Hotel Květnice Tišnov


Hotel Květnice

nám. Míru 120, Tišnov
ubytování v okrese Brno venkov
Foto Hotel Květnice

Hotel Květnice je situován v centru pěkného města Tišnov, též nazývaném bránou Vysočiny, který byl v roce 1895 díky krásnému okolí vyhlášen klimatickým místem. Tišnov se nachází zhruba 20 km od Brna. V okolí je plno zajímavostí a kulturních památek, které rozhodně stojí za zhlédnutí. Také se nemusíte bát, že byste se v Tišnově nudili, vypsali jsme pro Vás seznam se sportovním a kulturním vyžitím v Tišnově, takže ať už jste nadšený sportovec nebo obdivovatel umění, jistě si přijdete na své.

V červnu 2012 proběhla rekonstrukce restaurace v rámci natáčení pořadu, , ANO ŠÉFE". Zdeněk Pohlreich ohodnotil restauraci hotelu Květnice dvěma hvězdami.

Hotel Květnice nabízí kompletní služby v oblasti stravování a ubytování. Díky své vynikající poloze ve středu města, přímo naproti radnici a kostelu, je vyhledáván především k pořádání svatebních, rodinných a firemních oslav, na které se specializuje.

Hotel Květnice nabízí ubytování v jednolůžkových a dvoulůžkových pokojích nebo apartmánu s rohovou vanou. Celková kapacita našeho hotelu je 40 lůžek. Mysleli jsme i na zdravotně hendikepované osoby, a proto je u nás možný bezbariérový přístup ke všem pokojům a také možnost použít výtah. Všechny pokoje jsou vybaveny vlastní koupelnou a televizí se satelitním příjmem. Vaše domácí mazlíčky u nás přivítáme také. Platba je možná hotově, platební kartou nebo na fakturu. Na místě je k dispozici bezplatné parkoviště hlídané bezpečnostním kamerovým systémem.

V hotelové restauraci, s kapacitou 90 míst, se podávají jídla české a mezinárodní kuchyně. Vedle a la carte zde připravujeme obědová menu a pravidelné kulinářské a společenské akce. Zejména v letních měsících nabízíme velké množství chutných salátů a různých originálních pokrmů doplněné o výběr rozmanitých vín z celého světa.

Rádi Vám zajistíme večery s živou hudbou, cimbálovou muziku, vstupenky na kulturní a společenské akce, služby maséra, zapůjčení vozu, zapůjčení cyklistických kol nebo prodej suvenýrů a mapového materiálu. Také Vám můžeme zprostředkovat návštěvu pivovaru a vinných sklípků, uspořádání zabíjačky či opékání selat, autobusovou dopravu.

Díky své vynikající poloze ve středu města (přímo naproti radnici a kostela) je hotel Květnice vyhledáván především kvůli pořádání svatebních, rodinných a firemních oslav. Salonky a restaurace hotelu Květnice jsou díky své variabilitě vhodné k pořádání různých typů firemních akcí, především školení. Nabízíme také zdarma k zapůjčení technické vybavení.

Malý salonek je ideální pro menší setkání. Nachází se v horní části restaurace a pohodlně se do něj vejde 10 – 15 osob. Zdi jsou obložené zrcadly, která malý prostor opticky zvětšují.

Velký salonek je samostatná místnost s vlastním barem. Je určený pro větší oslavy nebo školení. Má kapacitu 40 osob. Na veškeré akce lze zajistit dekorace a doprovodný program dle Vašich představ.

Pokoje v hotelu

Hotel Květnice nabízí jednolůžkové a dvloulůžkové pokoje s vlastní koupelnou (sprchový kout nebo rohová vana) a bezplatnou Wi-Fi. Prostorově větší pokoje jsou s možností přistýlky.

Nástup na ubytování a ukončení pobytu

Nástup na ubytování u nás v hotelu probíhá od 14:00:00 hodin a předat pokoj můžete v den odjezdu do 10:00:00 hod.

