Hotel Kozák Brno - Žabovřesky


Hotel Kozák

Horova 1622/30, Brno - Žabovřesky
ubytování v Brně
Foto Hotel Kozák
Hotel Kozák - rezervovat ubytování nyní

Hotel Kozák, který byl původně jako zájezdní hostinec vznikl v roce 1904, v roce 1913 byl po požáru znovu postaven. V roce 1991 byl vrácen původním majitelům jako 1. soukromý hotel v Brně, který následně prošel několika rekonstrukcemi. Nabízí ubytování ve dvou až čtyřlůžkových nově a citlivě zrekonstruovaných pokojích s vlastním příslušenstvím. Hotel se nachází v Brně v městské části Žabovřesky nedaleko Výstavišrě ve směru na Brněnskou přehradu.

Hotel Kozák, který se nachází v Brně - Žabovřeskách, byl založen již v roce 1904, přestavěn v roce 1913 a po roce 1989 byl prvním soukromým hotelem v Brně. Hotel nabízí ubytování v moderně vybavených dvou až čtyřlůžkových pokojích s vlastním příslušenstvím. V hotelu je možné využít služeb restaurace, baru a letní terasy. Pro hosty je připraveno parkoviště. Dále hotel nabízí k využití 1 salonek a velký sál s lobby.

Pokoje v hotelu

Hotel Kozák nabízí komfortní ubytování v nově zmodernizovaných pokojích. Svým hostům poskytujeme 54 lůžek ve 23 pokojích s vlastním sociálním zařízením, TV a telefonem. Samozřejmostí je snídaně v ceně i možnost ubytování Vašeho čtyřnohého přítele. Pro hotelové hosty je k dispozici také uzavřené parkoviště ve dvoře hotelu.

Nástup na ubytování a ukončení pobytu

Nástup na ubytování u nás v hotelu probíhá od 14:00:00 hodin a předat pokoj můžete v den odjezdu do 10:00:00 hod.

Hotel Kozák stravování

Hotelová restaurace a bar nabízí výběr z široké nabídky jídel a příjemné posezení.

Popis okolí hotelu, Brno - Žabovřesky a Moravský kras a Brněnsko

Město Brno poskytuje velké množstí kulturního a sportovního vyžití. Nedaleko města je možné navštívit Lednicko-Valtický areál, Mikulov, Věstonice, či Sloupsko-Šošůvské jeskyně.

Řekne se Brno - Žabovřesky, Moravský kras a Brněnsko, ale kde Hotel Kozák hledat

Právě proto je zde i adresa ubytování: Hotel Kozák Horova 1622/30 Brno - Žabovřesky. Zaujala Vás naše nabídka ubytování, jsou pro Vás přijatelné i ceny našich služeb, neváhejte a pobyt rezervujte nyní.
Dopravní dostupnost hotelu

tramvajová zastávka před hotelem


Fotogalerie ubytování Hotel Kozák

Hotel Kozák recenze na ubytování Brno - Žabovřesky

Reference, komentáře k ubytování

Nabízí Hotel Kozák kvalitní ubytování a služby spojené s ubytováním byly podle Vašich představ? A co ceny ubytování, odpovídaly recenzovaným cenám ubytování?
Podělte se o své dojmy z ubytování a poskytovaných služeb v tomto hotelu. Pomůžete tak třeba váhajícím návštěvníkům při rozhodnutí rezervovat Hotel Kozák na dovolonou nebo wellness víkend.
Máte-li opačný názor než jsou zveřejněné reference ubytování na Hotel Kozák můžete okamžitě reagovat.
Při hodnocení hotelu uveďte prosím termín pobytu. Termín pobytu bude prověřen zda rezervace ubytování byla odeslaná na Hotel Kozák z hotely.awellness.cz, byla hotelem potvrzena resp. pobyt byl na hotelu odubytován.ev.č.135 nahoru

Chcete mít na svém webu také zmínku na Hotel Kozák a šířit dál oblíbené ubytování, kterým jistě Hotel Kozák je? Zkopírujte si celý následující kód:

Po vložení kódu se zobrazí:

Hotel Kozák je v katalogu hotely.awellness.cz

Reference na ubytování

  • S ubytováním jsme byli naprosto spokojeni, obsluha v restauraci velmi milá a jídlo skvělé. Všem… Napsal manželé Kyršovi z Brna
    Hotel U Města Prahy

Aktualizované wellness hotely

Prostor pro Vaše hotely

Wellness pobyty se slevou

Partneři hotely.awellness.cz

K narozeninám či výročí objednejte vhodné dárkové poukazy na zážitky pro ženu, muže i děti. Široká nabídka s levnými wellness pobyty mimo jiné i pro rodinné pobyty je zařízeno ubytování na Vysočině.

Wellness hotely hledá

Právě připojeno - 152 hostů 

Přihlášení

Aktualizovat údaje v prezentaci hotelu.
Nejprve se přihlaste.
Nemáte-li údaje k přihlášení, napište si o ně, obratem Vám je pošleme.