Hotel Prometheus Brno Medlánky Brno - Medlánky


Hotel Prometheus Brno Medlánky

Hudcova 367/78, Brno - Medlánky
ubytování v Brně
Foto Hotel Prometheus Brno Medlánky
Hotel Prometheus Brno Medlánky - rezervovat ubytování nyní

Hotel po celkové rekonstrukci. Zdarma soukromé parkování. Pouze nekuřácké pokoje.

Hotel Prometheus se nachází v městské části Medlánky. Je vzdálen 15 minut tramvají od centra města a 10 minut autem od brněnského výstaviště BVV. Zastávka městské dopravy (tramvaj č. 1a 12) je vzdálena 5 minut chůze. Parkovat lze na místě zdarma a k dispozici jsou také zabezpečená parkovací místa.

V ceně pokoje hotel nabízí nabízí Wi-Fi, snídani nebo na požádání snídaňový balíček. Každý pokoj je vybaven kobercem, TV s plochou obrazovkou a telefonem. Na vyžádání je k dispozici i fén.

Pokoje v hotelu

V každém pokoji zdarma wifi, LED TV, telefon, koupelny po rekonstrukci. Dva sousedící pokoje economy mají společnou chodbu, WC a koupelnu.

Nástup na ubytování a ukončení pobytu

Nástup na ubytování u nás v hotelu probíhá od 14:00:00 hodin a předat pokoj můžete v den odjezdu do 10:00:00 hod.

Hotel Prometheus Brno Medlánky stravování

Vlastní restaurace

Řekne se Brno - Medlánky, Moravský kras a Brněnsko, ale kde Hotel Prometheus Brno Medlánky hledat

Právě proto je zde i adresa ubytování: Hotel Prometheus Hudcova 78 Brno - Medlánky. Zaujala Vás naše nabídka ubytování, jsou pro Vás přijatelné i ceny našich služeb, neváhejte a pobyt rezervujte nyní.
Dopravní dostupnost hotelu

Zastávka tramvaje: 150 m
Centrum: 15 minut tramvají č. 1 a č. 12
Hlavní vlakové nádraží: 15 minut tramvají č. 1 a č. 12

Služby při ubytování

Hotel Prometheus Brno Medlánky Brno - Medlánky Vám nabízí při pobytu následující služby: konferenční nebo společenská místnost, přednáškový sál, informační služba, výtah, možnost vyprání prádla, pokojová služba, domácí mazlíčky ubytujeme, bezbariérový přístup, parkoviště u hotelu, internet na pokoji, ubytováni budete v nekuřáckém prostředí, recepce 24 hodin, průvodce, zajištění kulturních a sportovních akcí, kanceláře k pronájmu, taxi, sekretářské služby.

Sportovní vyžití

Při ubytování v tomto hotelu můžete navštívit krytý bazén 1000 m od hotelu, zahrát si squash nebo ricochet 1000 m od hotelu.

Zaměření ubytování v hotelu

Hotel Prometheus Brno Medlánky poskytuje ubytování zaměřené zejména na pobyty s dětmi, levné ubytování.

Gastronomie

V oblasti gastronomie Hotel Prometheus Brno Medlánky nabízí: restaurace, zahrádka.


Fotogalerie ubytování Hotel Prometheus Brno Medlánky

Hotel Prometheus Brno Medlánky recenze na ubytování Brno - Medlánky

Reference, komentáře k ubytování

Nabízí Hotel Prometheus Brno Medlánky kvalitní ubytování a služby spojené s ubytováním byly podle Vašich představ? A co ceny ubytování, odpovídaly recenzovaným cenám ubytování?
Podělte se o své dojmy z ubytování a poskytovaných služeb v tomto hotelu. Pomůžete tak třeba váhajícím návštěvníkům při rozhodnutí rezervovat Hotel Prometheus Brno Medlánky na dovolonou nebo wellness víkend.
Máte-li opačný názor než jsou zveřejněné reference ubytování na Hotel Prometheus Brno Medlánky můžete okamžitě reagovat.
Při hodnocení hotelu uveďte prosím termín pobytu. Termín pobytu bude prověřen zda rezervace ubytování byla odeslaná na Hotel Prometheus Brno Medlánky z hotely.awellness.cz, byla hotelem potvrzena resp. pobyt byl na hotelu odubytován.ev.č.109 nahoru

Chcete mít na svém webu také zmínku na Hotel Prometheus Brno Medlánky a šířit dál oblíbené ubytování, kterým jistě Hotel Prometheus Brno Medlánky je? Zkopírujte si celý následující kód:

Po vložení kódu se zobrazí:

Hotel Prometheus Brno Medlánky je v katalogu hotely.awellness.cz

Reference na ubytování

 • S ubytováním jsme byli naprosto spokojeni, obsluha v restauraci velmi milá a jídlo skvělé. Všem… Napsal manželé Kyršovi z Brna
  Hotel U Města Prahy

Aktualizované wellness hotely

 • Hotel Kréta
  Foto hotelu Rodinný Hotel Kréta se nachází v těsné blízkosti historického centra Kutné Hory v klidné části s výhledem do parku…
  hotely Kutná Hora ubytování od 850 Kč
 • Hotel Poštovní Dvůr
  Foto hotelu Hotel leží v samém centru města Mariánské Lázně nedaleko lázeňských parků a hlavní kolonády. Hotel má vlastní…
  hotely Cheb ubytování od 900 Kč v lokalitě Lázně
 • Hotel Dyje
  Foto hotelu Hotel Dyje můžete objevit v městečku zvaném Dačice v okrese Jindřichův Hradec. Jeho poloha je prakticky v centru…
  hotely Jindřichův Hradec ubytování od 190 Kč

Prostor pro Vaše hotely

Wellness pobyty se slevou

Partneři hotely.awellness.cz

K narozeninám či výročí objednejte vhodné dárkové poukazy na zážitky pro ženu, muže i děti. Široká nabídka s levnými wellness pobyty mimo jiné i pro rodinné pobyty je zařízeno ubytování na Vysočině.

Wellness hotely hledá

Právě připojeno - 108 hostů 

Přihlášení

Aktualizovat údaje v prezentaci hotelu.
Nejprve se přihlaste.
Nemáte-li údaje k přihlášení, napište si o ně, obratem Vám je pošleme.