Hotel Prosperita Brno - Bystrc


Hotel Prosperita

Chochola 265, Brno - Bystrc
ubytování v Brně
Foto Hotel Prosperita

Hotel PROSPERITA se nachází v krásné lokalitě brněnské přehrady, vzdálené od centra Brna asi 20 minut autem. Hotel je vzdálen cca 10 km od BVV a cca 12 km od Masarykova okruhu, kde se každoročně pořádají závody MOTO GP. Hotelové pokoje jsou vybaveny moderním nábytkem, TV, sprchovým koutem, WC a možností volného připojení k internetu. V hotelu se nachází společenská místnost s barem a možností sledování sportovních přenosů nebo si zde může klient odpočinout při biliardu. Hosté mají k dispozici hydroterapeutickou vířivou vanu v americkém stylu. Dále si hosté mohou zapůjčit kvalitní horská kola a blíže tak poznat krásu brněnské přehrady. Pro náročnější klienty je v nedalekém areálu připraveno mistrovské 27mi jamkové golfové hřiště. Z celkového počtu 27mi jamek je pro veřejnost připraveno 6 jamek a 300m dlouhý „driving range“. Rodiče s dětmi mohou navštívit hrad Veveří, kam se dostanou parníkem z brněnské přehrady a tak se naskýtá krásný pohled na celou přehradu. Rodiny s malými dětmi mohou využít půjčovnu lodiček, která je vzdálena asi 400 m od hotelu.

HOTEL PROSPERITA se nachází v krásné lokalitě brněnské přehrady, vzdálené od centra Brna asi 20 minut autem. Hotelové pokoje jsou vybaveny moderním nábytkem, TV a možností volného připojení k internetu.

Pokoje v hotelu

Provozujeme celoroční ubytování v hotelu. Nabízíme 18 dvoulůžkových, 1 jednolůžkový bezbariérový a 2 nadstandardně vybavené pokoje. Možnost zapůjčení kol. Nabízíme možnost stravování v restauraci a využívání společenské místností s barem, velkoplošnou televizí, whirlpoolem a biliardem

Nástup na ubytování a ukončení pobytu

Nástup na ubytování u nás v hotelu probíhá od 14:00:00 hodin a předat pokoj můžete v den odjezdu do 12:00:00 hod.

Hotel Prosperita stravování

V hotelu se nachází společenská místnost s barem a možností sledování sportovních přenosů nebo si zde může klient odpočinout při biliardu.

Popis okolí hotelu, Brno - Bystrc

Pro náročnější klienty je v nedalekém areálu připraveno mistrovské 27mi jamkové golfové hřiště. Z celkového počtu 27mi jamek je pro veřejnost připraveno 6 jamek a 300m dlouhý „driving range“.

Rodiče s dětmi mohou navštívit hrad Veveří, Veveří jako opravdový kamenný hrad vznikající v 13. století, postupně během téměř osmisetleté historie. Nachází se v blízkosti toku řeky Svratky. Navštěvnící se na hrad dostanou parníkem z brněnské přehrady a tak se naskýtá krásný pohled na celou přehradu.

V blízkosti se také nachází Masarykův okruh, kde se každoročně koná velká cena motorek GRAND PRIX (15. 8 – 17. 8 2014).

Hosté mohou navštívit i brněnské veletrhy BVV Brno, které se pyšní s velkou výstavní plochou 130 000 metrů čtverečních a řadí mezi největší výstaviště světa (23. místo).

Ročně se na brněnském výstavišti koná zhruba 50 veletrhů, které navštíví téměř 1 milion návštěvníků. Jedním z nevýznamnějších veletrhů je MSV – mezinárodní strojírenský veletrh, který je uznávaným evropským průmyslovým veletrhem.

Rodiče s dětmi mohou navštívit i zoologickou zahradu ZOO Brno, kde je aktuálně k vidění novorozeně takiňátko, dále v ZOO můžete zahlídnout roztomilého mravenečníka, tygřici Satu, mladévelbloudě Stelu, mláďata medvědů kamčatských a jiná exotická zvířátka.

Řekne se Brno - Bystrc, ale kde Hotel Prosperita hledat

Právě proto je zde i adresa ubytování: HOTEL PROSPERITA Chochola 265 Brno - Bystrc. Zaujala Vás naše nabídka ubytování, jsou pro Vás přijatelné i ceny našich služeb, neváhejte a pobyt rezervujte nyní.

Fotogalerie ubytování Hotel Prosperita

Hotel Prosperita recenze na ubytování Brno - Bystrc

Reference, komentáře k ubytování

Nabízí Hotel Prosperita kvalitní ubytování a služby spojené s ubytováním byly podle Vašich představ? A co ceny ubytování, odpovídaly recenzovaným cenám ubytování?
Podělte se o své dojmy z ubytování a poskytovaných služeb v tomto hotelu. Pomůžete tak třeba váhajícím návštěvníkům při rozhodnutí rezervovat Hotel Prosperita na dovolonou nebo wellness víkend.
Máte-li opačný názor než jsou zveřejněné reference ubytování na Hotel Prosperita můžete okamžitě reagovat.
Při hodnocení hotelu uveďte prosím termín pobytu. Termín pobytu bude prověřen zda rezervace ubytování byla odeslaná na Hotel Prosperita z hotely.awellness.cz, byla hotelem potvrzena resp. pobyt byl na hotelu odubytován.


Rezervujte Hotel Prosperita

Adresa a kontakt na Hotel Prosperita
Chochola 265
635 00 Brno - Bystrc


ev.č.89 nahoru

Chcete mít na svém webu také zmínku na Hotel Prosperita a šířit dál oblíbené ubytování, kterým jistě Hotel Prosperita je? Zkopírujte si celý následující kód:

Po vložení kódu se zobrazí:

Hotel Prosperita je v katalogu hotely.awellness.cz

Reference na ubytování

 • S ubytováním jsme byli naprosto spokojeni, obsluha v restauraci velmi milá a jídlo skvělé. Všem… Napsal manželé Kyršovi z Brna
  Hotel U Města Prahy

Aktualizované wellness hotely

 • Hotel Adria
  Foto hotelu Hotel Adria je šestipodlažní budova s výtahem postavena v roce 1920. Hotel je součástí jedinečné architektury města,…
  hotely Karlovy Vary v lokalitě Lázně
 • Hotel Kurdějov
  Hotel Kurdějov nabízí komplexní služby s úplnou péčí pro firemní a kongresové akce nejrůznějšího typu, ale také…
  hotely Břeclav
 • Hotel Barbarossa
  Foto hotelu Hotel BARBAROSSA leží přímo v historickém jádru města a zajímavostí hotelu je HOTELOVÁ RESTAURACE, která upoutá svými…
  hotely Cheb

Wellness hotely hledá

Právě připojeno - 97 hostů 

Přihlášení

Aktualizovat údaje v prezentaci hotelu.
Nejprve se přihlaste.
Nemáte-li údaje k přihlášení, napište si o ně, obratem Vám je pošleme.