Hotel Vaka Brno - Ponava


Hotel Vaka

Cimburkova 593/4, Brno - Ponava
ubytování v Brně
Foto Hotel Vaka
Hotel Vaka - rezervovat ubytování nyní

Hotel Vaka Vám nabízí komfortní ubytování v Brně, nedaleko areálu nákupního centra Královo Pole. Všechny pokoje Hotelu Vaka jsou nekuřáčké a jsou nadstandardně vybaveny. K dispozici máme celkem 21 dvoulůžkových pokojů, z toho 1 pokoj zařízený pro tělesně postižené. V jejich vybavení nechybí TV + SAT, minibar, plně vybavený kuchyňský kout a telefon s přímou volbou. V celém objektu je k dispozici vysokorychlostní bezdrátové připojení k internetu.

Nástup na ubytování a ukončení pobytu

Nástup na ubytování u nás v hotelu probíhá od 14:00:00 hodin a předat pokoj můžete v den odjezdu do 11:00:00 hod.

Řekne se Brno - Ponava, Moravský kras a Brněnsko, ale kde Hotel Vaka hledat

Právě proto je zde i adresa ubytování: Hotel Vaka Cimburkova 599/4a Brno - Ponava. Zaujala Vás naše nabídka ubytování, jsou pro Vás přijatelné i ceny našich služeb, neváhejte a pobyt rezervujte nyní.
Dopravní dostupnost hotelu

Sportovní centrum které se nachází asi 5 min. od hotelu nabízí: venkovní tenisové kurty i halu, bowling, squash, fitness (posilovna, sauna, whirlpool, bazének, spinning, yoga a aerobic), kavárny, vinárny, plavecký bazén, hokejová hala a fotbalový stadion. Golfové simulátory 100 m od hotelu. Na sportovní centrum navazuje chráněný park Lužánky, ve kterém je možno relaxovat, sportovat, běhat či jezdit na kolečkových bruslích. Nacházejí se zde 2 tenisové areály s restauracemi a občerstvením a volejbalové hřiště. Konferenční sál s místností 100 m od hotelu.

V nákupním centru Královo Pole se dále nachází kadeřnictví, bowling, kavárny a další obchody. Součástí obchodního centra je benzínová pumpa s myčkou aut.

Služby při ubytování

Hotel Vaka Brno - Ponava Vám nabízí při pobytu následující služby: konferenční nebo společenská místnost, výtah, možnost vyprání prádla, bezpečnostní schránka na pokoji, obchodní centrum 50 m od hotelu, domácí mazlíčky ubytujeme, bezbariérový přístup, parkoviště u hotelu, internet na pokoji, ubytováni budete v nekuřáckém prostředí, recepce 24 hodin.

Sportovní vyžití

Při ubytování v tomto hotelu můžete zahrát bowling 50 m od hotelu, při nepřízni počasí využijte golfový trenažér 100 m od hotelu.

Aktivity při ubytování

Stručný výběr možných aktivit při ubytování: masáže.


Fotogalerie ubytování Hotel Vaka

Hotel Vaka recenze na ubytování Brno - Ponava

Reference, komentáře k ubytování

Nabízí Hotel Vaka kvalitní ubytování a služby spojené s ubytováním byly podle Vašich představ? A co ceny ubytování, odpovídaly recenzovaným cenám ubytování?
Podělte se o své dojmy z ubytování a poskytovaných služeb v tomto hotelu. Pomůžete tak třeba váhajícím návštěvníkům při rozhodnutí rezervovat Hotel Vaka na dovolonou nebo wellness víkend.
Máte-li opačný názor než jsou zveřejněné reference ubytování na Hotel Vaka můžete okamžitě reagovat.
Při hodnocení hotelu uveďte prosím termín pobytu. Termín pobytu bude prověřen zda rezervace ubytování byla odeslaná na Hotel Vaka z hotely.awellness.cz, byla hotelem potvrzena resp. pobyt byl na hotelu odubytován.ev.č.119 nahoru

Chcete mít na svém webu také zmínku na Hotel Vaka a šířit dál oblíbené ubytování, kterým jistě Hotel Vaka je? Zkopírujte si celý následující kód:

Po vložení kódu se zobrazí:

Hotel Vaka je v katalogu hotely.awellness.cz

Reference na ubytování

 • S ubytováním jsme byli naprosto spokojeni, obsluha v restauraci velmi milá a jídlo skvělé. Všem… Napsal manželé Kyršovi z Brna
  Hotel U Města Prahy

Aktualizované wellness hotely

 • Hotel Slezský dům
  Foto hotelu Slezský dům je nově rekonstruovaná budova z roku 1909 s 1 a 2 lůžkovými komfortními pokoji I. kat.…
  hotely Bruntál v lokalitě Jeseníky
 • Hotel Černigov
  Foto hotelu Hotel Černigov se nachází v centru historického města Hradec Králové v blízkosti vlakového a autobusového nádraží, na soutoku řek…
  hotely Hradec Králové
 • Hotel Victoria
  Foto hotelu Hotel Victoriapředstavuje ideální možnost komfortního ubytování v západočeskémetropoli Plzni. Situován je pouze pár kroků od většinyplzeňských památek…
  hotely Plzeň

Wellness hotely hledá

Právě připojeno - 102 hostů 

Přihlášení

Aktualizovat údaje v prezentaci hotelu.
Nejprve se přihlaste.
Nemáte-li údaje k přihlášení, napište si o ně, obratem Vám je pošleme.