Hotel Cyro Brno - Staré Brno


Hotel Cyro

Anenská 9/9, Brno - Staré Brno
ubytování v Brně
Foto Hotel Cyro

Hotel CYRO je nový komfortní hotel nacházející se pod Katedrálou sv. Petra a Pavla v tichém prostředí nedaleko od centra Brna.
Hotel Cyro nabízí různě velké pokoje, všechny jsou vybaveny vlastním sociálním zařízením, TV, minibarem a malou kuchyňkou. V celém objektu je k dispozici bezdrátové připojení k internetu.
Hosté hotelu Cyro mají možnost parkovat v krytých garážích. Od areálu známého Brněnského výstaviště jsme vzdáleni pouhých 10 minut chůze.
Našim hostům nabízíme příjemné posezení v naší stylově zařízené kavárně a restauraci.

Pokoje v hotelu

Hotel Cyro nabízí 5 druhů pokojů: jednolůžkové, dvoulůžkové, třílůžkové, čtyřlůžkové, apartmány. Pokoje jsou prostorné a moderně zařízené. Všechny pokoje jsou vybaveny televizí, minibarem, telefonem, kuchyní a koupelnou. Ve všech pokojích je možnost připojení na internet.

Nástup na ubytování a ukončení pobytu

Nástup na ubytování u nás v hotelu probíhá od 14:00:00 hodin a předat pokoj můžete v den odjezdu do 12:00:00 hod.

Řekne se Brno - Staré Brno, Moravský kras a Brněnsko, ale kde Hotel Cyro hledat

Právě proto je zde i adresa ubytování: HOTEL CYRO Anenská 9 Brno - Staré Brno. Zaujala Vás naše nabídka ubytování, jsou pro Vás přijatelné i ceny našich služeb, neváhejte a pobyt rezervujte nyní.
Dopravní dostupnost hotelu

Náš hotel je umístěn přímo v centru města Brna. Z hotelu je to blízko jak na kulturní brněnské památky, tak do nákupního centra Vaňkovka. A také od brněnského výstaviště jsme vzdáleni pouze 15 minut chůzí.

Služby při ubytování

Hotel Cyro Brno - Staré Brno Vám nabízí při pobytu následující služby: konferenční nebo společenská místnost pro 40 osob, TV místnost, informační služba, výtah, zdravotní středisko 500 m od hotelu, možnost vyprání prádla, bezpečnostní schránka, obchodní centrum 500 m od hotelu, pokojová služba, půjčovna dvd 200 m od hotelu, parkoviště za poplatek 250 €, internet na pokoji, ubytováni budete v nekuřáckém prostředí, recepce 24 hodin, rezervace letenek, taxi, úschovna jízdních kol, sekretářské služby, směnárna 500 m od hotelu, kadeřnictví 200 m od hotelu.

Gastronomie

V oblasti gastronomie Hotel Cyro nabízí: restaurace 5 m od hotelu, bar, pizzerie 5 m od hotelu, kavárna, zahrádka 5 m od hotelu, lobby bar.

Aktivity při ubytování

Stručný výběr možných aktivit při ubytování: noční klub 500 m od hotelu, diskotéka 500 m od hotelu, dětské hřiště, kino 500 m od hotelu, divadlo 500 m od hotelu, masáže 100 m od hotelu.


Ceník ubytování Hotel Cyro

Hotel Cyro zatím nemá vyplněny ceny ubytování, zkuste tedy jiné hotely v Brně, které již tyto poměrně důležité informace poskytly.

Není-li Vaším vysloveným přáním ubytování v hotelu a může to být ubytování v penzionu, můžete nahlédnout a vybrat si wellness penzion v katalogu s více než 4500 penziony z ČR.

Fotogalerie ubytování Hotel Cyro

Hotel Cyro recenze na ubytování Brno - Staré Brno

Reference, komentáře k ubytování

Nabízí Hotel Cyro kvalitní ubytování a služby spojené s ubytováním byly podle Vašich představ? A co ceny ubytování, odpovídaly recenzovaným cenám ubytování?
Podělte se o své dojmy z ubytování a poskytovaných služeb v tomto hotelu. Pomůžete tak třeba váhajícím návštěvníkům při rozhodnutí rezervovat Hotel Cyro na dovolonou nebo wellness víkend.
Máte-li opačný názor než jsou zveřejněné reference ubytování na Hotel Cyro můžete okamžitě reagovat.
Při hodnocení hotelu uveďte prosím termín pobytu. Termín pobytu bude prověřen zda rezervace ubytování byla odeslaná na Hotel Cyro z hotely.awellness.cz, byla hotelem potvrzena resp. pobyt byl na hotelu odubytován.


Rezervujte Hotel Cyro

Adresa a kontakt na Hotel Cyro
Anenská 9/9
602 00 Brno - Staré Brno


ev.č.126 nahoru

Chcete mít na svém webu také zmínku na Hotel Cyro a šířit dál oblíbené ubytování, kterým jistě Hotel Cyro je? Zkopírujte si celý následující kód:

Po vložení kódu se zobrazí:

Hotel Cyro je v katalogu hotely.awellness.cz

Reference na ubytování

  • S ubytováním jsme byli naprosto spokojeni, obsluha v restauraci velmi milá a jídlo skvělé. Všem… Napsal manželé Kyršovi z Brna
    Hotel U Města Prahy

Aktualizované wellness hotely

Wellness hotely hledá

Právě připojeno - 124 hostů 

Přihlášení

Aktualizovat údaje v prezentaci hotelu.
Nejprve se přihlaste.
Nemáte-li údaje k přihlášení, napište si o ně, obratem Vám je pošleme.