Hotel Květnice stravování

Restaurace hotelu Květnice s kapacitou 90 míst nabízí pokrmy z tradiční české kuchyně doplněné o pokrmy z kuchyně italské a čerstvé ryby.
Vedle a la carte zde připravujeme obědová menu a pravidelné kulinářské a společenské akce Zejména v letních měsících nabízíme velké množství chutných salátů a různých originálních pokrmů doplněné o výběr rozmanitých vín z celého světa.

Popis okolí hotelu, Tišnov a Moravský kras a Brněnsko

Hotel je také pro svoji centrální polohu vynikajícím výchozím bodem nejen k výletům, ale i pro návštěvu města Brno a okolí. Okolí města Vám k poznání může nabídnout údolí řeky Svratky, Žďárské vrchy a mnoho dalších kulturních a historických památek.

V blízkosti hotelu se nachází bowling, fitcentrum, wellness, kino a další. Nebo si také můžete udělat výlet a zajet se podívat na některou z mnoha památek a zajímavostí. V okolí se nachází například Klášter Porta Coeli, Stezka Járy Cimrmana nebo Hrad Pernštejn.

Řekne se Tišnov, Moravský kras a Brněnsko, ale kde Hotel Květnice hledat

Právě proto je zde i adresa ubytování: Hotel Květnice nám. Míru 120 Tišnov. Zaujala Vás naše nabídka ubytování, jsou pro Vás přijatelné i ceny našich služeb, neváhejte a pobyt rezervujte nyní.
Dopravní dostupnost hotelu

Zastávka: 5 m

Autobusové nádraží: 100 m

Vlakové nádraží: 100 m


Ceník ubytování Hotel Květnice

Hotel Květnice zatím nemá vyplněny ceny ubytování, zkuste tedy jiné hotely v okrese Brno venkov, které již tyto poměrně důležité informace poskytly.

Není-li Vaším vysloveným přáním ubytování v hotelu a může to být ubytování v penzionu, můžete nahlédnout a vybrat si wellness penzion v katalogu s více než 4500 penziony z ČR.

Fotogalerie ubytování Hotel Květnice

Hotel Květnice recenze na ubytování Tišnov

Reference, komentáře k ubytování

Nabízí Hotel Květnice kvalitní ubytování a služby spojené s ubytováním byly podle Vašich představ? A co ceny ubytování, odpovídaly recenzovaným cenám ubytování?
Podělte se o své dojmy z ubytování a poskytovaných služeb v tomto hotelu. Pomůžete tak třeba váhajícím návštěvníkům při rozhodnutí rezervovat Hotel Květnice na dovolonou nebo wellness víkend.
Máte-li opačný názor než jsou zveřejněné reference ubytování na Hotel Květnice můžete okamžitě reagovat.
Při hodnocení hotelu uveďte prosím termín pobytu. Termín pobytu bude prověřen zda rezervace ubytování byla odeslaná na Hotel Květnice z hotely.awellness.cz, byla hotelem potvrzena resp. pobyt byl na hotelu odubytován.


Rezervujte Hotel Květnice

Adresa a kontakt na Hotel Květnice
nám. Míru 120
666 01 Tišnov


ev.č.2168 nahoru

Chcete mít na svém webu také zmínku na Hotel Květnice a šířit dál oblíbené ubytování, kterým jistě Hotel Květnice je? Zkopírujte si celý následující kód:

Po vložení kódu se zobrazí:

Hotel Květnice je v katalogu hotely.awellness.cz

Reference na ubytování

  • S ubytováním jsme byli naprosto spokojeni, obsluha v restauraci velmi milá a jídlo skvělé. Všem… Napsal manželé Kyršovi z Brna
    Hotel U Města Prahy

Aktualizované wellness hotely

Wellness hotely hledá

Právě připojeno - 108 hostů 

Přihlášení

Aktualizovat údaje v prezentaci hotelu.
Nejprve se přihlaste.
Nemáte-li údaje k přihlášení, napište si o ně, obratem Vám je pošleme.