Hotel Amphone Brno - Černá Pole


Hotel Amphone

třída Kpt. Jaroše 1942/29, Brno - Černá Pole
ubytování v Brně
Foto Hotel Amphone
Hotel Amphone - rezervovat ubytování nyní

Hotel Amphone je umístěn v klidné ulici cca 5 min. chůze od centra Brna, nedaleko městského parku.

Hotel Amphone nabízí 27 dvoulůžkových, 6 třílůžkových a 3 čtyřlůžkové pokoje. K základnímu vybavení pokojů patří sprcha a WC, TV + SAT, telefon, na většině pokojů je minibar. Pro pohodlí našich hostů je k základním poskytovaným službám k dispozici také prádelna, zapůjčení videa, kopírování, možnost zapůjčení žehličky a fénu zdarma, volný čas můžete trávit např. nad billiardovým stolem.

Pokoje v hotelu

Pokoje Hotelu Amphone mají sprchu a WC. Pokoje jsou vybaveny satelitní televizí, telefony a většina z nich minibary. Je možno si vybrat mezi manželskými a oddělenými lůžky. Možnost pokoje s terasou vybavenou zahradním nábytkem nebo kuchyňkou.

Nástup na ubytování a ukončení pobytu

Nástup na ubytování u nás v hotelu probíhá od 14:00:00 hodin a předat pokoj můžete v den odjezdu do 10:00:00 hod.

Popis okolí hotelu, Brno - Černá Pole a Moravský kras a Brněnsko

5 min. od hotelu sportovní centrum, tenisové kurty apod.

Řekne se Brno - Černá Pole, Moravský kras a Brněnsko, ale kde Hotel Amphone hledat

Právě proto je zde i adresa ubytování: AMPHONE Třída kpt. Jaroše 29 Brno - Černá Pole. Zaujala Vás naše nabídka ubytování, jsou pro Vás přijatelné i ceny našich služeb, neváhejte a pobyt rezervujte nyní.
Dopravní dostupnost hotelu

Hotel Amphone se nachází 5 minut od centra města.

Doplňující informace

Parkoviště je uzamčené a v areálu hotelu. Pes za poplatek povolen. Dětskou postýlku je za poplatek možné zapůjčit. Ceny v době veletrhů na dotaz. Wi-fi internet na některých pokojích, ve společenských prostorách, v restauraci a na zahrádce.

Služby při ubytování

Hotel Amphone Brno - Černá Pole Vám nabízí při pobytu následující služby: konferenční nebo společenská místnost, bezpečnostní schránka, domácí mazlíčky ubytujeme za poplatek 200 Kč, parkoviště za poplatek 100 Kč, volně přístupnou zahradu, směnárna v hotelu, internetový koutek.

Sportovní vyžití

Při ubytování v tomto hotelu můžete zahrát si tenis, tenisový kurt je, tělocvična či sportovní hala, tenisovou halu máme.

Gastronomie

V oblasti gastronomie Hotel Amphone nabízí: restaurace, bar, kavárna.

Aktivity při ubytování

Stručný výběr možných aktivit při ubytování: sauna.


Fotogalerie ubytování Hotel Amphone

Hotel Amphone recenze na ubytování Brno - Černá Pole

Reference, komentáře k ubytování

Nabízí Hotel Amphone kvalitní ubytování a služby spojené s ubytováním byly podle Vašich představ? A co ceny ubytování, odpovídaly recenzovaným cenám ubytování?
Podělte se o své dojmy z ubytování a poskytovaných služeb v tomto hotelu. Pomůžete tak třeba váhajícím návštěvníkům při rozhodnutí rezervovat Hotel Amphone na dovolonou nebo wellness víkend.
Máte-li opačný názor než jsou zveřejněné reference ubytování na Hotel Amphone můžete okamžitě reagovat.
Při hodnocení hotelu uveďte prosím termín pobytu. Termín pobytu bude prověřen zda rezervace ubytování byla odeslaná na Hotel Amphone z hotely.awellness.cz, byla hotelem potvrzena resp. pobyt byl na hotelu odubytován.ev.č.92 nahoru

Chcete mít na svém webu také zmínku na Hotel Amphone a šířit dál oblíbené ubytování, kterým jistě Hotel Amphone je? Zkopírujte si celý následující kód:

Po vložení kódu se zobrazí:

Hotel Amphone je v katalogu hotely.awellness.cz

Reference na ubytování

 • S ubytováním jsme byli naprosto spokojeni, obsluha v restauraci velmi milá a jídlo skvělé. Všem… Napsal manželé Kyršovi z Brna
  Hotel U Města Prahy

Aktualizované wellness hotely

 • Lázeňský hotel Belvedere
  Foto hotelu Tříhvězdičkový lázeňský hotel v lázeňském centru, v klidné části u rozsáhlého lesoparku. Nabízíme hotelové ubytování se snídaní, krátkodobé…
  hotely Cheb v lokalitě Lázně
 • Hotel Alisa
  Foto hotelu Moderní hotel Alisa se nachází v centru světových lázní Karlovy Vary naproti známému Grandhotelu Pupp. Hotel…
  hotely Karlovy Vary v lokalitě Lázně
 • Hotel Orfeus
  Foto hotelu Lázeňský dům Orfeus je situován v klidném prostředí na lázeňské kolonádě Pardubic a patří k mezinárodně uznávaným a vyhledávaným…
  hotely Nymburk v lokalitě Lázně

Wellness hotely hledá

Právě připojeno - 160 hostů 

Přihlášení

Aktualizovat údaje v prezentaci hotelu.
Nejprve se přihlaste.
Nemáte-li údaje k přihlášení, napište si o ně, obratem Vám je pošleme.