Hotel Admiral Říčany


Hotel Admiral

U Koupaliště 490, Říčany
ubytování v okrese Brno venkov
Foto Hotel Admiral
Hotel Admiral  - rezervovat ubytování nyní

Hotel Admiral poskytuje ubytování v tříhvězdičkovém standardu s 14 letou tradicí, čímž si získal mnoho stálých hostů, jak z České republiky, tak i ze zahraničí. Hotel Admiral nabízí ubytování v klidné části obce Říčany u Brna, v blízkosti lesa, rybníku a tenisových kurtů. Hotel Admiral (EXIT 178) se nachází 3 km od AUTOMOTODROMU BRNO a Brněnské veletrhy a výstavy v Brně jsou cca 10 minut autem.

K ubytování v hotelu Admiral jsou k dispozici jednolůžkové pokoje, dvoulůžkové pokoje a apartmány s ubytovací kapacitou 50 lůžek. Každý hotelový pokoj je adekvátně vybaven v tříhvězdičkové kvalitě, samozřejmostí je vlastní koupelna se sprchou a WC, televize a telefon s přímou volbou. Od roku 2009 se postupně provádí rekonstrukce hotelových pokojů a to tak, aby nebyl narušen provoz hotelu. Součástí hotelu je i parkoviště pro hosty.

Nástup na ubytování a ukončení pobytu

Nástup na ubytování u nás v hotelu probíhá od 14:00:00 hodin a předat pokoj můžete v den odjezdu do 10:00:00 hod.

Hotel Admiral stravování

Stylová restaurace je přístupná jak pro hotelové hosty, tak pro širokou veřejnost. Je vhodná pro pořádání svateb a rodinných oslav. Součástí restaurace je salonek a terasa, která je oblíbená k příjemnému a klidnému posezení. Možnost školení a konferencí.

Řekne se Říčany, Moravský kras a Brněnsko, ale kde Hotel Admiral hledat

Právě proto je zde i adresa ubytování: Hotel Admiral U Koupaliště 490 Říčany. Zaujala Vás naše nabídka ubytování, jsou pro Vás přijatelné i ceny našich služeb, neváhejte a pobyt rezervujte nyní.
Dopravní dostupnost hotelu

Hotel Admiral (EXIT 178) se nachází 3 km od AUTOMOTODROMU BRNO a Brněnské veletrhy a výstavy v Brně jsou cca 10 minut autem.

Doplňující informace

Dále je možnost využití: * restaurace s barem, salonek a terasa * tenisové kurty * sauna * masážní bazén Whirlpool * fitness * opékání selat, grilování * letní terasa s výhledem na rybník * školení a semináře * vyjížďky na koních * svatby * rybolov * společenské akce * lyžařský vlek 10 km * možnost lyžování (i nočního lyžování) * běžecké tratě za hotelem * bruslení

Služby při ubytování

Hotel Admiral Říčany Vám nabízí při pobytu následující služby: konferenční nebo společenská místnost pro 40 osob, přednáškový sál, informační služba, možnost vyprání prádla za poplatek 150 Kč, domácí mazlíčky ubytujeme, bezbariérový přístup, parkoviště u hotelu, volně přístupnou zahradu, internet, ubytováni budete v nekuřáckém prostředí, recepce 24 hodin, směnárna v hotelu.

Sportovní vyžití

Při ubytování v tomto hotelu můžete zahrát si tenis, tenisový kurt je, zacvičit ve fitness, zapinkat stolní tenis.

Zaměření ubytování v hotelu

Hotel Admiral poskytuje ubytování zaměřené zejména na v létě vodní sporty, provozování letních sportů, turistiku, spa & wellness, romantické pobyty, venkovské ubytování, kongresy, pobyty s dětmi, business, ubytování v přírodě.

Gastronomie

V oblasti gastronomie Hotel Admiral nabízí: restaurace, bar.

Aktivity při ubytování

Stručný výběr možných aktivit při ubytování: sauna, rybolov, lázně - wellness, whirlpool.


Fotogalerie ubytování Hotel Admiral

Hotel Admiral recenze na ubytování Říčany

Reference, komentáře k ubytování

Nabízí Hotel Admiral kvalitní ubytování a služby spojené s ubytováním byly podle Vašich představ? A co ceny ubytování, odpovídaly recenzovaným cenám ubytování?
Podělte se o své dojmy z ubytování a poskytovaných služeb v tomto hotelu. Pomůžete tak třeba váhajícím návštěvníkům při rozhodnutí rezervovat Hotel Admiral na dovolonou nebo wellness víkend.
Máte-li opačný názor než jsou zveřejněné reference ubytování na Hotel Admiral můžete okamžitě reagovat.
Při hodnocení hotelu uveďte prosím termín pobytu. Termín pobytu bude prověřen zda rezervace ubytování byla odeslaná na Hotel Admiral z hotely.awellness.cz, byla hotelem potvrzena resp. pobyt byl na hotelu odubytován.ev.č.1955 nahoru

Chcete mít na svém webu také zmínku na Hotel Admiral a šířit dál oblíbené ubytování, kterým jistě Hotel Admiral je? Zkopírujte si celý následující kód:

Po vložení kódu se zobrazí:

Hotel Admiral je v katalogu hotely.awellness.cz

Reference na ubytování

  • S ubytováním jsme byli naprosto spokojeni, obsluha v restauraci velmi milá a jídlo skvělé. Všem… Napsal manželé Kyršovi z Brna
    Hotel U Města Prahy

Aktualizované wellness hotely

Wellness hotely hledá

Právě připojeno - 127 hostů 

Přihlášení

Aktualizovat údaje v prezentaci hotelu.
Nejprve se přihlaste.
Nemáte-li údaje k přihlášení, napište si o ně, obratem Vám je pošleme.