A-Sport Hotel Brno - Královo Pole


A-Sport Hotel

Vodova 336/108, Brno - Královo Pole
ubytování v Brně
Foto A-Sport Hotel
A-Sport Hotel  - rezervovat ubytování nyní

Hotel se nachází asi 4 km od historického centra Brna, města četných mezinárodních výstav a veletrhů, dějiště závodů silničních motocyklů, které se pořádají na okruhu T. G. Masaryka. V blízkosti se nachází výpadovka na Svitavy i na dálnici D1. Z hotelu je výborná dostupnost do centra města. Hotel disponuje 32 dvoulůžkovými, moderně a účelně zařízenými pokoji. Každý pokoj je vybaven sociálním zařízením a koupelnou se sprchovým koutem. V celém hotelu je k dispozici internet zdarma. Možnost parkování v bezprostřední blízkosti hotelu.

Nástup na ubytování a ukončení pobytu

Nástup na ubytování u nás v hotelu probíhá od 14:00:00 hodin a předat pokoj můžete v den odjezdu do 11:00:00 hod.

A-Sport Hotel stravování

Nově zrekonstruovaná hotelová restaurace se 32 místy vybízí jak k romantickému večeru ve dvou, tak i k příjemnému posezení s přáteli. Ochotný personál, sestavený ze speciálně školených zaměstnanců, nabídne diskrétní a nevtíravou obsluhu. Pestrý jídelníček dotvoří příjemně strávené chvíle v restauraci. Restaurace se skládá ze tří prostor: barové části vybavené LCD televizorem, jež je protkána světlem a energií. Místnost druhá je laděná do útulné domácké atmosféry. Vinotéka, jež se v tomto prostoru nachází, nabízí výtečné víno z vinařské oblasti Čejkovice, která se proslavila svou tradicí k tajným templářským postupům o dozrávání vína. Třetí místnost je salonkem, ve kterém jde ruku v ruce stará elegance se svěžím dechem mladého vybavení. Tato místnost je hojně využívána pro pořádání různých akcí, jako třeba svateb, promocí, rodinných či firemních oslav, seminářů...

Popis okolí hotelu, Brno - Královo Pole a Moravský kras a Brněnsko

Hotel se nachází nedaleko starého města Brna, vyhlášeného svými památkami zbudovanými v rozličných historických slozích. Svou majestátností ohromují i zkušeného cestovatele. Místní dopravou je propojeno mnoho zajímavých míst, která dokáží zaujmou, potěšit, i pobavit. Nedaleko hotelu je pro milovníky zeleného sportu situováno golfové hřiště. Další možností využití aktivit nedaleko hotelu je fotbalový stadion, venkovní i krytý bazén, lední kluziště, tenisové kurty k pronájmu... Brno je proslulé též svým výstavním areálem BVV, kde se odehrává mnoho významných akcí světového formátu. Neopomenutelnou významnou kulturní akcí jsou také tradiční závody silničních motocyklů pořádané na Masarykově okruhu, které nabízejí velký zážitek milovníkům silných strojů a krásných žen.

Řekne se Brno - Královo Pole, Moravský kras a Brněnsko, ale kde A-Sport Hotel hledat

Právě proto je zde i adresa ubytování: A-Sport Hotel Vodova 108 Brno - Královo Pole. Zaujala Vás naše nabídka ubytování, jsou pro Vás přijatelné i ceny našich služeb, neváhejte a pobyt rezervujte nyní.
Dopravní dostupnost hotelu

Zastávka: 100 m
Autobusové nádraží: 5000 m
Centrum: 4000 m
Vlakové nádraží: 4000 m
Letiště: 7000 m

Služby při ubytování

A-Sport Hotel Brno - Královo Pole Vám nabízí při pobytu následující služby: konferenční nebo společenská místnost, přednáškový sál, informační služba, možnost vyprání prádla, bezpečnostní schránka, obchodní centrum 3000 m od hotelu, pokojová služba, parkoviště u hotelu, internet na pokoji, recepce 24 hodin, taxi, úschovna jízdních kol, směnárna v hotelu.

Sportovní vyžití

Při ubytování v tomto hotelu můžete navštívit krytý bazén 3000 m od hotelu, v létě koupání venku - 1000 m od hotelu, zahrát si tenis, tenisový kurt je 3000 m od hotelu, zacvičit ve fitness 3000 m od hotelu, zahrát bowling 3000 m od hotelu, zahrát si squash nebo ricochet 3000 m od hotelu, tělocvična či sportovní hala 10 m od hotelu, zacvičit si aerobik 3000 m od hotelu.

Gastronomie

V oblasti gastronomie A-Sport Hotel nabízí: restaurace, bar, zahrádka.

Aktivity při ubytování

Stručný výběr možných aktivit při ubytování: sauna 3000 m od hotelu, diskotéka 2000 m od hotelu, kino 4000 m od hotelu, whirlpool 3000 m od hotelu, masáže 3000 m od hotelu.


Fotogalerie ubytování A-Sport Hotel

A-Sport Hotel recenze na ubytování Brno - Královo Pole

Reference, komentáře k ubytování

Nabízí A-Sport Hotel kvalitní ubytování a služby spojené s ubytováním byly podle Vašich představ? A co ceny ubytování, odpovídaly recenzovaným cenám ubytování?
Podělte se o své dojmy z ubytování a poskytovaných služeb v tomto hotelu. Pomůžete tak třeba váhajícím návštěvníkům při rozhodnutí rezervovat A-Sport Hotel na dovolonou nebo wellness víkend.
Máte-li opačný názor než jsou zveřejněné reference ubytování na A-Sport Hotel můžete okamžitě reagovat.
Při hodnocení hotelu uveďte prosím termín pobytu. Termín pobytu bude prověřen zda rezervace ubytování byla odeslaná na A-Sport Hotel z hotely.awellness.cz, byla hotelem potvrzena resp. pobyt byl na hotelu odubytován.ev.č.104 nahoru

Chcete mít na svém webu také zmínku na A-Sport Hotel a šířit dál oblíbené ubytování, kterým jistě A-Sport Hotel je? Zkopírujte si celý následující kód:

Po vložení kódu se zobrazí:

A-Sport Hotel je v katalogu hotely.awellness.cz

Reference na ubytování

  • S ubytováním jsme byli naprosto spokojeni, obsluha v restauraci velmi milá a jídlo skvělé. Všem… Napsal manželé Kyršovi z Brna
    Hotel U Města Prahy

Aktualizované wellness hotely

Wellness hotely hledá

Právě připojeno - 130 hostů 

Přihlášení

Aktualizovat údaje v prezentaci hotelu.
Nejprve se přihlaste.
Nemáte-li údaje k přihlášení, napište si o ně, obratem Vám je pošleme.