Hotel a Hostel Palacký Brno - Královo Pole


Hotel a Hostel Palacký

Kolejní 2905/2, Brno - Královo Pole
ubytování v Brně
Foto Hotel a Hostel Palacký

Hotel Palacký čeká na své hosty uprostřed přírody v příjemném prostředí severní okrajové části Brna, v bezprostředním dosahu MHD a dálnice D1.

Nabídku ubytování našeho tříhvězdičkového hotelu tvoří 30 dvoulůžkových pokojů s vlastním sociálním zařízením, TV, připojením k internetu a telefonem.

Další možnost bydlení v celkové kapacitě až 3000 lůžek poskytuje hostel, který se nachází stejně jako hotel Palacký v areálu Vysokého učení technického. Pokoje jsou zde dvoulůžkové s vlastním sociálním zařízením nebo dvoulůžkové buňkového typu (vždy dva pokoje se společným sociálním zařízením).

Stravování našich hostů spolehlivě zajištuje Pizzerie Mozzarella s výběrem až 25 druhů jídel a pestrou nabídkou studené kuchyně, moučníků a nápojů. Cenově přijatelnější alternativou je pak menza.
Na kávu zve po vydatném obědě zdejší Caffé Bar Piccolo.

Široká škála možností sportovního vyžití v blízkém sportovním areálu Pod Palackého vrchem nedovolí našim návštěvníkům vracet se z pobytu u nás ani s dekagramem nadváhy navíc.

Pokoje v hotelu

Pokoje s vlastním sociálním zařízením, TV, , připojením k internetu, telefonem lednicí.

Nástup na ubytování a ukončení pobytu

Nástup na ubytování u nás v hotelu probíhá od 14:00:00 hodin a předat pokoj můžete v den odjezdu do 10:00:00 hod.

Hotel a Hostel Palacký stravování

Pizzerie Mozzarella s výběrem až 25 druhů jídel a pestrou nabídkou studené kuchyně, moučníků a nápojů. Cenově přijatelnější alternativou je pak menza.
Na kávu zve po vydatném obědě zdejší Caffé Bar Piccolo.

Řekne se Brno - Královo Pole, ale kde Hotel a Hostel Palacký hledat

Právě proto je zde i adresa ubytování: HOTEL PALACKÝ Kolejní 2 Brno - Královo Pole. Zaujala Vás naše nabídka ubytování, jsou pro Vás přijatelné i ceny našich služeb, neváhejte a pobyt rezervujte nyní.
Dopravní dostupnost hotelu

Zastávka: 100 m
Autobusové nádraží: 7000 m
Centrum: 4000 m
Vlakové nádraží: 6000 m
Letiště: 20 km

Služby při ubytování

Hotel a Hostel Palacký Brno - Královo Pole Vám nabízí při pobytu následující služby: konferenční nebo společenská místnost pro 16 osob, informační služba, výtah, možnost vyprání prádla, pokojová služba, domácí mazlíčky ubytujeme za poplatek 100 Kč, parkoviště za poplatek 50 Kč, internet na pokoji, recepce 24 hodin.

Sportovní vyžití

Při ubytování v tomto hotelu můžete v létě koupání venku -, zahrát si tenis, tenisový kurt je, zacvičit ve fitness, tělocvična či sportovní hala, tenisovou halu máme, zacvičit si aerobik.

Zaměření ubytování v hotelu

Hotel a Hostel Palacký poskytuje ubytování zaměřené zejména na business, levné ubytování, ubytování v přírodě.

Gastronomie

V oblasti gastronomie Hotel a Hostel Palacký nabízí: pizzerie, kavárna, internetová kavárna.

Aktivity při ubytování

Stručný výběr možných aktivit při ubytování: sauna.


Ceník ubytování Hotel a Hostel Palacký

Hotel a Hostel Palacký zatím nemá vyplněny ceny ubytování, zkuste tedy jiné hotely v Brně, které již tyto poměrně důležité informace poskytly.

Není-li Vaším vysloveným přáním ubytování v hotelu a může to být ubytování v penzionu, můžete nahlédnout a vybrat si wellness penzion v katalogu s více než 4500 penziony z ČR.

Fotogalerie ubytování Hotel a Hostel Palacký

Hotel a Hostel Palacký recenze na ubytování Brno - Královo Pole

Reference, komentáře k ubytování

Nabízí Hotel a Hostel Palacký kvalitní ubytování a služby spojené s ubytováním byly podle Vašich představ? A co ceny ubytování, odpovídaly recenzovaným cenám ubytování?
Podělte se o své dojmy z ubytování a poskytovaných služeb v tomto hotelu. Pomůžete tak třeba váhajícím návštěvníkům při rozhodnutí rezervovat Hotel a Hostel Palacký na dovolonou nebo wellness víkend.
Máte-li opačný názor než jsou zveřejněné reference ubytování na Hotel a Hostel Palacký můžete okamžitě reagovat.
Při hodnocení hotelu uveďte prosím termín pobytu. Termín pobytu bude prověřen zda rezervace ubytování byla odeslaná na Hotel a Hostel Palacký z hotely.awellness.cz, byla hotelem potvrzena resp. pobyt byl na hotelu odubytován.


Rezervujte Hotel a Hostel Palacký

Adresa a kontakt na Hotel a Hostel Palacký
Kolejní 2905/2
612 00 Brno - Královo Pole


ev.č.105 nahoru

Chcete mít na svém webu také zmínku na Hotel a Hostel Palacký a šířit dál oblíbené ubytování, kterým jistě Hotel a Hostel Palacký je? Zkopírujte si celý následující kód:

Po vložení kódu se zobrazí:

Hotel a Hostel Palacký je v katalogu hotely.awellness.cz

Reference na ubytování

  • S ubytováním jsme byli naprosto spokojeni, obsluha v restauraci velmi milá a jídlo skvělé. Všem… Napsal manželé Kyršovi z Brna
    Hotel U Města Prahy

Aktualizované wellness hotely

Wellness hotely hledá

Právě připojeno - 83 hostů 

Přihlášení

Aktualizovat údaje v prezentaci hotelu.
Nejprve se přihlaste.
Nemáte-li údaje k přihlášení, napište si o ně, obratem Vám je pošleme.