On Air Hotel Ostopovice


On Air Hotel

Lípová 16a, Ostopovice
ubytování v okrese Brno venkov
Foto On Air Hotel

On Air Hotel se nachází na klidném místě 1 kilometr (minuta jízdy) od Brna a nabízí kvalitní ubytování za rozumné ceny. Hotel má k dispozici 1 apartmá pro 2 osoby, 2 jednolůžkové pokoje, 5 dvoulůžkových pokojů a 1 třílůžkový pokoj. Všechny pokoje jsou vybaveny vlastní koupelnou a WC. Celková ubytovací kapacita je 27 lůžek. Příjemnou relaxaci na čerstvém vzduchu Vám poskytne hotelová zahrada. Automobily je možné parkovat zdarma vedle hotelu nebo na placeném uzavřeném parkovišti s vyhrazeným parkovacím stáním.

Hotelová zahrada, gril, internet zdarma, nekuřácké prostředí, úschovna jízdních kol, platba za ubytování předem na účet nebo v hotovosti při předání pokoje.

On Air Hotel

Ocení kromě firemní klientely také rodiny s dětmi a zájemci o turistiku. Hotel má k dispozici 1 apartmá pro 2 osoby, 1 jednolůžkový pokoj, 5 dvoulůžkových pokojů a 1 třílůžkový pokoj Celková ubytovací kapacita je 27 lůžek Příjemnou relaxaci na čerstvém vzduchu Vám poskytne hotelová zahrada.

Pokoje v hotelu

Vybavení všech pokojů - televizor s dálkovým ovladačem, kabelová televize Wi-Fi, připojení k internetu, kabelové připojení k internetu, nábytek, lůžka, skříně, křesla, stolek, noční stolky, lampičky, toaleta, sprchový kout, umyvadlo.

Nástup na ubytování a ukončení pobytu

Nástup na ubytování u nás v hotelu probíhá od 17:30:00 hodin a předat pokoj můžete v den odjezdu do 10:00:00 hod.

On Air Hotel stravování

250 m od hotelu se nachází výborná místní restaurace.

Popis okolí hotelu, Ostopovice a Moravský kras a Brněnsko

V okolí hotelu naleznete místní restauraci vzdálenou 245 m, dále obchod s potravinami, který je vzdálen 100 m od hotelu, případně hypermarket Tesco 4,6 km.

Navštívit lze například přírodní park Bobrava vzdálený 6,2 km automobilem, případně 60ti minutovou procházkou lesem. Dále je možné navštívit hrad Špilberk (9,8 km), vilu Tugendhat (13 km), hrad Veveří (24km). Brněnské výstaviště je vzdálené 7,5 km. Případně je možná relaxační procházka do lesa, který je dostupný do 150 m od hotelu.

Řekne se Ostopovice, Moravský kras a Brněnsko, ale kde On Air Hotel hledat

Právě proto je zde i adresa ubytování: On Air Hotel Lípová 16a Ostopovice. Zaujala Vás naše nabídka ubytování, jsou pro Vás přijatelné i ceny našich služeb, neváhejte a pobyt rezervujte nyní.
Dopravní dostupnost hotelu

Na zastávku autobusů je to 190 metrů. Hlavní vlakové a hlavní autobusové nádraží je vzdálené 7,2 km.

Doplňující informace

K relaxaci lze využít také prostornou zahradu, která se nachází za hotelem. Na zahradě je také zdarma pro hosty k dispozici velký altán s venkovním posezením a grilem. K dispozici je také dětské pískoviště.


Fotogalerie ubytování On Air Hotel

On Air Hotel recenze na ubytování Ostopovice

Reference, komentáře k ubytování

Nabízí On Air Hotel kvalitní ubytování a služby spojené s ubytováním byly podle Vašich představ? A co ceny ubytování, odpovídaly recenzovaným cenám ubytování?
Podělte se o své dojmy z ubytování a poskytovaných služeb v tomto hotelu. Pomůžete tak třeba váhajícím návštěvníkům při rozhodnutí rezervovat On Air Hotel na dovolonou nebo wellness víkend.
Máte-li opačný názor než jsou zveřejněné reference ubytování na On Air Hotel můžete okamžitě reagovat.
Při hodnocení hotelu uveďte prosím termín pobytu. Termín pobytu bude prověřen zda rezervace ubytování byla odeslaná na On Air Hotel z hotely.awellness.cz, byla hotelem potvrzena resp. pobyt byl na hotelu odubytován.


Rezervujte On Air Hotel

Adresa a kontakt na On Air Hotel
Lípová 16a
664 49 Ostopovice


ev.č.1210 nahoru

Chcete mít na svém webu také zmínku na On Air Hotel a šířit dál oblíbené ubytování, kterým jistě On Air Hotel je? Zkopírujte si celý následující kód:

Po vložení kódu se zobrazí:

On Air Hotel je v katalogu hotely.awellness.cz

Reference na ubytování

  • S ubytováním jsme byli naprosto spokojeni, obsluha v restauraci velmi milá a jídlo skvělé. Všem… Napsal manželé Kyršovi z Brna
    Hotel U Města Prahy

Aktualizované wellness hotely

Wellness hotely hledá

Právě připojeno - 122 hostů 

Přihlášení

Aktualizovat údaje v prezentaci hotelu.
Nejprve se přihlaste.
Nemáte-li údaje k přihlášení, napište si o ně, obratem Vám je pošleme.