

Nástup na ubytování a ukončení pobytu

Nástup na ubytování u nás v hotelu probíhá od 14:00:00 hodin a předat pokoj můžete v den odjezdu do 10:00:00 hod.

Zámecký Hotel Lednice stravování

Zámecký hotel Lednice provozuje zámeckou cukrárnu a restauraci s vynikajícím jídlem a pitím, vybavené zahrádkou v zámeckém parku, která poskytuje příjemné posezení ve stínu slunečníků s výhledem na zámek. Pokoje jsou zcela nově vybaveny, tak aby navozovaly dojem zámeckého prostředí.

Popis okolí hotelu, Lednice a Lednicko-Valticko a Podyjí

Pro poznání jedinečného krajinného komplexu je Zámecký hotel Lednice přirozeným výchozím bodem. Rovinatý terén je jako stvořen pro cykloturistiku, jízdy na koni, nebo v pronajatém kočáře. Zdejší plavební společnost zajišťuje provoz motorových lodí, které vás romanticky dopraví k umělé zřícenině "Janův hrad" a nově i k další dominantě parku, Minaretu.

Řekne se Lednice, Lednicko-Valticko a Podyjí, ale kde Zámecký Hotel Lednice hledat

Právě proto je zde i adresa ubytování: Zámecký hotel Lednice Zámecké nám. 66 Lednice. Zaujala Vás naše nabídka ubytování, jsou pro Vás přijatelné i ceny našich služeb, neváhejte a pobyt rezervujte nyní.
Dopravní dostupnost hotelu

Zámecký hotel Lednice se nachází v centru Lednice, přímo na náměstí u vstupu do zámeckého parku.

Služby při ubytování

Zámecký Hotel Lednice Lednice Vám nabízí při pobytu následující služby: bezpečnostní schránka, bezbariérový přístup, parkoviště u hotelu, internet v hotelu, ubytováni budete v nekuřáckém prostředí, recepce 24 hodin, směnárna v hotelu.

Sportovní vyžití

Při ubytování v tomto hotelu můžete zahrát bowling, zahrát si squash nebo ricochet, nemusíte vozit kola, půjčovna kol je, si jít zastřílet na střelnici.

Gastronomie

V oblasti gastronomie Zámecký Hotel Lednice nabízí: restaurace, zahrádka, cukrárna.

Aktivity při ubytování

Stručný výběr možných aktivit při ubytování: jízda na koni.


Fotogalerie ubytování Zámecký Hotel Lednice

Zámecký Hotel Lednice recenze na ubytování Lednice

Reference, komentáře k ubytování

Nabízí Zámecký Hotel Lednice kvalitní ubytování a služby spojené s ubytováním byly podle Vašich představ? A co ceny ubytování, odpovídaly recenzovaným cenám ubytování?
Podělte se o své dojmy z ubytování a poskytovaných služeb v tomto hotelu. Pomůžete tak třeba váhajícím návštěvníkům při rozhodnutí rezervovat Zámecký Hotel Lednice na dovolonou nebo wellness víkend.
Máte-li opačný názor než jsou zveřejněné reference ubytování na Zámecký Hotel Lednice můžete okamžitě reagovat.
Při hodnocení hotelu uveďte prosím termín pobytu. Termín pobytu bude prověřen zda rezervace ubytování byla odeslaná na Zámecký Hotel Lednice z hotely.awellness.cz, byla hotelem potvrzena resp. pobyt byl na hotelu odubytován.ev.č.874 nahoru

Chcete mít na svém webu také zmínku na Zámecký Hotel Lednice a šířit dál oblíbené ubytování, kterým jistě Zámecký Hotel Lednice je? Zkopírujte si celý následující kód:

Po vložení kódu se zobrazí:

Zámecký Hotel Lednice je v katalogu hotely.awellness.cz

Reference na ubytování

 • S ubytováním jsme byli naprosto spokojeni, obsluha v restauraci velmi milá a jídlo skvělé. Všem… Napsal manželé Kyršovi z Brna
  Hotel U Města Prahy

Aktualizované wellness hotely

 • Hotel Salety
  Foto hotelu Hotel Salety se nachází v těsné blízkosti městského muzea a zámku Valtice, který tvoří významnou součást Lednicko-valtického…
  hotely Břeclav
 • Eurohotel
  Foto hotelu Eurohotel Garni se nachází nedaleko obchodního a lázeňského centra města Karlovy Vary. Dobré spojení zajišťuje blízkost…
  hotely Karlovy Vary v lokalitě Lázně
 • Hotel Mědínek
  Foto hotelu Hotel Mědínek Old Town*** se nachází v historickém centru města Kutná Hora, zapsaného do seznamu UNESCO. Hotel…
  hotely Kutná Hora

Wellness hotely hledá

Právě připojeno - 133 hostů 

Přihlášení

Aktualizovat údaje v prezentaci hotelu.
Nejprve se přihlaste.
Nemáte-li údaje k přihlášení, napište si o ně, obratem Vám je pošleme.