Hotel Vyhlídka Lažánky


Hotel Vyhlídka Lažánky

Lažánky 91, Lažánky
ubytování v okrese Brno venkov
Foto Hotel Vyhlídka Lažánky

Hotel Vyhlídka se nachází v obci Lažánky uprostřed malebné přírody poblíž chráněného území Bílého potoka. Obec leží v západní části regionu Brno - venkov a skládá se ze dvou katastrálních území - Lažánek a Holasic.
Hotel Vyhlídka nabízí ubytování ve dvou a třílůžkových pokojích s vlastním sociálním zařízením. TV je možné zapůjčit.

Nástup na ubytování a ukončení pobytu

Nástup na ubytování u nás v hotelu probíhá od 14:00:00 hodin a předat pokoj můžete v den odjezdu do 12:00:00 hod.

Popis okolí hotelu, Lažánky

Území má vysokou krajinářskou hodnotu - asi třetina katastru leží v přírodním parku Údolí Bílého potoka, severní část tvoří souvislé zalesněné území s mnoha přírodně hodnotnými lokalitami, např. přírodní rezervace Slunná.

Řekne se Lažánky, ale kde Hotel Vyhlídka Lažánky hledat

Právě proto je zde i adresa ubytování: Hotel Vyhlídka Lažánky 91 Lažánky. Zaujala Vás naše nabídka ubytování, jsou pro Vás přijatelné i ceny našich služeb, neváhejte a pobyt rezervujte nyní.

Služby při ubytování

Hotel Vyhlídka Lažánky Lažánky Vám nabízí při pobytu následující služby: konferenční nebo společenská místnost pro 150 osob, TV místnost, domácí mazlíčky ubytujeme za poplatek 100 Kč, volně přístupnou zahradu, internet, úschovna jízdních kol.

Sportovní vyžití

Při ubytování v tomto hotelu můžete zahrát si tenis, tenisový kurt je 5 m od hotelu, si dát beachvolejbal, kurt je 20 m od hotelu, zapinkat stolní tenis, tělocvična či sportovní hala 1 m od hotelu, nemusíte vozit kola, půjčovna kol je, zacvičit si aerobik 5 m od hotelu, zajít si zahrát golf, golfové hřiště najdete 15 m od hotelu, automat na šipky, pro lyžaře je k dispozici úschovna lyží.

Zaměření ubytování v hotelu

Hotel Vyhlídka Lažánky poskytuje ubytování zaměřené zejména na turistiku, venkovské ubytování, kongresy, pobyty s dětmi, levné ubytování.

Gastronomie

V oblasti gastronomie Hotel Vyhlídka Lažánky nabízí: restaurace, zahrádka.

Aktivity při ubytování

Stručný výběr možných aktivit při ubytování: dětské hřiště, houbaření.


Fotogalerie ubytování Hotel Vyhlídka Lažánky

Hotel Vyhlídka Lažánky recenze na ubytování Lažánky

Reference, komentáře k ubytování

Nabízí Hotel Vyhlídka Lažánky kvalitní ubytování a služby spojené s ubytováním byly podle Vašich představ? A co ceny ubytování, odpovídaly recenzovaným cenám ubytování?
Podělte se o své dojmy z ubytování a poskytovaných služeb v tomto hotelu. Pomůžete tak třeba váhajícím návštěvníkům při rozhodnutí rezervovat Hotel Vyhlídka Lažánky na dovolonou nebo wellness víkend.
Máte-li opačný názor než jsou zveřejněné reference ubytování na Hotel Vyhlídka Lažánky můžete okamžitě reagovat.
Při hodnocení hotelu uveďte prosím termín pobytu. Termín pobytu bude prověřen zda rezervace ubytování byla odeslaná na Hotel Vyhlídka Lažánky z hotely.awellness.cz, byla hotelem potvrzena resp. pobyt byl na hotelu odubytován.


Rezervujte Hotel Vyhlídka Lažánky

Adresa a kontakt na Hotel Vyhlídka Lažánky
Lažánky 91
664 71 Lažánky


ev.č.870 nahoru

Chcete mít na svém webu také zmínku na Hotel Vyhlídka Lažánky a šířit dál oblíbené ubytování, kterým jistě Hotel Vyhlídka Lažánky je? Zkopírujte si celý následující kód:

Po vložení kódu se zobrazí:

Hotel Vyhlídka Lažánky je v katalogu hotely.awellness.cz

Reference na ubytování

  • S ubytováním jsme byli naprosto spokojeni, obsluha v restauraci velmi milá a jídlo skvělé. Všem… Napsal manželé Kyršovi z Brna
    Hotel U Města Prahy

Aktualizované wellness hotely

Wellness hotely hledá

Právě připojeno - 130 hostů 

Přihlášení

Aktualizovat údaje v prezentaci hotelu.
Nejprve se přihlaste.
Nemáte-li údaje k přihlášení, napište si o ně, obratem Vám je pošleme.