Zámecký Hotel Valtice


Zámecký Hotel Valtice

Foto Zámecký Hotel Valtice

Hotel Hubertus je nedílnou součástí zámku Valtice, neboť se nachází přímo v jeho levém křídle. Svým návštěvníkům nabízí ubytování v pohodlně vybavených pokojích s koupelnou a WC o celkové kapacitě 62 lůžek. Součástí hotelu je také galerie vín a vinný sklípek, ve kterém je možné uspořádat různé oslavy s řízenou degustací vín.

Hotel Hubertus je situován v levém křídle zámku Valtice. Město Valtice je součástí Lednicko-valtického areálu (UNESCO). Areál nabízí vynikající podmínky pro pěší turistiku i cykloturistiku, kulturní památky, skvělá jídla a vynikající vína! V naší Galerii vín a v hotelovém sklípku nabízíme degustace s povídáním o víně, příjemné posezení s výhledem do zámecké zahrady je Vám k dispozici na terase hotelu.
Připojení k internetu v prostorách recepce, haly, restaurace a konferenčních místnostech prostřednictvím Wi-Fi je pro naše hosty zdarma.

Nástup na ubytování a ukončení pobytu

Nástup na ubytování u nás v hotelu probíhá od 14:00:00 hodin a předat pokoj můžete v den odjezdu do 10:00:00 hod.

Zámecký Hotel Valtice stravování

Restaurace má kapacitu 50 míst, k dispozici je i kavárna (60), dále salonek (30 míst) a v případě příznivého počasí je otevřena také příjemná hotelová terasa se 40 místy. Zajišťujeme kompletní cateringové služby. Nabízíme bohatý výběr moravských vín.

Popis okolí hotelu, Valtice a Lednicko-Valticko a Podyjí

Město Valtice a celý Lednicko – valtický areál nabízí pestrou škálu sportovního vyžití. Široká a výborně značená siť cyklostezek důmyslně spojuje nejkrásnější objekty areálu, je napojena i na dálkové trasy (Greenways, Eurovelo) a propojena s Rakouskem tematickým souborem tras zaměřeným na rod Liechtensteinů pro pěší i cyklisty.

Lednicko-valtický areál láká návštěvníky řadou kulturních památek. Mimo zámky Lednice a Valtice mohou turisté v okolí a v parcích navštívit drobnější romantické stavby. Z nejznámějších je to chrám Tří gracií - Athény, Afrodity a Artemidy, orientalizující stavba Minaret, Lovecký zámeček, Janův hrad, Rybniční zámeček, Apollonův chrám, Hraniční zámek, Dianin chrám zvaný též Randezvous, zámeček Belvedere a kaple Sv. Huberta.

Řekne se Valtice, Lednicko-Valticko a Podyjí, ale kde Zámecký Hotel Valtice hledat

Právě proto je zde i adresa ubytování: Hotel Hubertus Zámek 1 Valtice. Zaujala Vás naše nabídka ubytování, jsou pro Vás přijatelné i ceny našich služeb, neváhejte a pobyt rezervujte nyní.
Dopravní dostupnost hotelu

Našim hostům je pro účely naložení a vyložení zavazadel povolen vjezd do zámeckého areálu přímo před hotel (stání po dobu max. 30 minut). Pro celodenní parkování je k dispozici bezplatné hotelové parkoviště pod hotelem.


Ceník ubytování Zámecký Hotel Valtice

Zámecký Hotel Valtice zatím nemá vyplněny ceny ubytování, zkuste tedy jiné hotely v okrese Břeclav, které již tyto poměrně důležité informace poskytly.

Není-li Vaším vysloveným přáním ubytování v hotelu a může to být ubytování v penzionu, můžete nahlédnout a vybrat si wellness penzion v katalogu s více než 4500 penziony z ČR.

Fotogalerie ubytování Zámecký Hotel Valtice

Zámecký Hotel Valtice recenze na ubytování Valtice

Reference, komentáře k ubytování

Nabízí Zámecký Hotel Valtice kvalitní ubytování a služby spojené s ubytováním byly podle Vašich představ? A co ceny ubytování, odpovídaly recenzovaným cenám ubytování?
Podělte se o své dojmy z ubytování a poskytovaných služeb v tomto hotelu. Pomůžete tak třeba váhajícím návštěvníkům při rozhodnutí rezervovat Zámecký Hotel Valtice na dovolonou nebo wellness víkend.
Máte-li opačný názor než jsou zveřejněné reference ubytování na Zámecký Hotel Valtice můžete okamžitě reagovat.
Při hodnocení hotelu uveďte prosím termín pobytu. Termín pobytu bude prověřen zda rezervace ubytování byla odeslaná na Zámecký Hotel Valtice z hotely.awellness.cz, byla hotelem potvrzena resp. pobyt byl na hotelu odubytován.


Rezervujte Zámecký Hotel Valtice

Adresa a kontakt na Zámecký Hotel Valtice
Zámek 1
691 42 Valtice


ev.č.2250 nahoru

Chcete mít na svém webu také zmínku na Zámecký Hotel Valtice a šířit dál oblíbené ubytování, kterým jistě Zámecký Hotel Valtice je? Zkopírujte si celý následující kód:

Po vložení kódu se zobrazí:

Zámecký Hotel Valtice je v katalogu hotely.awellness.cz

Reference na ubytování

 • S ubytováním jsme byli naprosto spokojeni, obsluha v restauraci velmi milá a jídlo skvělé. Všem… Napsal manželé Kyršovi z Brna
  Hotel U Města Prahy

Aktualizované wellness hotely

 • Hotel Bermuda
  Foto hotelu Hotel Bermuda se nachází na okraji velmi cenné historicky chráněnné městské památkové rezervace Znojmo. Další výhodou…
  hotely Znojmo
 • Hotel Purkmistr
  Foto hotelu Luxusní ubytování ve městě Kroměříž, které je v seznamu UNESCO díky svým kulturním a přírodním památkám, vám poskytne…
  hotely Kroměříž
 • Hotel Aplaus Litomyšl
  Foto hotelu Hotel nabízí luxusní ubytování, prostory pro firemní akce, školení, recepce, rauty, catering a další gastronomické a ubytovací…
  hotely Svitavy

Wellness hotely hledá

Právě připojeno - 53 hostů 

Přihlášení

Aktualizovat údaje v prezentaci hotelu.
Nejprve se přihlaste.
Nemáte-li údaje k přihlášení, napište si o ně, obratem Vám je pošleme.