Hotel Bílá Růže Brno Komárov Brno - Komárov


Hotel Bílá Růže Brno Komárov

Svatopetrská 672/26, Brno - Komárov
ubytování v Brně
Foto Hotel Bílá Růže Brno Komárov
Hotel Bílá Růže Brno Komárov - rezervovat ubytování nyní

Hotel BÍLÁ RŮŽE nabízí ubytování v centru Brna a je vhodný pro individuální turistiku. Jedná se ubytování rodinného typu, v moderně zařízených pokojích.

Hotel BÍLÁ RŮŽE se nachází asi 1 km od historického centra Brna, města četných mezinárodních a tuzemských výstav a veletrhů, dějiště závodů silničních motocyklů a mnoha dalších zajímavých - nejen motoristických - soutěží.

Ubytovací kapacitou se řadí hotel Bílá růže k hotelům rodinného typu a svým vybavením a poskytovanými službami je vhodný především k individuální turistice.

Ideální možnost pro sportovní vyžití nabízejí tenisové kurty, které jsou hostům k dispozici v bezprostřední blízkosti hotelu.

Pokoje v hotelu

Ubytování nabízíme v moderně a účelově zařízených šestnácti dvoulůžkových, pěti jednolůžkových pokojích a ve dvou apartmánech, vybavených sociálním zařízením, koupelnou nebo sprchovým koutem, telefonem, barevným televizorem s příjmem satelitních programů a minibarem.

Nástup na ubytování a ukončení pobytu

Nástup na ubytování u nás v hotelu probíhá od 14:00:00 hodin a předat pokoj můžete v den odjezdu do 11:00:00 hod.

Hotel Bílá Růže Brno Komárov stravování

Elegantní a útulná hotelová restaurace nabízí široký sortiment teplých a studených jídel a nápojů. Ochotný personál je zárukou klidného a ničím nerušeného posezení v příjemném prostředí.
Dva salonky s celkovým počtem 32 míst mohou hostům sloužit nejen k obchodním jednáním.

Řekne se Brno - Komárov, Moravský kras a Brněnsko, ale kde Hotel Bílá Růže Brno Komárov hledat

Právě proto je zde i adresa ubytování: HOTEL BÍLÁ RŮŽE Svatopetrská 26 Brno - Komárov. Zaujala Vás naše nabídka ubytování, jsou pro Vás přijatelné i ceny našich služeb, neváhejte a pobyt rezervujte nyní.
Dopravní dostupnost hotelu

Zastávka: 5 m
Autobusové nádraží: 1500 m
Centrum: 2000 m
Vlakové nádraží: 2000 m
Letiště: 5000 m

Služby při ubytování

Hotel Bílá Růže Brno Komárov Brno - Komárov Vám nabízí při pobytu následující služby: pokojová služba, domácí mazlíčky ubytujeme za poplatek 200 Kč, parkoviště u hotelu, internet na pokoji, směnárna v hotelu.

Gastronomie

V oblasti gastronomie Hotel Bílá Růže Brno Komárov nabízí: restaurace.


Fotogalerie ubytování Hotel Bílá Růže Brno Komárov

Hotel Bílá Růže Brno Komárov recenze na ubytování Brno - Komárov

Reference, komentáře k ubytování

Nabízí Hotel Bílá Růže Brno Komárov kvalitní ubytování a služby spojené s ubytováním byly podle Vašich představ? A co ceny ubytování, odpovídaly recenzovaným cenám ubytování?
Podělte se o své dojmy z ubytování a poskytovaných služeb v tomto hotelu. Pomůžete tak třeba váhajícím návštěvníkům při rozhodnutí rezervovat Hotel Bílá Růže Brno Komárov na dovolonou nebo wellness víkend.
Máte-li opačný názor než jsou zveřejněné reference ubytování na Hotel Bílá Růže Brno Komárov můžete okamžitě reagovat.
Při hodnocení hotelu uveďte prosím termín pobytu. Termín pobytu bude prověřen zda rezervace ubytování byla odeslaná na Hotel Bílá Růže Brno Komárov z hotely.awellness.cz, byla hotelem potvrzena resp. pobyt byl na hotelu odubytován.ev.č.102 nahoru

Chcete mít na svém webu také zmínku na Hotel Bílá Růže Brno Komárov a šířit dál oblíbené ubytování, kterým jistě Hotel Bílá Růže Brno Komárov je? Zkopírujte si celý následující kód:

Po vložení kódu se zobrazí:

Hotel Bílá Růže Brno Komárov je v katalogu hotely.awellness.cz

Reference na ubytování

 • S ubytováním jsme byli naprosto spokojeni, obsluha v restauraci velmi milá a jídlo skvělé. Všem… Napsal manželé Kyršovi z Brna
  Hotel U Města Prahy

Aktualizované wellness hotely

 • Residence Vysta
  Foto hotelu Residence VYSTA se nachází v pražské čtvrti Holešovice v historické budově z počátku 19. století, která byla v roce…
  hotely Praha
 • Relax Hotel Štork
  Foto hotelu Relax Hotel Štork disponuje kapacitou 89 lůžek (pokoje jednolůžkový, dvoulůžkové, třílůžkové, studia, apartmány, byty, prázdninový…
  hotely Břeclav
 • Hotel Askania
  Foto hotelu OTEVŘEN V ROCE 2010! ! ! Luxusně vybavený 4* hotel se saunou a biliárdem poskytne svým klientům…
  hotely Praha

Wellness hotely hledá

Právě připojeno - 116 hostů 

Přihlášení

Aktualizovat údaje v prezentaci hotelu.
Nejprve se přihlaste.
Nemáte-li údaje k přihlášení, napište si o ně, obratem Vám je pošleme.