Apartmán Merhautova Brno


Apartmán Merhautova

Merhautova 78, Brno
ubytování v Brně
Foto Apartmán Merhautova

Apartmán Merhautova je dvoulůžkový byt s LCD TV, koupelnou s vanou a malou kuchyňkou. Tento byt je situovaný do zahrady, je tedy velmi tichý.

Apartmán Merhautova je dvoulůžkový byt o rozloze 30m2. Disponuje malinkou kuchyňkou, která je vybavena základním nádobím pro přípravu lehkého občerstvení. Najdete zde mikrovlnnou troubu, varnou konvici, lednici s mrazákem a elektrickou plotýnku k přípravě jídel.

Pokoje v hotelu

Pokoj je situovaný do zahradního traktu, klidný odpočinek po náročném dni je tedy samozřejmostí. Pokoj disponuje velmi pohodlným dvoulůžkem s vysoce kvalitní matrací z „paměťové“ pěny. Byt je teplý, okna jsou plastová, velmi dobře těsnící. V bytě k dispozici wifi připojení. V pokoji LCD TV s 30 programy. V koupelně vana s pračkou.

Nástup na ubytování a ukončení pobytu

Nástup na ubytování u nás v hotelu probíhá od 16:00:00 hodin a předat pokoj můžete v den odjezdu do 11:00:00 hod.

Řekne se Brno, ale kde Apartmán Merhautova hledat

Právě proto je zde i adresa ubytování: Apartmán Merhautova Merhautova 78 Brno. Zaujala Vás naše nabídka ubytování, jsou pro Vás přijatelné i ceny našich služeb, neváhejte a pobyt rezervujte nyní.
Dopravní dostupnost hotelu

Centrum Brna je pět zastávek tramvají. Tramvajová zastávka je 100 metrů od bytu.


Fotogalerie ubytování Apartmán Merhautova

Apartmán Merhautova recenze na ubytování Brno

Reference, komentáře k ubytování

Nabízí Apartmán Merhautova kvalitní ubytování a služby spojené s ubytováním byly podle Vašich představ? A co ceny ubytování, odpovídaly recenzovaným cenám ubytování?
Podělte se o své dojmy z ubytování a poskytovaných služeb v tomto hotelu. Pomůžete tak třeba váhajícím návštěvníkům při rozhodnutí rezervovat Apartmán Merhautova na dovolonou nebo wellness víkend.
Máte-li opačný názor než jsou zveřejněné reference ubytování na Apartmán Merhautova můžete okamžitě reagovat.
Při hodnocení hotelu uveďte prosím termín pobytu. Termín pobytu bude prověřen zda rezervace ubytování byla odeslaná na Apartmán Merhautova z hotely.awellness.cz, byla hotelem potvrzena resp. pobyt byl na hotelu odubytován.


Rezervujte Apartmán Merhautova

Adresa a kontakt na Apartmán Merhautova
Merhautova 78
61300 Brno


ev.č.2944 nahoru

Chcete mít na svém webu také zmínku na Apartmán Merhautova a šířit dál oblíbené ubytování, kterým jistě Apartmán Merhautova je? Zkopírujte si celý následující kód:

Po vložení kódu se zobrazí:

Apartmán Merhautova je v katalogu hotely.awellness.cz

Reference na ubytování

 • S ubytováním jsme byli naprosto spokojeni, obsluha v restauraci velmi milá a jídlo skvělé. Všem… Napsal manželé Kyršovi z Brna
  Hotel U Města Prahy

Aktualizované wellness hotely

 • Hotel Orion Praha Vinohrady
  Foto hotelu Hotel Orion je ideálně umístěný ve velmi krásné a prestižní čtvrti Prahy, známé jako Královské Vinohrady, blízko…
  hotely Praha ubytování od 49 €
 • Hotel Pohádka Most
  Foto hotelu Nově vybavený hotel Pohádka s restaurací se nachází v příjemném a klidném prostředí, v blízkosti lesa a tenisových kurtů (10m).…
  hotely Most ubytování od 790 Kč
 • Wellness Hotel Ida
  Foto hotelu Wellness Hotel Ida se nachází přímo v historickém centru Františkových Lázní jen pár kroků od lázeňské kolonády.…
  hotely Cheb ubytování od 1490 Kč v lokalitě Lázně

Wellness hotely hledá

Právě připojeno - 91 hostů 

Přihlášení

Aktualizovat údaje v prezentaci hotelu.
Nejprve se přihlaste.
Nemáte-li údaje k přihlášení, napište si o ně, obratem Vám je pošleme.