Hotel Pod Špilberkem Brno - Staré Brno


Hotel Pod Špilberkem

Pekařská 402/10, Brno - Staré Brno
ubytování v Brně
Foto Hotel Pod Špilberkem

Stylový hotel v centru Brna se nachází na nově zrekonstruované Pekařské ulici, která je přirozenou spojnicí mezi historickým centrem
města a proslulým brněnským výstavištěm. Obě dvě místa jsou pro návštěvníky ubytované v hotelu dostupné do 10 minut pohodlnou chůzí, automobilem či veřejnou dopravou. Svým návštěvníkům hotel nabízí pohodlné a klidné ubytování v nově zrekonstruovaných dvou až čtyřlůžkových pokojích s vysokým standartem vybavení. Automobily hostů lze parkovat přímo na nádvoří hotelu, kde jsou pod nepřetržitým dohledem bezpečnostních kamer.
Samozřejmostí je volně dostupné Wi-Fi připojení zdárma pro hosty.
Jedné se o hotel menšího typu s téměř rodinnou atmosférou, přátelský k dětem, pro něž jsou k dispozici dětské postýlky a sedačky.
Snažíme se vyjít vstříc i hostům s domácími mazlíčky /nutná předběžná rezervace/.
Hotel samotný je situován přímo pod nejznámější a nejvýraznější brněnskou dominantou - hradem Špilberk, který je obklopen rozsáhlým a udržovaným parkem.
Historický dům, v němž je hotel umístěn spolu s rozložením pokojů jednak do vnitřní, klidné části nebo s výhledem na zrekonstruovanou třídu, umožňuje hostům vybrat si pokoj podle svých představ.
Ubytování je samozřejmě včetně snídaní, pro další stravování je možné využít širokou nabídku restaurací, kaváren a barů v bezprostřední blízkosti - na recepci hotelu Vám rádi poradíme.
Široká nabídka vyžití se neomezuje jen na kulinářskou oblast, díky vynikající poloze u historického středu města je možno hotel využít jako ideální výchozí bod výletů za kulturou, historií i moderním životem ve městě.
Brno, proslavené kromě špičkové veletržní tradice proslulo mimo jiné i vysokou úrovní architektury, na niž zde návštěvník narazí prakticky na každém rohu.
O netradiční zábavu návštěvníků se stará i celá řada kulturních, společenských a sportovních akcí, mezi něž patří například mezinárodní ohněstrojná pořehlídka Ignis Brunensis, motocyklová Velká cena /GRAND PRIX/, či každoroční napoleonské slavnosti bitvy tří císařů u Slavkova.

Nástup na ubytování a ukončení pobytu

Nástup na ubytování u nás v hotelu probíhá od 14:00:00 hodin a předat pokoj můžete v den odjezdu do 11:00:00 hod.

Řekne se Brno - Staré Brno, ale kde Hotel Pod Špilberkem hledat

Právě proto je zde i adresa ubytování: Hotel Pod Špilberkem Pekařská 10 Brno - Staré Brno. Zaujala Vás naše nabídka ubytování, jsou pro Vás přijatelné i ceny našich služeb, neváhejte a pobyt rezervujte nyní.

Fotogalerie ubytování Hotel Pod Špilberkem

Hotel Pod Špilberkem recenze na ubytování Brno - Staré Brno

Reference, komentáře k ubytování

Nabízí Hotel Pod Špilberkem kvalitní ubytování a služby spojené s ubytováním byly podle Vašich představ? A co ceny ubytování, odpovídaly recenzovaným cenám ubytování?
Podělte se o své dojmy z ubytování a poskytovaných služeb v tomto hotelu. Pomůžete tak třeba váhajícím návštěvníkům při rozhodnutí rezervovat Hotel Pod Špilberkem na dovolonou nebo wellness víkend.
Máte-li opačný názor než jsou zveřejněné reference ubytování na Hotel Pod Špilberkem můžete okamžitě reagovat.
Při hodnocení hotelu uveďte prosím termín pobytu. Termín pobytu bude prověřen zda rezervace ubytování byla odeslaná na Hotel Pod Špilberkem z hotely.awellness.cz, byla hotelem potvrzena resp. pobyt byl na hotelu odubytován.


Rezervujte Hotel Pod Špilberkem

Adresa a kontakt na Hotel Pod Špilberkem
Pekařská 402/10
602 00 Brno - Staré Brno


ev.č.125 nahoru

Chcete mít na svém webu také zmínku na Hotel Pod Špilberkem a šířit dál oblíbené ubytování, kterým jistě Hotel Pod Špilberkem je? Zkopírujte si celý následující kód:

Po vložení kódu se zobrazí:

Hotel Pod Špilberkem je v katalogu hotely.awellness.cz

Reference na ubytování

 • S ubytováním jsme byli naprosto spokojeni, obsluha v restauraci velmi milá a jídlo skvělé. Všem… Napsal manželé Kyršovi z Brna
  Hotel U Města Prahy

Aktualizované wellness hotely

 • Hotel Slezský dům
  Foto hotelu Slezský dům je nově rekonstruovaná budova z roku 1909 s 1 a 2 lůžkovými komfortními pokoji I. kat.…
  hotely Bruntál v lokalitě Jeseníky
 • Hotel Černigov
  Foto hotelu Hotel Černigov se nachází v centru historického města Hradec Králové v blízkosti vlakového a autobusového nádraží, na soutoku řek…
  hotely Hradec Králové
 • Hotel Victoria
  Foto hotelu Hotel Victoriapředstavuje ideální možnost komfortního ubytování v západočeskémetropoli Plzni. Situován je pouze pár kroků od většinyplzeňských památek…
  hotely Plzeň

Wellness hotely hledá

Právě připojeno - 107 hostů 

Přihlášení

Aktualizovat údaje v prezentaci hotelu.
Nejprve se přihlaste.
Nemáte-li údaje k přihlášení, napište si o ně, obratem Vám je pošleme.