Hotel Kozák Brno - Žabovřesky


Hotel Kozák

Horova 1622/30, Brno - Žabovřesky
ubytování v Brně
Foto Hotel Kozák

HOTEL KOZÁK**** je prvním soukromým hotelem v Brně. Byl založen Rudolfínou a Janem Kozákem již v roce 1904. Dnes hotel stále pokračující v tradici rodinného podniku nabízí kvalitní ubytování i doplňkové služby. Díky své poloze je ideální jak pro hosty cestující za zábavou, tak za obchodem. Po rozsáhlé rekonstrukci je hotel od 1. září 2020 znovu otevřen.

HOTEL KOZÁK**** nabízí nově zrekonstruované pokoje vybavené s důrazem na tradici a maximální pohodlí hostů. Díky ideální poloze dorazíte tramvají za pár minut do centra nebo dojedete pohodlně až na brněnskou přehradu. Zastávka tramvaje se nachází pár desítek metrů od hotelu. V krátké dojezdové vzdálenosti se nachází také areál brněnského výstaviště – dějiště mnoha kulturních a společenských akcí, mezinárodních výstav a kongresů. Parkování pro hosty je k dispozici zdarma přímo v atriu hotelu. Výhodná lokalita spolu s rodinnou atmosférou a vysokou kvalitou služeb je kombinace, která se jinde jen těžko hledá.

Pokoje v hotelu

Nabízíme nově zrekonstruované pokoje vybavené LCD televizí, WIFI a vším potřebným pro Váš pohodlný pobyt. Pro děti či početnější rodiny nabízíme dětské postýlky a přistýlky. Začněte Váš den skvělou snídaní u v našem hotelu. Snídaně s láskou připravujeme jak pro naše hosty, tak pro všechny, kteří k nám ráno najdou cestu. Z široké nabídky snídaňového bufetu si vybere opravdu každý – najdete v něm pečivo z místní řemeslné pekárny, výběr šunek a sýrů, domácí sladké pečivo, čerstvé i sušené ovoce, vajíčka od farmáře na všechny způsoby a mnoho dalších dobrot.

Nástup na ubytování a ukončení pobytu

Nástup na ubytování u nás v hotelu probíhá od 14:00:00 hodin a předat pokoj můžete v den odjezdu do 10:00:00 hod.

Hotel Kozák stravování

Restaurace U Kozáka je stylová pivní restaurace, která se nachází přímo v budově hotelu. Tradiční česká kuchyně a výtečné pivo je tak hostům na dosah, když zrovna není čas a chuť vyrazit do víru města. V našem hotelovém salonku s kapacitou až 25 osob a možností libovolného uspořádání stolů připravíme akci s občerstvením dle Vašeho výběru. Neváhejte nás oslovit, rádi s Vámi naplánujeme Vaši profesionální firemní akci či příjemnou rodinnou oslavu.

Popis okolí hotelu, Brno - Žabovřesky a Moravský kras a Brněnsko

Město Brno poskytuje velké množstí kulturního a sportovního vyžití. Nedaleko města je možné navštívit Lednicko-Valtický areál, Mikulov, Věstonice, či Sloupsko-Šošůvské jeskyně.

Řekne se Brno - Žabovřesky, Moravský kras a Brněnsko, ale kde Hotel Kozák hledat

Právě proto je zde i adresa ubytování: HOTEL KOZÁK Horova 1622/30 Brno - Žabovřesky. Zaujala Vás naše nabídka ubytování, jsou pro Vás přijatelné i ceny našich služeb, neváhejte a pobyt rezervujte nyní.
Dopravní dostupnost hotelu

tramvajová zastávka před hotelem


Ceník ubytování Hotel Kozák

Hotel Kozák zatím nemá vyplněny ceny ubytování, zkuste tedy jiné hotely v Brně, které již tyto poměrně důležité informace poskytly.

Není-li Vaším vysloveným přáním ubytování v hotelu a může to být ubytování v penzionu, můžete nahlédnout a vybrat si wellness penzion v katalogu s více než 4500 penziony z ČR.

Fotogalerie ubytování Hotel Kozák

Hotel Kozák recenze na ubytování Brno - Žabovřesky

Reference, komentáře k ubytování

Nabízí Hotel Kozák kvalitní ubytování a služby spojené s ubytováním byly podle Vašich představ? A co ceny ubytování, odpovídaly recenzovaným cenám ubytování?
Podělte se o své dojmy z ubytování a poskytovaných služeb v tomto hotelu. Pomůžete tak třeba váhajícím návštěvníkům při rozhodnutí rezervovat Hotel Kozák na dovolonou nebo wellness víkend.
Máte-li opačný názor než jsou zveřejněné reference ubytování na Hotel Kozák můžete okamžitě reagovat.
Při hodnocení hotelu uveďte prosím termín pobytu. Termín pobytu bude prověřen zda rezervace ubytování byla odeslaná na Hotel Kozák z hotely.awellness.cz, byla hotelem potvrzena resp. pobyt byl na hotelu odubytován.


Rezervujte Hotel Kozák

Adresa a kontakt na Hotel Kozák
Horova 1622/30
616 00 Brno - Žabovřesky


ev.č.135 nahoru

Chcete mít na svém webu také zmínku na Hotel Kozák a šířit dál oblíbené ubytování, kterým jistě Hotel Kozák je? Zkopírujte si celý následující kód:

Po vložení kódu se zobrazí:

Hotel Kozák je v katalogu hotely.awellness.cz

Reference na ubytování

  • S ubytováním jsme byli naprosto spokojeni, obsluha v restauraci velmi milá a jídlo skvělé. Všem… Napsal manželé Kyršovi z Brna
    Hotel U Města Prahy

Aktualizované wellness hotely

Wellness hotely hledá

Právě připojeno - 101 hostů 

Přihlášení

Aktualizovat údaje v prezentaci hotelu.
Nejprve se přihlaste.
Nemáte-li údaje k přihlášení, napište si o ně, obratem Vám je pošleme.