Hotel Gregor Modřice


Hotel Gregor

náměstí Svobody 6, Modřice
ubytování v okrese Brno venkov
Foto Hotel Gregor

Hotel Gregor leží v příjemném prostředí části Brna - venkov Modřice, pouhých 10 minut vzdálené od centra statutárního města Brno, na pomezí střední a jižní Moravy.

Celková kapacita hotelu Gregorje 35 lůžek. Bydlet u nás můžete buď ve 13 dvoulůžkových pokojích se sprchou a WC nebo v 1 komfortních apartmá. Nabízíme také 1 rodinný podkrovní pokoj.

Klidné posezení a bohatou nabídku jídel vám poskytne naše klimatizovaná restaurace.

V našem konferenčním sále nebo salónku rádi zabezpečíme podmínky pro vaše školení, konference, firemní rauty a výstavy, případně svatby nebo jiné rodinné oslavy.

K výletům do nedalekého okolí lákají hrad Veveří nebo zámky Rosice a Náměšť. Málokterý z hostů si také nechá ujít návštěvu některé z památek ze seznamu Unesco: Lednicko-valtický areál, město Telčči historické centrum města Žďár.

Hotel vlastní hotelové parkoviště.

Pokoje v hotelu

Standardní výbavou pokojů je Led Tv, sociální zařízení a Wifi.

Nástup na ubytování a ukončení pobytu

Nástup na ubytování u nás v hotelu probíhá od 14:00:00 hodin a předat pokoj můžete v den odjezdu do 11:00:00 hod.

Řekne se Modřice, ale kde Hotel Gregor hledat

Právě proto je zde i adresa ubytování: Hotel Gregor Náměstí Svobody 6 Modřice. Zaujala Vás naše nabídka ubytování, jsou pro Vás přijatelné i ceny našich služeb, neváhejte a pobyt rezervujte nyní.
Dopravní dostupnost hotelu

Zastávka: 50 m
Autobusové nádraží: 4000 m
Centrum: 4000 m
Vlakové nádraží: 1000 m
Letiště: 8000 m

Služby při ubytování

Hotel Gregor Modřice Vám nabízí při pobytu následující služby: konferenční nebo společenská místnost, pokojová služba, bezbariérový přístup, zajištění kulturních a sportovních akcí, hotelový transport, taxi, směnárna v hotelu.

Sportovní vyžití

Při ubytování v tomto hotelu můžete zahrát si tenis, tenisový kurt je, zahrát bowling, zahrát si squash nebo ricochet, tenisovou halu máme, automat na šipky.

Gastronomie

V oblasti gastronomie Hotel Gregor nabízí: restaurace.


Ceník ubytování Hotel Gregor

Hotel Gregor zatím nemá vyplněny ceny ubytování, zkuste tedy jiné hotely v okrese Brno venkov, které již tyto poměrně důležité informace poskytly.

Není-li Vaším vysloveným přáním ubytování v hotelu a může to být ubytování v penzionu, můžete nahlédnout a vybrat si wellness penzion v katalogu s více než 4500 penziony z ČR.

Fotogalerie ubytování Hotel Gregor

Hotel Gregor recenze na ubytování Modřice

Reference, komentáře k ubytování

Nabízí Hotel Gregor kvalitní ubytování a služby spojené s ubytováním byly podle Vašich představ? A co ceny ubytování, odpovídaly recenzovaným cenám ubytování?
Podělte se o své dojmy z ubytování a poskytovaných služeb v tomto hotelu. Pomůžete tak třeba váhajícím návštěvníkům při rozhodnutí rezervovat Hotel Gregor na dovolonou nebo wellness víkend.
Máte-li opačný názor než jsou zveřejněné reference ubytování na Hotel Gregor můžete okamžitě reagovat.
Při hodnocení hotelu uveďte prosím termín pobytu. Termín pobytu bude prověřen zda rezervace ubytování byla odeslaná na Hotel Gregor z hotely.awellness.cz, byla hotelem potvrzena resp. pobyt byl na hotelu odubytován.


Rezervujte Hotel Gregor

Adresa a kontakt na Hotel Gregor
náměstí Svobody 6
664 42 Modřice


ev.č.1099 nahoru

Chcete mít na svém webu také zmínku na Hotel Gregor a šířit dál oblíbené ubytování, kterým jistě Hotel Gregor je? Zkopírujte si celý následující kód:

Po vložení kódu se zobrazí:

Hotel Gregor je v katalogu hotely.awellness.cz

Reference na ubytování

 • S ubytováním jsme byli naprosto spokojeni, obsluha v restauraci velmi milá a jídlo skvělé. Všem… Napsal manželé Kyršovi z Brna
  Hotel U Města Prahy

Aktualizované wellness hotely

 • Hotel Vista
  Foto hotelu Kompletní rekonstrukce Hotelu Vista byla dokončena v roce 2010 a v současnosti je business economy hotelem. Hotel…
  hotely Brno
 • Hotel Berlín
  Foto hotelu Hotel Berlin byl nově postaven a otevřen v r. 1994. Ubytování je ve 24 dvoulůžkových pokojích a 2 apartmánech.…
  hotely Cheb
 • Hotel Bažant
  Foto hotelu Hotel Bažant, který se nachází 2 km přímo od samotného centra Karlových Varů na jednom z poklidných míst…
  hotely Karlovy Vary

Wellness hotely hledá

Právě připojeno - 63 hostů 

Přihlášení

Aktualizovat údaje v prezentaci hotelu.
Nejprve se přihlaste.
Nemáte-li údaje k přihlášení, napište si o ně, obratem Vám je pošleme.