Hotel Garni Vinařská Brno


Hotel Garni Vinařská

Vinařská 470/5c, Brno
ubytování v Brně
Foto Hotel Garni Vinařská

Příjemné a cenově dostupné ubytování v Brně nabízí B& B HOTEL UNIVERSITY BRNO.
B& B HOTEL UNIVERSITY BRNO se nachází nedaleko areálu BVV, v atraktivní části města, a s dobrou dostupností do centra Brna.
Hotel poskytuje především dvoulůžkové pokoje s vlastním sociálním zařízením. K dispozici je nepřetržitě otevřená recepce, turistické informace a úschovna zavazadel. Zdarma také nabízí WiFi připojení a parkování vedle hotelu.

Pokoje v hotelu

Hotel nabízí ubytování především ve dvoulůžkových pokojích hotelového typu. Některé pokoje mají vlastní balkon.
Všechny pokoje v B& B HOTEL UNIVERSITY BRNO mají posezení, psací stůl, TV s plochou obrazovkou, vlastní sociální zařízení, ledničku, ložní prádlo a ručníky.

Nástup na ubytování a ukončení pobytu

Nástup na ubytování u nás v hotelu probíhá od 14:00:00 hodin a předat pokoj můžete v den odjezdu do 11:00:00 hod.

Hotel Garni Vinařská stravování

Snídaně formou bufetu se podává ve všední dny. O víkendech a svátcích můžeme hostům nabídnout alternativu ve formě minimarketu s bistrem (Refresh Point) a malým posezením, který se nachází v těsné blízkosti hotelu. Bufetové snídaně o víkendech a svátcích je možno dohodnout pro větší skupiny.

Řekne se Brno, Moravský kras a Brněnsko, ale kde Hotel Garni Vinařská hledat

Právě proto je zde i adresa ubytování: B&B HOTEL UNIVERSITY BRNO Vinařská 470/5c Brno. Zaujala Vás naše nabídka ubytování, jsou pro Vás přijatelné i ceny našich služeb, neváhejte a pobyt rezervujte nyní.

Ceník ubytování Hotel Garni Vinařská

Hotel Garni Vinařská zatím nemá vyplněny ceny ubytování, zkuste tedy jiné hotely v Brně, které již tyto poměrně důležité informace poskytly.

Není-li Vaším vysloveným přáním ubytování v hotelu a může to být ubytování v penzionu, můžete nahlédnout a vybrat si wellness penzion v katalogu s více než 4500 penziony z ČR.

Fotogalerie ubytování Hotel Garni Vinařská

Hotel Garni Vinařská recenze na ubytování Brno

Reference, komentáře k ubytování

Nabízí Hotel Garni Vinařská kvalitní ubytování a služby spojené s ubytováním byly podle Vašich představ? A co ceny ubytování, odpovídaly recenzovaným cenám ubytování?
Podělte se o své dojmy z ubytování a poskytovaných služeb v tomto hotelu. Pomůžete tak třeba váhajícím návštěvníkům při rozhodnutí rezervovat Hotel Garni Vinařská na dovolonou nebo wellness víkend.
Máte-li opačný názor než jsou zveřejněné reference ubytování na Hotel Garni Vinařská můžete okamžitě reagovat.
Při hodnocení hotelu uveďte prosím termín pobytu. Termín pobytu bude prověřen zda rezervace ubytování byla odeslaná na Hotel Garni Vinařská z hotely.awellness.cz, byla hotelem potvrzena resp. pobyt byl na hotelu odubytován.


Rezervujte Hotel Garni Vinařská

Adresa a kontakt na Hotel Garni Vinařská
Vinařská 470/5c
60300 Brno


ev.č.3065 nahoru

Chcete mít na svém webu také zmínku na Hotel Garni Vinařská a šířit dál oblíbené ubytování, kterým jistě Hotel Garni Vinařská je? Zkopírujte si celý následující kód:

Po vložení kódu se zobrazí:

Hotel Garni Vinařská je v katalogu hotely.awellness.cz

Reference na ubytování

 • Personál hotelu je úžasný a to od recepce přes obsluhu až ke kuchařům. Cestujeme poměrně… Napsal Arnošt Svárovský
  Wellness hotel Renospond

Aktualizované wellness hotely

 • SPORTHOTEL RELAX
  Foto hotelu SPORTHOTELU RELAX se nachází nedaleko Kolína v klidné obci Veletov. Hotel nabízí ubytování ve dvoulůžkových a třílůžkových pokojích…
  hotely Kolín
 • Sporthotel Hostivice
  Foto hotelu Nově otevřený tříhvězdičkový hotel se sportovním a relaxačním areálem se nachází v klidné části obce Hostivice v těsné…
  hotely Praha západ
 • Hotel Kaskáda
  Foto hotelu Hotel Kaskáda*** leží na trase hlavního města Prahy a moravské metropole Brna, v krásném prostředí Českomoravské vrchoviny. Nachází…
  hotely Havlíčkův Brod

Wellness hotely hledá

Právě připojeno - 65 hostů 

Přihlášení

Aktualizovat údaje v prezentaci hotelu.
Nejprve se přihlaste.
Nemáte-li údaje k přihlášení, napište si o ně, obratem Vám je pošleme.