Hotel Žabčice


Hotel Žabčice

Přísnotická 497, Žabčice
ubytování v okrese Brno venkov
Foto Hotel Žabčice

Hotel v krásné jihomoravské krajině 20 km od Brna na trase na Bratislavu, Vídeň. Nabízíme 31 lůžek v 11 nadstandardně vybavených pokojích. Hotel je tvořen ubytovacím zařízením s privátním wellness centrem (sauna a vířivka), restaurací s venkovní zahrádkou v atriu hotelu, dvěmi konferenčními místnostmi, které jsou vhodné jak pro soukromé rodinné oslavy, svatby i firemní jednání, školení a večírky, další součástí hotelu je i kuřácká pivnice s venkovní zahrádkou s dětským venkovním hřištěm.

Hotel Žabčice je umístěn v centru obce Žabčice, 25 km od Brna. Nachází se ve středu obce, která je vstupní branou do vinařského kraje. Hotel je zajímavě architektonicky ztvárněn jako dřevostavba a poskytuje kvalitní ubytování spojené s možností využití privátního wellness (sauna, vířivka).

Příjemný pobyt lze spojit s výborným chuťovým zážitkem v naší hotelové restauraci, ke které patří i venkovní-letní zahrádka, další nedílnou součástí hotelu je i venkovní letní zahrádka s dětským hřištěm, náležející k pivnici.

Při cestě za prací, lze využít i některou z našich dvou konferenčních místností. Každá je rozlišná v kapacitě počtu osob, lze je využít nejen k pracovním příležitostem, jako jsou firemní jednání, meetingy a večírky, ale za účelem rodinných oslav a obědů.

Pokoje v hotelu

Moderní hotel Žabčice nabízí ubytování ve dvou jednolůžkových pokojích s přistýlkou, čtyřech dvoulůžkových, jednom třílůžkovém pokoji a čtyřech čtyřlůžkových apartmánech. Každý z pokojů je zařízen moderním nábytkem a součástí je televizor, vysokorychlostní připojení k internetu, lednice a prostornou koupelnou se sprchovým koutem. Celý hotel je bezbariérový, disponuje i jedním dvoulůžkovým bezbariérovým pokojem. K dispozci je zapůjčení dětské postýlky a domácím mazlíčkům je vstup povolen. Objekt moderního Hotelu Žabčice je nekuřácký.

Nástup na ubytování a ukončení pobytu

Nástup na ubytování u nás v hotelu probíhá od 14:00:00 hodin a předat pokoj můžete v den odjezdu do 10:00:00 hod.

Hotel Žabčice stravování

Naše nekuřácká restaurace a kuřácká pivnice Vám nabízí příjemné posezení s wifi připojením. Nabídneme Vám široký výběr specialit české i mezinárodní kuchyně, kvalitní výběr piva, moravských vín a širokou nabídku alkoholických i nealkoholických nápojů. V letních měsících je k dispozici venkovní posezení, kde pro Vás pravidelně připravujeme grilované a uzené speciality.

Denně podáváme pro hotelové hosty snídaně.

I jako nehoteloví hosté k nám můžete zavítat ať už na pracovní či rodinný oběd, romantickou večeři, oslavu narozenin nebo prostě jen tak na vynikající jídlo…

Kapacita restaurace je 70 míst + 50 letní zahrádka.

Kapacita pivnice je 50 míst + 80 letní zahrádka.

Kapacita vinárny je 60 míst.

Řekne se Žabčice, Moravský kras a Brněnsko, ale kde Hotel Žabčice hledat

Právě proto je zde i adresa ubytování: Hotel Žabčice Přísnotická 550 Žabčice. Zaujala Vás naše nabídka ubytování, jsou pro Vás přijatelné i ceny našich služeb, neváhejte a pobyt rezervujte nyní.
Dopravní dostupnost hotelu

Hotel v obci Žabčice je snadno dostupný po dálnici směrem z Brna na Vídeň.

Žabčice jsou také pohodlně dostupné vlakem jak z Brna, tak z opačné strany z Břeclavi.


Ceník ubytování Hotel Žabčice

Hotel Žabčice zatím nemá vyplněny ceny ubytování, zkuste tedy jiné hotely v okrese Brno venkov, které již tyto poměrně důležité informace poskytly.

Není-li Vaším vysloveným přáním ubytování v hotelu a může to být ubytování v penzionu, můžete nahlédnout a vybrat si wellness penzion v katalogu s více než 4500 penziony z ČR.

Fotogalerie ubytování Hotel Žabčice

Hotel Žabčice recenze na ubytování Žabčice

Reference, komentáře k ubytování

Nabízí Hotel Žabčice kvalitní ubytování a služby spojené s ubytováním byly podle Vašich představ? A co ceny ubytování, odpovídaly recenzovaným cenám ubytování?
Podělte se o své dojmy z ubytování a poskytovaných služeb v tomto hotelu. Pomůžete tak třeba váhajícím návštěvníkům při rozhodnutí rezervovat Hotel Žabčice na dovolonou nebo wellness víkend.
Máte-li opačný názor než jsou zveřejněné reference ubytování na Hotel Žabčice můžete okamžitě reagovat.
Při hodnocení hotelu uveďte prosím termín pobytu. Termín pobytu bude prověřen zda rezervace ubytování byla odeslaná na Hotel Žabčice z hotely.awellness.cz, byla hotelem potvrzena resp. pobyt byl na hotelu odubytován.


Rezervujte Hotel Žabčice

Adresa a kontakt na Hotel Žabčice
Přísnotická 497
66463 Žabčice


ev.č.2806 nahoru

Chcete mít na svém webu také zmínku na Hotel Žabčice a šířit dál oblíbené ubytování, kterým jistě Hotel Žabčice je? Zkopírujte si celý následující kód:

Po vložení kódu se zobrazí:

Hotel Žabčice je v katalogu hotely.awellness.cz

Reference na ubytování

  • Personál hotelu je úžasný a to od recepce přes obsluhu až ke kuchařům. Cestujeme poměrně… Napsal Arnošt Svárovský
    Wellness hotel Renospond

Aktualizované wellness hotely

Wellness hotely hledá

Právě připojeno - 59 hostů 

Přihlášení

Aktualizovat údaje v prezentaci hotelu.
Nejprve se přihlaste.
Nemáte-li údaje k přihlášení, napište si o ně, obratem Vám je pošleme.