Grandhotel Brno


Grandhotel Brno

Benešova 605/18, Brno
ubytování v Brně
Foto Grandhotel Brno
Grandhotel Brno  - rezervovat ubytování nyní

Grandhotel Brno je moderní luxusní čtyřhvězdičkový hotel v srdci moravské metropole Brna s bezmála stopadesátiletou tradicí, který disponuje luxusními klimatizovanými pokoji, několika konferenčními místnostmi a dokonalým zázemím. Reprezenativní budova hotelu, dokončená v roce 1870 v novorenesančním slohu, s architektonicky cennou secesní přístavbou, poskytuje veškerý potřebný komfort 21. století.

Grandhotel Brno s více než 140letou tradicí na poli pohostinství stojí ve středu malebného historického centra Brna, v blízkosti všech hlavních památek, a jeho součástí je Garden Restaurant Le Grand, kde se podávají snídaně i Lobby bar s nabídkou nápojů a lehkého občerstvení. Budova prošla kompletní rekonstrukcí a poskytuje útulné stylové pokoje s kompletním moderním vybavením včetně vysokorychlostního připojení k Internetu. Každý z klimatizovaných pokojů má své vlastní kouzlo a nabízí maximální pohodlí pro náročné hosty. Pro odpočinek a sportovní vyžití je Vám k dispozici zdarma naše hotelová sauna a fitness centrum. Pro zpestření večera a zábavu mohou hosté využít místní Casino, kde si mohou vyzkoušet své štěstí. Pokoje i veškeré hotelové prostory v přízemí jsou vybaveny WiFi internetovým připojením. Hotel má k dispozici zpoplatněná parkovací místa přímo před hotelem, cena parkování 475, -Kč/19€ na 24h.

Pokoje v hotelu

Grandhotel Brno nabízí díky kompletní rekonstrukci ubytování ve 105 stylově zařízených a klimatizovaných pokojích, které se dělí do kategorií Standard, Superior a Executive. Každý z pokojů má své vlastní kouzlo a šarm, ale zároveň poskytuje našim hotelovým hostům maximální komfort a pohodlí. Všechny naše pokoje jsou vybaveny moderními koupelnami (vana se sprchovým koutem), minibarem, TV & SAT a možností Pay-TV, telefonem, vysoušečem vlasů, elektronickým sejfem a internetovým připojením na pokoji. Všechny pokoje jsou nekuřácké.

Nástup na ubytování a ukončení pobytu

Nástup na ubytování u nás v hotelu probíhá od 14:00:00 hodin a předat pokoj můžete v den odjezdu do 12:00:00 hod.

Grandhotel Brno stravování

V zahradní restauraci Le Grand se podávají snídaně formou bufetu. Vychutnejte si klidné posezení v prostředí krásné zelené zahrady s jezírkem a fontánou. Ideálním místem pro příjemný odpočinek po náročném dni nebo pracovní schůzku nad šálkem lahodné kávy a skvělým zákuskem je pak hotelový Lobby Bar.

Popis okolí hotelu, Brno a Moravský kras a Brněnsko

Grandhotel Brno se nachází v samém centru města Brna, v bezprostřední blízkosti vlakového i auto busového nádraží. Historické jádro města s živými ulicemi plnými obchodů, stylových restaurací i významných památek, jimž dominuje hrad Špilberk a katedrála sv. Petra a Pavla, je z Grandhotelu Brno doslova na dosah ruky. Pouhých několik minut jízdy dělí náš hotel od areálu brněnského výstaviště (BVV).

Řekne se Brno, Moravský kras a Brněnsko, ale kde Grandhotel Brno hledat

Právě proto je zde i adresa ubytování: Grandhotel Brno Benešova 18/605 Brno. Zaujala Vás naše nabídka ubytování, jsou pro Vás přijatelné i ceny našich služeb, neváhejte a pobyt rezervujte nyní.

Doplňující informace

Poplatek za přistýlku pro osoby od 2 let je 40 €, poplatek za domácího mazlíčka je 25 €. Parkování je za poplatek 19 € za noc.


Fotogalerie ubytování Grandhotel Brno

Grandhotel Brno recenze na ubytování Brno

Reference, komentáře k ubytování

Nabízí Grandhotel Brno kvalitní ubytování a služby spojené s ubytováním byly podle Vašich představ? A co ceny ubytování, odpovídaly recenzovaným cenám ubytování?
Podělte se o své dojmy z ubytování a poskytovaných služeb v tomto hotelu. Pomůžete tak třeba váhajícím návštěvníkům při rozhodnutí rezervovat Grandhotel Brno na dovolonou nebo wellness víkend.
Máte-li opačný názor než jsou zveřejněné reference ubytování na Grandhotel Brno můžete okamžitě reagovat.
Při hodnocení hotelu uveďte prosím termín pobytu. Termín pobytu bude prověřen zda rezervace ubytování byla odeslaná na Grandhotel Brno z hotely.awellness.cz, byla hotelem potvrzena resp. pobyt byl na hotelu odubytován.ev.č.85 nahoru

Chcete mít na svém webu také zmínku na Grandhotel Brno a šířit dál oblíbené ubytování, kterým jistě Grandhotel Brno je? Zkopírujte si celý následující kód:

Po vložení kódu se zobrazí:

Grandhotel Brno je v katalogu hotely.awellness.cz

Reference na ubytování

  • S ubytováním jsme byli naprosto spokojeni, obsluha v restauraci velmi milá a jídlo skvělé. Všem… Napsal manželé Kyršovi z Brna
    Hotel U Města Prahy

Aktualizované wellness hotely

Wellness hotely hledá

Právě připojeno - 93 hostů 

Přihlášení

Aktualizovat údaje v prezentaci hotelu.
Nejprve se přihlaste.
Nemáte-li údaje k přihlášení, napište si o ně, obratem Vám je pošleme.