Hotel Prometheus Brno Medlánky Brno - Medlánky


Hotel Prometheus Brno Medlánky

Hudcova 367/78, Brno - Medlánky
ubytování v Brně
Foto Hotel Prometheus Brno Medlánky

Hotel po celkové rekonstrukci. Zdarma soukromé parkování. Pouze nekuřácké pokoje.

Hotel Prometheus se nachází v městské části Medlánky. Je vzdálen 15 minut tramvají od centra města a 10 minut autem od brněnského výstaviště BVV. Zastávka městské dopravy (tramvaj č. 1a 12) je vzdálena 5 minut chůze. Parkovat lze na místě zdarma a k dispozici jsou také zabezpečená parkovací místa.

V ceně pokoje hotel nabízí nabízí Wi-Fi, snídani nebo na požádání snídaňový balíček. Každý pokoj je vybaven kobercem, TV s plochou obrazovkou a telefonem. Na vyžádání je k dispozici i fén.

Pokoje v hotelu

V každém pokoji zdarma wifi, LED TV, telefon, koupelny po rekonstrukci. Dva sousedící pokoje economy mají společnou chodbu, WC a koupelnu.

Nástup na ubytování a ukončení pobytu

Nástup na ubytování u nás v hotelu probíhá od 14:00:00 hodin a předat pokoj můžete v den odjezdu do 10:00:00 hod.

Hotel Prometheus Brno Medlánky stravování

Vlastní restaurace

Řekne se Brno - Medlánky, Moravský kras a Brněnsko, ale kde Hotel Prometheus Brno Medlánky hledat

Právě proto je zde i adresa ubytování: Hotel Prometheus Hudcova 367/78 Brno - Medlánky. Zaujala Vás naše nabídka ubytování, jsou pro Vás přijatelné i ceny našich služeb, neváhejte a pobyt rezervujte nyní.
Dopravní dostupnost hotelu

Zastávka tramvaje: 150 m
Centrum: 15 minut tramvají č. 1 a č. 12
Hlavní vlakové nádraží: 15 minut tramvají č. 1 a č. 12

Služby při ubytování

Hotel Prometheus Brno Medlánky Brno - Medlánky Vám nabízí při pobytu následující služby: konferenční nebo společenská místnost, přednáškový sál, informační služba, výtah, možnost vyprání prádla, pokojová služba, domácí mazlíčky ubytujeme, bezbariérový přístup, parkoviště u hotelu, internet na pokoji, ubytováni budete v nekuřáckém prostředí, recepce 24 hodin, průvodce, zajištění kulturních a sportovních akcí, kanceláře k pronájmu, taxi, sekretářské služby.

Sportovní vyžití

Při ubytování v tomto hotelu můžete navštívit krytý bazén 1000 m od hotelu, zahrát si squash nebo ricochet 1000 m od hotelu.

Zaměření ubytování v hotelu

Hotel Prometheus Brno Medlánky poskytuje ubytování zaměřené zejména na pobyty s dětmi, levné ubytování.

Gastronomie

V oblasti gastronomie Hotel Prometheus Brno Medlánky nabízí: restaurace, zahrádka.


Ceník ubytování Hotel Prometheus Brno Medlánky

Hotel Prometheus Brno Medlánky zatím nemá vyplněny ceny ubytování, zkuste tedy jiné hotely v Brně, které již tyto poměrně důležité informace poskytly.

Není-li Vaším vysloveným přáním ubytování v hotelu a může to být ubytování v penzionu, můžete nahlédnout a vybrat si wellness penzion v katalogu s více než 4500 penziony z ČR.

Fotogalerie ubytování Hotel Prometheus Brno Medlánky

Hotel Prometheus Brno Medlánky recenze na ubytování Brno - Medlánky

Reference, komentáře k ubytování

Nabízí Hotel Prometheus Brno Medlánky kvalitní ubytování a služby spojené s ubytováním byly podle Vašich představ? A co ceny ubytování, odpovídaly recenzovaným cenám ubytování?
Podělte se o své dojmy z ubytování a poskytovaných služeb v tomto hotelu. Pomůžete tak třeba váhajícím návštěvníkům při rozhodnutí rezervovat Hotel Prometheus Brno Medlánky na dovolonou nebo wellness víkend.
Máte-li opačný názor než jsou zveřejněné reference ubytování na Hotel Prometheus Brno Medlánky můžete okamžitě reagovat.
Při hodnocení hotelu uveďte prosím termín pobytu. Termín pobytu bude prověřen zda rezervace ubytování byla odeslaná na Hotel Prometheus Brno Medlánky z hotely.awellness.cz, byla hotelem potvrzena resp. pobyt byl na hotelu odubytován.


Rezervujte Hotel Prometheus Brno Medlánky

Adresa a kontakt na Hotel Prometheus Brno Medlánky
Hudcova 367/78
612 00 Brno - Medlánky


ev.č.109 nahoru

Chcete mít na svém webu také zmínku na Hotel Prometheus Brno Medlánky a šířit dál oblíbené ubytování, kterým jistě Hotel Prometheus Brno Medlánky je? Zkopírujte si celý následující kód:

Po vložení kódu se zobrazí:

Hotel Prometheus Brno Medlánky je v katalogu hotely.awellness.cz

Reference na ubytování

  • S ubytováním jsme byli naprosto spokojeni, obsluha v restauraci velmi milá a jídlo skvělé. Všem… Napsal manželé Kyršovi z Brna
    Hotel U Města Prahy

Aktualizované wellness hotely

Wellness hotely hledá

Právě připojeno - 128 hostů 

Přihlášení

Aktualizovat údaje v prezentaci hotelu.
Nejprve se přihlaste.
Nemáte-li údaje k přihlášení, napište si o ně, obratem Vám je pošleme.